:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 6.ročník 2007

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci00:10:52
2.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC00:12:06
3.   Špitálník   Michal33   Praha 9   00:12:30
4.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta00:13:35
5.   Macek   Jan38   Praha 9   00:13:38
6.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton00:13:42
7.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton00:14:14
8.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   00:14:22
9.   Tůma   Pavel31   Praha 5   00:14:29
10.   Kotouč   Petr34   Všestary   00:14:37
11.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta00:14:44
12.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh00:15:05
13.   Konečný   Martin29   Praha 8   00:15:07
14.   Tajč   Jan39   Slaný   00:15:15
15.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   00:15:31
16.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci00:15:34
17.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta00:15:43
18.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta00:15:45
19.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci00:15:47
20.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton00:15:54
21.   Neveselý   David31   Praha 9   00:15:54
22.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC00:16:55
23.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC00:16:57
24.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár00:16:58
25.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci00:16:59
26.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár00:17:01
27.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC00:17:03
28.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton00:17:04
29.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci00:17:07
30.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši00:17:08
31.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton00:17:09
32.   Pluhař   Milan38   Praha 7   00:17:10
33.   Novák   Jiří62   Praha 6   00:17:18
34.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci00:17:24
35.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši00:17:26
36.   Šimek   Matouš      Ulambátár00:17:29
37.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   00:17:31
38.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci00:17:48
39.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh00:17:51
40.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta00:17:53
41.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   00:18:12
42.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi00:18:17
43.   Veselý   Roman35   Lesonice   00:18:20
44.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta00:18:29
45.   Zitová   Klára36   Liberec   00:18:39
46.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci00:18:54
47.   Sabol   Aleš34   Praha 4   00:18:55
48.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi00:18:58
49.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci00:19:00
50.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci00:19:03
51.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta00:19:05
52.   Urbánek   Michal65   Praha 7   00:19:16
53.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši00:19:23
54.   Hančl   Jan61   Praha 6   00:19:30
55.   Novák   Jan38   Praha 10   00:19:35
56.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci00:19:59
57.   Princ   David    Praha   00:20:06
58.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   00:20:14
59.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci00:20:28
60.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.00:20:35
61.   Rajmon   Michal45   Praha 5   00:20:40
62.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   00:20:46
63.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár00:21:03
64.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh00:21:16
65.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi00:21:17
66.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers00:21:58
67.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta00:22:05
68.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.00:22:07
69.   Severín   David    Praha   FC Kačleh00:22:47
70.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers00:24:56
71.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers00:25:07
72.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:25:19
73.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.00:25:33
74.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   00:31:36
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.