:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Nejlepší čas - kolo

Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:35:38
2.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:37:20
3.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:37:39
4.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:37:40
5.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:37:41
6.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:37:43
7.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:37:45
8.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:37:53
9.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:38:00
10.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:38:05
11.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:38:06
12.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:38:14
13.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:38:15
14.   Zoral   Filip22     201000:38:30
15.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:38:41
16.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:38:52
17.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:39:03
18.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:39:04
19.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:39:11
20.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:39:15
21.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:39:19
22.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:39:21
23.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:39:35
24.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:39:35
25.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:39:44
26.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:39:45
27.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:39:45
28.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:40:02
29.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:40:03
30.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:40:07
31.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:40:11
32.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:40:18
33.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:40:24
34.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:40:34
35.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:40:35
36.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:40:43
37.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:40:43
38.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:40:44
39.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:40:58
40.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:40:59
41.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:40:59
42.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:41:00
43.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:41:02
44.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci200700:41:03
45.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:41:07
46.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:41:08
47.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:41:15
48.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:41:19
49.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:41:21
50.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:41:22
51.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:41:23
52.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   200600:41:25
53.   Tajč   Jan39   Slaný   200700:41:34
54.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:41:35
55.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:41:37
56.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:41:37
57.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:41:40
58.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:41:40
59.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:41:48
60.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200800:41:53
61.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:41:56
62.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:42:02
63.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:42:03
64.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci200700:42:12
65.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:42:16
66.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:42:16
67.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:42:17
68.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:42:21
69.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:42:30
70.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:42:39
71.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:42:45
72.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:42:46
73.   Toulec   Jan30   Praha 8   200600:42:48
74.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:42:56
75.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201000:43:01
76.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:43:02
77.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:43:02
78.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:43:04
79.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:43:07
80.   Teplý   Ondřej31     200900:43:10
81.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   200600:43:13
82.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:43:14
83.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:43:15
84.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:43:19
85.   Podhajský   Petr33     201100:43:22
86.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:43:28
87.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci200400:43:31
88.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:43:33
89.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   200600:43:36
90.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:43:36
91.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:43:40
92.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:43:42
93.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:43:47
94.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:43:55
95.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:43:58
96.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:44:00
97.   Sokol   Zbyněk24     201500:44:00
98.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:44:02
99.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:44:04
100.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:44:04
101.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:44:05
102.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200800:44:10
103.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:44:10
104.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:44:10
105.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:44:10
106.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:44:11
107.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:44:13
108.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:44:14
109.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci200700:44:18
110.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:44:18
111.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200800:44:22
112.   Kotouč   Petr35   Všestary   200800:44:24
113.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:44:26
114.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:44:28
115.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:44:29
116.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200900:44:31
117.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:44:41
118.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:44:42
119.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200800:44:43
120.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:44:43
121.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200900:44:46
122.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:44:48
123.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:44:50
124.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:44:51
125.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:44:52
126.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:44:53
127.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:44:53
128.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:44:54
129.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:44:55
130.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci200600:44:57
131.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:44:57
132.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta200700:45:00
133.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:45:01
134.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:45:01
135.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:45:01
136.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:45:03
137.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:45:05
138.   Ptáček   Vincenc15     201200:45:06
139.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:45:08
140.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:45:09
141.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:45:10
142.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:45:12
143.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:45:14
144.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:45:14
145.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:45:14
146.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:45:20
147.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:45:20
148.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:45:24
149.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:45:28
150.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:45:31
151.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201100:45:40
152.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:45:41
153.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:45:43
