:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

12.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2013

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future01:11:03
2.   Kazda   Ondřej31   Železnice   01:14:56
3.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC01:15:00
4.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future01:16:55
5.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A01:17:07
6.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy01:17:29
7.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec01:18:15
8.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva01:18:35
9.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA01:20:22
10.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A01:20:29
11.   Kotouč   Petr40   Všestary   01:24:09
12.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   01:24:48
13.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.01:25:31
14.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future01:25:47
15.   Malinský   Michal35   Liberec   01:26:14
16.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future01:26:45
17.   Matuška   Ondřej38   Praha   01:26:57
18.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A01:27:07
19.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec01:27:07
20.   Nouza   Jan56   Liberec   01:27:07
21.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.01:27:37
22.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A01:27:43
23.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A01:27:55
24.   Čihák   Petr38   Praha 3   01:27:55
25.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci01:28:03
26.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B01:28:10
27.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha01:28:19
28.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves01:28:35
29.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I01:29:03
30.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy01:29:20
31.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky01:29:34
32.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy01:30:56
33.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci01:31:01
34.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   01:31:44
35.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   01:32:19
36.   Dostálová   Jana31   Praha 3   01:32:19
37.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I01:32:35
38.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B01:32:38
39.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice01:34:00
40.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team01:35:01
41.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště01:35:26
42.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   01:35:28
43.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A01:35:37
44.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II01:35:51
45.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II01:36:50
46.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou01:37:29
47.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   01:38:06
48.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II01:38:22
49.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B01:40:05
50.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   01:41:07
51.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future01:41:24
52.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B01:42:15
53.   Lafek   Jirka38   Mělník   01:43:28
54.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   01:43:30
55.   Rajmon   Michal51   Praha 13   01:43:37
56.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I01:47:22
57.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky01:48:18
58.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B01:49:31
59.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA01:50:12
60.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I01:51:28
61.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A01:53:23
62.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.01:54:43
63.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:56:56
64.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   01:58:12
65.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky01:58:58
66.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva02:00:25
67.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA02:01:39
68.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   02:01:45
69.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B02:02:54
70.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team02:09:02
71.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team02:22:12
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha01:28:19
2.   Dostálová   Jana31   Praha 3   01:32:19
3.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future01:41:24
4.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   01:43:30
5.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky01:58:58
:-)
Kategorie Mr. Senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A01:17:07
2.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy01:17:29
3.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec01:18:15
4.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva01:18:35
5.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA01:20:22
6.   Kotouč   Petr40   Všestary   01:24:09
7.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.01:25:31
8.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future01:25:47
9.   Nouza   Jan56   Liberec   01:27:07
10.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.01:27:37
11.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A01:27:43
12.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A01:27:55
13.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves01:28:35
14.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I01:29:03
15.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy01:29:20
16.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky01:29:34
17.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy01:30:56
18.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B01:32:38
19.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice01:34:00
20.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou01:37:29
21.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II01:38:22
22.   Rajmon   Michal51   Praha 13   01:43:37
23.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I01:47:22
24.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky01:48:18
25.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA01:50:12
26.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:56:56
27.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   01:58:12
28.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA02:01:39
:-)
Kategorie První dáma
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   01:43:30
2.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky01:58:58
:-)
Kategorie Junior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A01:27:07
2.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec01:27:07
3.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště01:35:26
4.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I01:51:28
5.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team02:09:02
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.