:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

14.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2015

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...01:09:12
2.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...01:09:26
3.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým01:11:50
4.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým01:13:04
5.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL01:13:21
6.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA01:13:44
7.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav01:15:29
8.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...01:16:04
9.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy01:17:00
10.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav01:18:11
11.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO01:18:49
12.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice01:19:39
13.   Sokol   Zbyněk24     01:19:52
14.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA01:20:05
15.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B01:20:11
16.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín01:21:04
17.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A01:21:20
18.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým01:21:44
19.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava01:21:49
20.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav01:21:59
21.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B01:24:06
22.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi01:24:08
23.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B01:24:15
24.   Knotek   Michal30     bukovina team01:24:29
25.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým01:24:37
26.   Harant   Petr32   Sobotka   01:24:48
27.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team01:24:53
28.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA01:25:08
29.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín01:26:56
30.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL01:27:03
31.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno01:27:19
32.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   01:27:25
33.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.01:27:43
34.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani01:27:44
35.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL01:28:06
36.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK01:28:17
37.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A01:28:21
38.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači01:28:47
39.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani01:28:52
40.   Toman   Jiří15     PK TRITON B01:28:52
41.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín01:29:57
42.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team01:30:14
43.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A01:30:30
44.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice01:30:58
45.   Bezpalec   David18     Zaklínači01:31:03
46.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi01:31:03
47.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team01:31:25
48.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi01:31:38
49.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi01:31:43
50.   Cejnar   Petr33   Zdiby   01:31:48
51.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy01:31:56
52.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA01:31:56
53.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice01:32:32
54.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi01:32:46
55.   Lafek   Jirka40   Mělník   01:33:43
56.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači01:34:00
57.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B01:34:49
58.   Eder   Martin50     ROSTE TO01:35:28
59.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým01:35:46
60.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým01:35:46
61.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   01:36:13
62.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy01:37:17
63.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A01:37:29
64.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   01:38:18
65.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači01:38:50
66.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   01:39:18
67.   Štefan   Martin42   Katusice   01:40:22
68.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno01:41:00
69.   Novák   Jiří70   Praha 6   01:42:07
70.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno01:42:08
71.   Ederová   Iva48     ROSTE TO01:42:15
72.   Vaněk   Martin21     01:42:47
73.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice01:43:04
74.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice01:43:05
75.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani01:43:10
76.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK01:44:36
77.   Rajmon   Michal53   Praha 13   01:45:02
78.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým01:46:54
79.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO01:47:49
80.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno01:47:50
81.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK01:49:31
82.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice01:49:44
83.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice01:50:21
84.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B01:57:17
85.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani01:59:16
86.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   01:59:50
87.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno02:00:03
88.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A02:00:14
89.   Hajlich   Jaroslav45     02:01:29
90.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín02:01:32
91.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači02:03:14
92.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:06:41
93.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK02:10:05
94.   Košek   David56     02:13:49
95.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani02:13:49
X.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav Bnedokončil
X.   Kohout   Libor39   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslavnedokončil
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA01:20:05
2.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín01:26:56
3.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým01:35:46
4.   Ederová   Iva48     ROSTE TO01:42:15
5.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice01:43:04
6.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice01:43:05
7.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým01:46:54
8.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO01:47:49
9.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK01:49:31
10.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice01:49:44
11.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice01:50:21
12.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín02:01:32
13.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK02:10:05
:-)
Kategorie Mr. Senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým01:11:50
2.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA01:13:44
3.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...01:16:04
4.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav01:18:11
5.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO01:18:49
6.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín01:21:04
7.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav01:21:59
8.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B01:24:15
9.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno01:27:19
10.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   01:27:25
11.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.01:27:43
12.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK01:28:17
13.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team01:31:25
14.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice01:32:32
15.   Lafek   Jirka40   Mělník   01:33:43
16.   Eder   Martin50     ROSTE TO01:35:28
17.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A01:37:29
18.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   01:38:18
19.   Štefan   Martin42   Katusice   01:40:22
20.   Novák   Jiří70   Praha 6   01:42:07
21.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK01:44:36
22.   Rajmon   Michal53   Praha 13   01:45:02
23.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno01:47:50
24.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   01:59:50
25.   Hajlich   Jaroslav45     02:01:29
26.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:06:41
27.   Košek   David56     02:13:49
28.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav Bnedokončil
:-)
Kategorie První dáma
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín01:26:56
2.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým01:35:46
3.   Ederová   Iva48     ROSTE TO01:42:15
4.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým01:46:54
5.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO01:47:49
6.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK01:49:31
:-)
Kategorie Junior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava01:21:49
2.   Toman   Jiří15     PK TRITON B01:28:52
3.   Bezpalec   David18     Zaklínači01:31:03
4.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači01:38:50
5.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno02:00:03
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.