:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

10.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2011

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM01:15:07
2.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM01:15:14
3.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM01:15:20
4.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM01:16:06
5.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   01:17:32
6.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT01:18:37
7.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva01:19:56
8.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM01:20:00
9.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM01:20:01
10.   Macháček   Antonín34   Praha 3   01:20:23
11.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future01:21:17
12.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team01:22:01
13.   Podhajský   Petr33     01:22:38
14.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B01:23:07
15.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM01:24:08
16.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton01:24:26
17.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   01:24:30
18.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk01:24:37
19.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves01:25:08
20.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci01:25:18
21.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B01:25:43
22.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton01:26:13
23.   Novák   Tomáš46   Průhonice   01:26:49
24.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future01:26:55
25.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future01:27:13
26.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka01:27:18
27.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves01:27:25
28.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town01:28:03
29.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka01:28:12
30.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United01:28:32
31.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci01:28:39
32.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves01:28:39
33.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol01:29:42
34.   Němec   Václav38   Pardubice   01:30:10
35.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost01:30:15
36.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT01:30:29
37.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci01:31:14
38.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha01:31:34
39.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   01:31:42
40.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci01:32:05
41.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva01:32:32
42.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   01:33:32
43.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   01:34:21
44.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   01:34:21
45.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT01:35:26
46.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B01:35:51
47.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost01:36:13
48.   Kunc   Michal40     01:37:25
49.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka01:37:40
50.   Kudibal   Radek38   London   01:38:47
51.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.01:38:58
52.   Rajmon   Michal49   Praha 5   01:39:15
53.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk01:39:34
54.   Urbánek   Michael69   Praha 7   01:40:49
55.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B01:41:16
56.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk01:42:42
57.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   01:42:45
58.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   01:44:11
59.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost01:44:30
60.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe01:44:57
61.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   01:45:32
62.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM01:45:44
63.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team01:46:43
64.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   01:47:00
65.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka01:47:27
66.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka01:48:25
67.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton01:48:50
68.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci01:49:46
69.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   01:50:02
70.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   01:50:11
71.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves01:50:53
72.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk01:52:10
73.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec01:52:20
74.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B01:52:20
75.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton01:53:43
76.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   01:56:11
77.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe01:57:02
78.   Hadová   Jitka36   Byšice   01:57:08
79.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.01:58:38
80.   Macola   Jan32     SK Tribejk02:01:08
81.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe02:01:40
82.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka02:02:50
83.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:04:51
84.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz02:05:07
85.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk02:06:24
86.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   02:07:30
87.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves02:07:33
X.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   nedokončil
X.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Teamnedokončil
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM01:24:08
2.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves01:25:08
3.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha01:31:34
4.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci01:32:05
5.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost01:36:13
6.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.01:38:58
7.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk01:39:34
8.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   01:44:11
9.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost01:44:30
10.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   01:45:32
11.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team01:46:43
12.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton01:48:50
13.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   01:50:02
14.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk01:52:10
15.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton01:53:43
16.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe01:57:02
17.   Hadová   Jitka36   Byšice   01:57:08
18.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka02:02:50
19.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves02:07:33
:-)
Kategorie Mr. Senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Novák   Tomáš46   Průhonice   01:26:49
2.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka01:27:18
3.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves01:27:25
4.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town01:28:03
5.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka01:28:12
6.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves01:28:39
7.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT01:30:29
8.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   01:34:21
9.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   01:34:21
10.   Kunc   Michal40     01:37:25
11.   Rajmon   Michal49   Praha 5   01:39:15
12.   Urbánek   Michael69   Praha 7   01:40:49
13.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe01:44:57
14.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka01:48:25
15.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   01:50:11
16.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   01:56:11
17.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.01:58:38
18.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:04:51
:-)
Kategorie První dáma
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.01:38:58
2.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   01:44:11
3.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   01:50:02
4.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe01:57:02
5.   Hadová   Jitka36   Byšice   01:57:08
6.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka02:02:50
7.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves02:07:33
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.