:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

14.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2015

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín00:10:10
2.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:10:31
3.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA00:10:35
4.   Hajlich   Jaroslav45     00:10:54
5.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice00:10:58
6.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...00:11:08
7.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO00:11:12
8.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:11:30
9.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A00:11:33
10.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA00:11:35
11.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A00:11:37
12.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:11:42
13.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...00:11:43
14.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA00:11:44
15.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým00:11:46
16.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL00:11:47
17.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:11:49
18.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...00:11:50
19.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým00:11:52
20.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín00:12:12
21.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi00:12:13
22.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači00:12:13
23.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým00:12:16
24.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:12:18
25.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín00:12:19
26.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno00:12:22
27.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava00:12:23
28.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B00:12:25
29.   Štefan   Martin42   Katusice   00:12:28
30.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno00:12:28
31.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav00:12:29
32.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO00:12:29
33.   Eder   Martin50     ROSTE TO00:12:32
34.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice00:12:34
35.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi00:12:34
36.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým00:12:34
37.   Ederová   Iva48     ROSTE TO00:12:36
38.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   00:12:36
39.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým00:12:37
40.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým00:12:38
41.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team00:12:38
42.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači00:12:38
43.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice00:12:39
44.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B00:12:40
45.   Kohout   Libor39   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav00:12:41
46.   Harant   Petr32   Sobotka   00:12:42
47.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi00:12:42
48.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL00:12:43
49.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy00:12:44
50.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA00:12:45
51.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani00:12:45
52.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači00:12:46
53.   Toman   Jiří15     PK TRITON B00:12:46
54.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy00:12:47
55.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi00:12:48
56.   Sokol   Zbyněk24     00:12:48
57.   Knotek   Michal30     bukovina team00:12:49
58.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy00:12:49
59.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK00:12:50
60.   Bezpalec   David18     Zaklínači00:12:51
61.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team00:12:52
62.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi00:12:53
63.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK00:12:55
64.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani00:12:55
65.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A00:12:56
66.   Cejnar   Petr33   Zdiby   00:12:56
67.   Vaněk   Martin21     00:12:57
68.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   00:12:58
69.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači00:12:59
70.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A00:13:06
71.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   00:13:36
72.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.00:13:40
73.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   00:13:51
74.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín00:13:54
75.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team00:14:07
76.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B00:14:08
77.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice00:14:11
78.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice00:14:13
79.   Rajmon   Michal53   Praha 13   00:14:15
80.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A00:14:22
81.   Lafek   Jirka40   Mělník   00:14:24
82.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK00:14:25
83.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno00:14:30
84.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým00:14:43
85.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani00:14:44
86.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice00:14:48
87.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL00:14:50
88.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK00:14:58
89.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice00:15:09
90.   Novák   Jiří70   Praha 6   00:15:09
91.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani00:15:59
92.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno00:16:00
93.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno00:16:13
94.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani00:16:24
95.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:16:35
96.   Košek   David56     00:21:28
97.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   00:22:05
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.