:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

7.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2008

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:14:44
2.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:16:09
3.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton00:16:18
4.   Skrbková   Petra31   Praha   00:16:27
5.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton00:16:28
6.   Kotouč   Petr35   Všestary   00:17:19
7.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy00:17:24
8.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy00:17:31
9.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule00:17:59
10.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   00:18:03
11.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:18:16
12.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   00:18:19
13.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule00:18:21
14.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy00:18:29
15.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule00:18:30
16.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta00:18:31
17.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři00:18:33
18.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.00:18:37
19.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta00:18:49
20.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta00:18:59
21.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B00:19:33
22.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři00:19:42
23.   Suchý   Petr35   Všestary   00:19:51
24.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B00:19:53
25.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton00:19:56
26.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton00:20:41
27.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   00:20:44
28.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři00:20:47
29.   Novák   Jiří63   Praha 6   00:21:10
30.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B00:21:20
31.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   00:21:24
32.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi00:21:28
33.   Borovec   Josef30   Praha 5   00:21:31
34.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   00:21:42
35.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi00:21:45
36.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton00:21:55
37.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:22:11
38.   Urbánek   Michael66   Praha 7   00:22:12
39.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule00:22:13
40.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi00:22:22
41.   Novák   Jan39   Praha 10   00:22:33
42.   Sabol   Aleš35   Praha 4   00:22:49
43.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy00:22:53
44.   Hančl   Jan62   Praha 6   00:22:59
45.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   00:23:12
46.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta00:23:24
47.   Rajmon   Michal46   Praha 5   00:23:33
48.   Obermajer   Jan29     Šlechta00:23:48
49.   Dokoupil   Milan36   Sadská   00:25:51
50.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.00:25:59
51.   Kmentová   Václava36     Šlechta00:26:06
52.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:26:28
53.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.00:27:38
54.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   00:32:43
55.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   00:34:40
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.