:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 3.ročník 2004

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci01:18:19
2.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci01:27:14
3.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   01:29:29
4.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda01:29:46
5.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   01:31:38
6.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy01:36:20
7.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci01:36:31
8.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A01:36:46
9.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy01:36:57
10.   Brož   Josef31   Praha 1   01:37:52
11.   Němec   David28   Nová Bystřice   01:39:06
12.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda01:40:18
13.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B01:40:49
14.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A01:42:53
15.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders01:45:13
16.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B01:46:01
17.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   01:46:28
18.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders01:46:59
19.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B01:47:21
20.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A01:52:57
21.   Novák   Tomáš26     01:53:40
22.   Rajmon   Michal42   Praha 5   01:54:36
23.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda01:55:09
24.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   01:59:03
25.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B02:00:53
26.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   02:01:17
27.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda02:01:20
28.   Vender   Tomáš29   Praha 4   02:01:21
29.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:01:27
30.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   02:01:49
31.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda02:01:50
32.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A02:03:16
33.   Dokoupil   Milan32   Sadská   02:03:17
34.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy02:04:07
35.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   02:05:24
36.   Bureš   Michal32   Praha 4   02:05:50
37.   Bílek   František37   Praha 5   02:07:08
38.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders02:10:57
39.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.02:14:02
40.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka02:16:52
41.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka02:17:25
42.   Prouza   Albert41   Praha 6   02:18:03
43.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   02:19:53
44.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka02:19:58
45.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.02:26:36
46.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.02:26:41
47.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders02:27:45
48.   Gayerová   Klára28   Praha 5   02:34:09
49.   Čejka   Robert34   Poděbrady   02:41:09
50.   Zíka   Petr37   Praha 2   02:50:36
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda01:29:46
2.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A02:03:16
3.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders02:10:57
4.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka02:16:52
5.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka02:17:25
6.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka02:19:58
7.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders02:27:45
8.   Gayerová   Klára28   Praha 5   02:34:09
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.