:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

15.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2016

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..01:11:11
2.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky01:12:59
3.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav01:13:04
4.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky01:14:38
5.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky01:16:24
6.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy01:18:18
7.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav01:19:30
8.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy01:20:00
9.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice01:22:17
10.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   01:22:26
11.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice01:23:02
12.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav01:23:32
13.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   01:24:19
14.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team01:25:01
15.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA01:26:03
16.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.01:28:27
17.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   01:28:41
18.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav01:28:49
19.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav01:29:24
20.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice01:29:36
21.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky01:29:55
22.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno01:29:56
23.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy01:30:34
24.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky01:30:36
25.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.01:31:21
26.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team01:31:47
27.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav01:32:20
28.   Malátek   Antonín39   Pardubice   01:32:23
29.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky01:32:37
30.   Kubová   Michaela40     01:33:56
31.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt01:34:02
32.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy01:34:20
33.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   01:35:53
34.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy01:36:01
35.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice01:37:22
36.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   01:37:45
37.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA01:37:50
38.   Teichman   Marek43     Pardubice01:38:28
39.   Šimek   Karel22     01:39:31
40.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy01:40:19
41.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy01:41:06
42.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno01:42:21
43.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   01:44:32
44.   Novák   Jiří71   Praha 6   01:45:20
45.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno01:45:50
46.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy01:45:53
47.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým01:46:57
48.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy01:47:00
49.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS01:49:23
50.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy01:50:42
51.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci01:55:27
52.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci01:55:29
53.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci01:55:49
54.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS01:56:25
55.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   01:57:35
56.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:59:07
57.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno02:00:03
58.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy02:03:24
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Kubová   Michaela40     01:33:56
2.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy01:34:20
3.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy01:41:06
4.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy01:45:53
5.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS01:49:23
:-)
Kategorie Mr. Senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky01:12:59
2.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky01:14:38
3.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky01:16:24
4.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav01:19:30
5.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy01:20:00
6.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice01:22:17
7.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   01:22:26
8.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   01:24:19
9.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA01:26:03
10.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.01:28:27
11.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav01:28:49
12.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav01:29:24
13.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice01:29:36
14.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno01:29:56
15.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.01:31:21
16.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt01:34:02
17.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy01:36:01
18.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice01:37:22
19.   Teichman   Marek43     Pardubice01:38:28
20.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy01:40:19
21.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno01:42:21
22.   Novák   Jiří71   Praha 6   01:45:20
23.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno01:45:50
24.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým01:46:57
25.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci01:55:49
26.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   01:57:35
27.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:59:07
:-)
Kategorie První dáma
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Kubová   Michaela40     01:33:56
2.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy01:41:06
:-)
Kategorie Junior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA01:37:50
2.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci01:55:27
3.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci01:55:29
4.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno02:00:03
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.