154.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:45:46
155.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201400:45:48
156.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:45:49
157.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:45:50
158.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201400:45:53
159.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:45:54
160.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:45:54
161.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200900:45:56
162.   Tůma   Pavel31   Praha 5   200700:45:57
163.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:45:58
164.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:45:59
165.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:46:02
166.   Jedlička   Michal32     Floor201200:46:03
167.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201500:46:10
168.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200800:46:15
169.   Horal   Filip17   Jindřichův Hradec   200200:46:16
170.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200900:46:17
171.   Ptáček   František18     Sk B201200:46:17
172.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC200700:46:19
173.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201200:46:20
174.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201400:46:20
175.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201000:46:22
176.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201100:46:22
177.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci200600:46:25
178.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:46:31
179.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:46:32
180.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201200:46:34
181.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:46:34
182.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201400:46:34
183.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:46:34
184.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201000:46:36
185.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201400:46:36
186.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:46:36
187.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši200700:46:37
188.   Kotouč   Petr40   Všestary   201300:46:37
189.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši200600:46:38
190.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201100:46:39
191.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:46:39
192.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:46:44
193.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201400:46:48
194.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201600:46:51
195.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši200700:46:54
196.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:46:55
197.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201300:46:57
198.   Kotouč   Petr36   Všestary   200900:46:58
199.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:46:59
200.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201200:46:59
201.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta200700:47:00
202.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201300:47:00
203.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.200600:47:01
204.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201100:47:02
205.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy200500:47:03
206.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:47:04
207.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.200500:47:06
208.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201100:47:06
209.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200800:47:09
210.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201100:47:09
211.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci200500:47:10
212.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201200:47:11
213.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:47:13
214.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201300:47:13
215.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201300:47:13
216.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:47:13
217.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:47:14
218.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201500:47:15
219.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:47:18
220.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201300:47:19
221.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201200:47:26
222.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201400:47:26
223.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201000:47:27
224.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201200:47:27
225.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci200600:47:28
226.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201100:47:28
227.   Neveselý   David31   Praha 9   200700:47:29
228.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:47:29
229.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201500:47:29
230.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201100:47:30
231.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201300:47:33
232.   Matuška   Ondřej38   Praha   201300:47:33
233.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201300:47:33
234.   Holý   Luděk32   Praha 9   200200:47:34
235.   Novák   Jan39   Praha 10   200800:47:34
236.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201500:47:34
237.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201200:47:35
238.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201400:47:35
239.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta200700:47:36
240.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:47:36
241.   Knotek   Michal30     bukovina team201500:47:37
242.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201100:47:38
243.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   200500:47:39
244.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201000:47:41
245.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201600:47:42
246.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200500:47:44
247.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201600:47:45
248.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201100:47:46
249.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201200:47:46
250.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201500:47:52
251.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201600:47:52
252.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201200:47:53
253.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201500:47:53
254.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201000:47:54
255.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201300:47:54
256.   Klofáč   Karel31   Praha 2   200200:47:55
257.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200900:47:57
258.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201300:48:01
259.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201500:48:01
260.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh200700:48:02
261.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201400:48:02
262.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci200400:48:03
263.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   200600:48:03
264.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201500:48:03
265.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201100:48:04
266.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201300:48:04
267.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201300:48:06
268.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201300:48:07
269.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201100:48:08
270.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:48:12
271.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy200600:48:14
272.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201300:48:14
273.   Kotouč   Petr34   Všestary   200700:48:16
274.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201400:48:16
275.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201000:48:18
276.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201100:48:18
277.   Štěpánek   Jan30     201000:48:21
278.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201200:48:21
279.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   200400:48:22
280.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:48:22
281.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:48:23
282.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:48:23
283.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci200700:48:24
284.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201200:48:24
285.   Holý   Luděk33   Praha 9   200300:48:27
286.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci200700:48:29
287.   Klofáč   Karel35   Praha 7   200600:48:35
288.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201000:48:35
289.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:48:38
290.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201000:48:39
291.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201000:48:41
292.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200900:48:47
293.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:48:47
294.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201300:48:47
295.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201400:48:47
296.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201400:48:47
297.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200800:48:48
298.   Čihák   Petr34   Praha 9   200900:48:48
299.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201500:48:49
300.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201000:48:50
