:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

13.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2014

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team01:10:00
2.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB01:12:16
3.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven01:13:54
4.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci01:15:45
5.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec01:16:03
6.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team01:17:01
7.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team01:18:15
8.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL01:19:05
9.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   01:20:00
10.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A01:21:27
11.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven01:21:43
12.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL01:22:17
13.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:22:22
14.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team01:22:32
15.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB01:22:44
16.   Malátek   Antonín37   Pardubice   01:23:18
17.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM01:23:32
18.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci01:23:52
19.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B01:24:04
20.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci01:24:04
21.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:24:22
22.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team01:25:05
23.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:25:35
24.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky01:25:41
25.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.01:25:49
26.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B01:25:52
27.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon01:25:52
28.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM01:26:30
29.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice01:26:34
30.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton01:27:23
31.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   01:27:24
32.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B01:27:36
33.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:27:44
34.   Nouza   Jan57   Liberec   01:27:51
35.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A01:28:01
36.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.01:28:16
37.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   01:29:06
38.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   01:30:43
39.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A01:30:57
40.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven01:31:01
41.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven01:31:18
42.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci01:31:35
43.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team01:31:50
44.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   01:32:16
45.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team01:32:49
46.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton01:32:56
47.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci01:34:11
48.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B01:34:16
49.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A01:34:42
50.   Němeček   Jan29   Katusice   01:35:09
51.   Němec   Václav41   Pardubice   01:36:00
52.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   01:37:13
53.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   01:37:18
54.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   01:37:45
55.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B01:37:51
56.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B01:38:59
57.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B01:39:05
58.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   01:39:55
59.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A01:40:44
60.   Štefan   Martin41   Katusice   01:41:17
61.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton01:43:18
62.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team01:44:32
63.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B01:44:40
64.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL01:44:51
65.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš01:45:55
66.   Beránek   František28   Kobylnice   01:47:15
67.   Rajmon   Michal52   Praha 13   01:47:48
68.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A01:48:41
69.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL01:49:18
70.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B01:51:21
71.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B01:51:23
72.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci01:51:55
73.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton01:52:09
74.   Holubovský   David32   Praha   01:52:43
75.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci01:53:58
76.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B01:55:44
77.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL01:58:20
78.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton02:02:18
79.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM02:02:55
80.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A02:03:04
81.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:08:01
82.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   02:11:26
X.   Suchánek   Miloslav40   Liberec   Trevosnedokončil
X.   Čihák   Petr39   Praha 3   MATRA Anedokončil
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL01:19:05
2.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team01:22:32
3.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB01:22:44
4.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven01:31:18
5.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   01:37:13
6.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL01:49:18
7.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B01:51:21
8.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B01:55:44
9.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM02:02:55
:-)
Kategorie Mr. Senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci01:15:45
2.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec01:16:03
3.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team01:18:15
4.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A01:21:27
5.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL01:22:17
6.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:22:22
7.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM01:23:32
8.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci01:23:52
9.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B01:24:04
10.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:25:35
11.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky01:25:41
12.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.01:25:49
13.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:27:44
14.   Nouza   Jan57   Liberec   01:27:51
15.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.01:28:16
16.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A01:30:57
17.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci01:31:35
18.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci01:34:11
19.   Němec   Václav41   Pardubice   01:36:00
20.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   01:37:18
21.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   01:37:45
22.   Štefan   Martin41   Katusice   01:41:17
23.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton01:43:18
24.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš01:45:55
25.   Rajmon   Michal52   Praha 13   01:47:48
26.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A01:48:41
27.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B01:51:23
28.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL01:58:20
29.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:08:01
30.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   02:11:26
31.   Suchánek   Miloslav40   Liberec   Trevosnedokončil
:-)
Kategorie První dáma
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   01:37:13
2.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B01:55:44
3.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM02:02:55
:-)
Kategorie Junior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A01:24:22
2.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM01:26:30
3.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team01:31:50
4.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   01:32:16
5.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B01:34:16
6.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A02:03:04
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.