:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

9.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2010

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Karpíšek   Roman29     Haven B01:11:19
2.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B01:13:17
3.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule01:15:40
4.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   01:16:21
5.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule01:16:31
6.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   01:18:40
7.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM01:20:38
8.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule01:21:27
9.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   01:21:31
10.   Zoral   Filip22     01:21:39
11.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton01:22:12
12.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B01:23:03
13.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM01:23:38
14.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   01:24:01
15.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva01:24:02
16.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton01:24:33
17.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.01:24:44
18.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   01:26:37
19.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk01:27:22
20.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky01:27:53
21.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva01:27:55
22.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk01:28:26
23.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM01:29:06
24.   Hrdličková   Nela19     01:29:07
25.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton01:29:38
26.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves01:29:54
27.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka01:30:22
28.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   01:30:25
29.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti01:30:37
30.   Skala   Tomáš16   Praha 4   01:31:06
31.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi01:31:14
32.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 201:31:58
33.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 101:31:59
34.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves01:32:12
35.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM01:32:27
36.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi01:32:38
37.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 101:32:42
38.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B01:33:14
39.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 201:33:54
40.   Štěpánek   Jan30     01:34:54
41.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva01:34:56
42.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi01:35:42
43.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   01:35:59
44.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka01:36:11
45.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 101:36:48
46.   Němec   Václav37   Pardubice   01:37:15
47.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti01:37:21
48.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti01:37:50
49.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi01:37:55
50.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 201:38:01
51.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves01:38:41
52.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   01:38:43
53.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:40:09
54.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves01:40:10
55.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk01:40:45
56.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk01:40:46
57.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk01:40:50
58.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti01:41:14
59.   Jež   Marek26   Praha   01:41:26
60.   Rajmon   Michal48   Praha 13   01:41:27
61.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 201:41:47
62.   Skala   Tomáš46   Praha 4   01:44:13
63.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton01:45:01
64.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva01:45:24
65.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B01:46:08
66.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton01:46:59
67.   Kudibal   Radek37   London   01:47:53
68.   Vojíková   Vanda15     01:48:08
69.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton01:48:56
70.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi01:49:20
71.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.01:50:39
72.   Zeman   Vladimír50     01:51:35
73.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti01:51:46
74.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   01:52:37
75.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka01:53:22
76.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.01:53:44
77.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule01:53:50
78.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   02:01:41
79.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   02:01:42
80.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva02:02:08
81.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   02:02:09
82.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.02:02:29
83.   Hadová   Jitka35   Byšice   02:02:44
84.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves02:02:55
85.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:30:21
86.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   03:15:01
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B01:23:03
2.   Hrdličková   Nela19     01:29:07
3.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi01:37:55
4.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 201:38:01
5.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves01:38:41
6.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:40:09
7.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk01:40:45
8.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk01:40:50
9.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti01:41:14
10.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton01:45:01
11.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva01:45:24
12.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B01:46:08
13.   Vojíková   Vanda15     01:48:08
14.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi01:49:20
15.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.01:50:39
16.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti01:51:46
17.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   01:52:37
18.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule01:53:50
19.   Hadová   Jitka35   Byšice   02:02:44
20.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves02:02:55
:-)
Kategorie senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule01:15:40
2.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM01:23:38
3.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves01:29:54
4.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka01:30:22
5.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   01:30:25
6.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti01:30:37
7.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves01:32:12
8.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti01:37:21
9.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   01:38:43
10.   Rajmon   Michal48   Praha 13   01:41:27
11.   Skala   Tomáš46   Praha 4   01:44:13
12.   Zeman   Vladimír50     01:51:35
13.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka01:53:22
14.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva02:02:08
15.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   02:02:09
16.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   03:15:01
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.