301.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:48:51
302.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:48:52
303.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201400:48:52
304.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda200400:48:54
305.   Olšák   Petr22     200900:48:54
306.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201600:48:54
307.   Novák   Jiří63   Praha 6   200800:48:55
308.   Němec   Václav39   Pardubice   201200:48:58
309.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201400:48:58
310.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:48:59
311.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci200600:49:02
312.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201000:49:04
313.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201300:49:04
314.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201000:49:08
315.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201100:49:08
316.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci200400:49:09
317.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201000:49:10
318.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201100:49:10
319.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201200:49:12
320.   Čihák   Petr38   Praha 3   201300:49:12
321.   Beránek   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200200:49:14
322.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   200400:49:14
323.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201500:49:16
324.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:49:20
325.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201400:49:20
326.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201000:49:23
327.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201500:49:23
328.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201000:49:24
329.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci200600:49:26
330.   Raška   Marek35   Praha 5   200600:49:26
331.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200900:49:26
332.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201400:49:26
333.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201500:49:26
334.   Němec   Václav38   Pardubice   201100:49:27
335.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy200400:49:30
336.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:49:30
337.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD200600:49:31
338.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200900:49:31
339.   Hrdličková   Nela19     201000:49:35
340.   Nouza   Jan56   Liberec   201300:49:38
341.   Pánek   Miroslav31   Číměř   200500:49:39
342.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200900:49:39
343.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:49:39
344.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:49:40
345.   Nouza   Jan57   Liberec   201400:49:42
346.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201300:49:43
347.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200900:49:44
348.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201400:49:44
349.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201200:49:45
350.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201300:49:46
351.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201600:49:46
352.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201500:49:47
353.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201100:49:48
354.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:49:51
355.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201300:49:51
356.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201400:49:51
357.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201500:49:56
358.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201100:49:58
359.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201600:49:59
360.   Kunc   Michal40     201100:50:00
361.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201200:50:00
362.   Klofáč   Karel32   Praha 2   200300:50:01
363.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci200700:50:03
364.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201000:50:03
365.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201100:50:04
366.   Jachno   Lukáš15   Jindřichův Hradec   200300:50:05
367.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201500:50:05
368.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200800:50:06
369.   Kudibal   Radek36   London   200900:50:07
370.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201400:50:07
371.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:50:07
372.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201200:50:10
373.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta200700:50:12
374.   Kubešová   Petra21     SK Depka201200:50:15
375.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:50:17
376.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201600:50:17
377.   Němeček   Jan29   Katusice   201400:50:18
378.   Novák   Jiří64   Praha 6   200900:50:19
379.   Pouzar   Luboš29   Číměř   200300:50:21
380.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton200700:50:21
381.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201300:50:21
382.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201300:50:21
383.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201500:50:21
384.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200800:50:23
385.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200800:50:25
386.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:50:25
387.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201200:50:27
388.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201300:50:27
389.   Fiala   Jaroslav39   Nová Bystřice   200300:50:28
390.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci200600:50:28
391.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201000:50:30
392.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201300:50:30
393.   Fiala   Lukáš16   Nová Bystřice   200300:50:32
394.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201000:50:34
395.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201000:50:35
396.   Němec   David28   Nová Bystřice   200400:50:36
397.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201100:50:37
398.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201600:50:39
399.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201300:50:42
400.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201000:50:43
401.   Suchý   Petr35   Všestary   200800:50:46
402.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201100:50:48
403.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:50:49
404.   Macek   Jan38   Praha 9   200700:50:50
405.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201000:50:50
406.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200800:50:52
407.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201500:50:54
408.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci200500:50:55
409.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:50:55
410.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200800:50:57
411.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200800:50:57
412.   Novák   Jiří70   Praha 6   201500:51:00
413.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201200:51:01
414.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   200700:51:02
415.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton200700:51:02
416.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201300:51:02
417.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A200500:51:03
418.   Veselý   Roman35   Lesonice   200700:51:03
419.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:51:04
420.   Říha   Milan45   Praha 8   200900:51:05
421.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201400:51:06
422.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200800:51:09
423.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201200:51:10
424.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201400:51:10
425.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201000:51:12
426.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201500:51:12
427.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201600:51:12
428.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201100:51:13
429.   Šimek   Matouš      Ulambátár200700:51:16
430.   Novák   Jan38   Praha 10   200700:51:17
431.   Teichman   Marek43     Pardubice201600:51:17
432.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201500:51:20
433.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201300:51:22
434.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201000:51:23
435.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201600:51:24
436.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:51:25
437.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   200500:51:27
438.   Douděra   Jiří30     Depka201200:51:28
439.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci200500:51:29
440.   Bezpalec   David18     Zaklínači201500:51:29
441.   Štefan   Martin41   Katusice   201400:51:30
442.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200900:51:33
443.   Lafek   Jirka40   Mělník   201500:51:33
444.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:51:36
445.   Jež   Marek26   Praha   201000:51:38
446.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201500:51:39
447.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:51:40
448.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201500:51:40
449.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200900:51:43
450.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201000:51:43
451.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201200:51:43
452.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201300:51:43
453.   Princ   David    Praha   200700:51:45
454.   Borovec   Josef30   Praha 5   200800:51:45
455.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201100:51:45
456.   Pánek   Miroslav29   Číměř   200300:51:47
457.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   200700:51:48
458.   Eder   Martin50     ROSTE TO201500:51:49
459.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani200600:51:51
460.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A200400:51:54
461.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201200:51:55
462.   Košík   Martin28   Praha 7   200300:51:56
463.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   200600:51:57
464.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201500:51:57
465.   Němec   Václav41   Pardubice   201400:51:58
466.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201400:51:59
467.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201200:52:02
468.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:52:02
469.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200800:52:04
470.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201200:52:05
471.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:52:05
472.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders200400:52:07
473.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B200400:52:11
474.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:52:12
475.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201000:52:19
476.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201200:52:20
477.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201200:52:23
478.   Kubová   Michaela40     201600:52:25
479.   Kudibal   Radek38   London   201100:52:26
480.   Naiman   Daniel19     201200:52:27
481.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201200:52:28
482.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:52:28
483.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201200:52:30
484.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:52:31
485.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201400:52:33
486.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201000:52:36
487.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201200:52:36
488.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201400:52:37
489.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201000:52:39
490.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201600:52:40
491.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201600:52:40
492.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   200400:52:42
493.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201400:52:43
494.   Dvořák   Eduard30   Praha 3   200300:52:44
495.   Němec   Václav37   Pardubice   201000:52:46
496.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200900:52:49
497.   Janoušek   Radek18   Praha 5   200600:52:52
498.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201100:52:55
499.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni200600:52:56
500.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201100:52:56
501.   Severa   Vladimír25   Horní Žďár   200200:52:58
502.   Brož   Josef31   Praha 1   200400:52:58
503.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201200:52:59
504.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A200500:53:01
505.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci200600:53:01
506.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda200400:53:02
507.   Novák   Jiří71   Praha 6   201600:53:03
508.   Obermajer   Jan29     Šlechta200800:53:04
509.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201600:53:05
510.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:53:06
511.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201200:53:08
512.   Hašek   David25   Číměř   200300:53:10
513.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201200:53:11
514.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200800:53:12
515.   Vaněk   Martin21     201500:53:12
516.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši200600:53:13
517.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201400:53:13
518.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201600:53:13
519.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC200700:53:14
520.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci200700:53:16
521.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201300:53:17
522.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200800:53:19
523.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:53:22
524.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201600:53:26
525.   Hašek   David28   Číměř   200600:53:28
526.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci200700:53:28
527.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:53:29
528.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200900:53:33
529.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201200:53:34
530.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201500:53:37
531.   Urbánek   Michal64   Praha 7   200600:53:38
532.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200800:53:39
533.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200800:53:39
534.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201100:53:39
535.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201500:53:40
536.   Štefan   Martin42   Katusice   201500:53:40
537.   Nouza   Jan55   Liberec   201200:53:45
538.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201500:53:49
539.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201200:53:50
540.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201200:53:51
541.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201200:53:52
542.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201600:53:52
543.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:53:52
544.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201100:53:54
545.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201400:53:54
546.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200900:53:55
547.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201500:53:57
548.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201000:54:00
549.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A200400:54:02
550.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201000:54:02
551.   Šafránek   Jan28   Praha 9   200500:54:03
552.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy200600:54:03
553.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201200:54:03
554.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani200600:54:04
555.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201300:54:05
556.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201100:54:06
557.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201500:54:07
558.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201200:54:08
559.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201500:54:10
560.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201200:54:11
561.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci200500:54:13
562.   Drábik   Michal18   Číměř   200600:54:14
563.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201200:54:14
564.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201400:54:14
565.   Pokorný   Pavel30   Praha 4   200300:54:17
566.   Novák   Jan37   Praha 10   200600:54:17
567.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200900:54:19
568.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201400:54:32
569.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200800:54:35
570.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201000:54:36
571.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201100:54:36
572.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:54:38
573.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders200400:54:41
574.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201000:54:42
575.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201300:54:43
576.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201600:54:44
577.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:54:45
578.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy200400:54:49
579.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B200400:54:50
580.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy200500:54:51
581.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   200500:54:53
582.   Veselý   Roman34   Lesonice   200600:54:54
583.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201300:54:57
584.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201500:55:01
585.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201200:55:02
586.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:55:02
587.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC200700:55:04
588.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201200:55:06
589.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201400:55:08
590.   Rajmon   Michal45   Praha 5   200700:55:10
591.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   200500:55:11
592.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200900:55:11
593.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201000:55:13
594.   Rojíček   Jiří33   Praha 6   200300:55:14
595.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:55:14
596.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201100:55:14
597.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:55:15
598.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD200600:55:16
599.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy200500:55:17
600.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   200600:55:18
601.   Novák   Jiří62   Praha 6   200700:55:18
602.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201200:55:19
603.   Zíka   Jan35   Praha 6   200500:55:20
604.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201000:55:20
605.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201200:55:20
606.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201500:55:29
607.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši200600:55:32
608.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:55:33
609.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201500:55:34
610.   Šimek   Karel22     201600:55:37
611.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200800:55:38
612.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201200:55:39
613.   Zich   Antonín    Karlovy Vary   200300:55:43
614.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201100:55:43
615.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201100:55:44
616.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD200600:55:46
617.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders200600:55:47
618.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201500:55:48
619.   Urbánek   Michal63   Praha 7   200500:55:51
620.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200800:55:51
621.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201000:55:53
622.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200900:55:54
623.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201100:55:55
624.   Urbánek   Michal65   Praha 7   200700:55:56
625.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200800:56:03
626.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201300:56:07
627.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201200:56:10
628.   Kmentová   Václava36     Šlechta200800:56:13
629.   Bláha   Olda    Jindřichův Hradec   200200:56:15
630.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201300:56:15
631.   Zeman   Vladimír50     201000:56:16
632.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh200700:56:18
633.   Budín   Stanislav35   Dolní Radouň   200200:56:20
634.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A200500:56:23
635.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201100:56:23
636.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:56:25
637.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201200:56:27
638.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200800:56:28
639.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201600:56:29
640.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:56:32
641.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201100:56:35
642.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201300:56:35
643.   Kudibal   Radek37   London   201000:56:39
644.   Pánek   Radim28   Číměř   200300:56:40
645.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201200:56:40
646.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201200:56:41
647.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:56:42
648.   Lišková   Adéla28   Praha 6   200500:56:46
649.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders200600:56:46
650.   Kamenský   Milan28   Nová Bystřice   200200:56:47
651.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201400:56:47
652.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201100:56:48
653.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr200500:56:51
654.   Špitálník   Michal33   Praha 9   200700:56:51
655.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200800:56:52
656.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi200600:56:54
657.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200800:56:54
658.   Sabol   Aleš33   Praha 4   200600:56:55
659.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200800:56:59
660.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201600:57:00
661.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200900:57:04
662.   Vojíková   Vanda15     201000:57:04
663.   Šutko   David20   Praha   Sk B201200:57:08
664.   Gášek   Jakub16   Nová Bystřice   200300:57:10
665.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201000:57:10
666.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201600:57:11
667.   Pánek   Jindřich24   Číměř   200300:57:13
668.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders200600:57:14
669.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.200600:57:15
670.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci200600:57:16
671.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani200600:57:16
672.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   200700:57:17
673.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200900:57:18
674.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201100:57:18
675.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201200:57:21
676.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers200700:57:22
677.   Dědic   Roman38   Praha 8   201200:57:25
678.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201100:57:27
679.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:57:34
680.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201600:57:34
681.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A200500:57:38
682.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200900:57:42
683.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201600:57:44
684.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201600:57:45
685.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201300:57:46
686.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH200600:57:48
687.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201300:57:48
688.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy200600:57:52
689.   Lafek   Jirka38   Mělník   201300:57:53
690.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201100:57:54
691.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201500:57:55
692.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201300:57:57
693.   Polák   Jan32   Praha 2   200500:57:59
694.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201500:57:59
695.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200800:58:00
696.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201300:58:01
697.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201400:58:01
698.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci200700:58:04
699.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201600:58:04
700.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.200700:58:05
701.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201100:58:05
702.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201100:58:06
703.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200900:58:07
704.   Novák   Lukáš25   Hospříz   200300:58:08
705.   Souček   Ondřej26   Praha 6   200300:58:10
706.   Hašek   David24   Číměř   200200:58:13
707.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr200500:58:13
708.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B200400:58:17
709.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy200500:58:17
710.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A200400:58:18
711.   Sabol   Aleš34   Praha 4   200700:58:18
712.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201400:58:19
713.   Zíka   Martin18   Praha 4   200500:58:20
714.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201200:58:22
715.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200900:58:25
716.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:58:26
717.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci200700:58:27
718.   Šindler   David33   Praha 9 - Kyje   200300:58:28
719.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši200700:58:29
720.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201400:58:31
721.   Přenosil   Pavel27   Třeboň   200300:58:33
722.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta200700:58:33
723.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201500:58:35
724.   Rajmon   Michal44   Praha 5   200600:58:36
725.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201500:58:39
726.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201100:58:43
727.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci200600:58:47
728.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200900:58:48
729.   Pluhař   Milan38   Praha 7   200700:58:49
730.   Zhof   Jiří28   Jindřichův Hradec   200200:58:53
731.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.200600:58:54
732.   Beránek   František28   Kobylnice   201400:58:55
733.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi200700:58:59
734.   Novák   Tomáš26     200400:59:04
735.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši200600:59:06
736.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200800:59:08
737.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani200600:59:10
738.   Bureš   Michal33   Praha 4   200500:59:11
739.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200900:59:12
740.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové200600:59:15
741.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201100:59:21
742.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201000:59:25
743.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201000:59:26
744.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200900:59:32
745.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201500:59:32
746.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201100:59:33
747.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201400:59:34
748.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:59:35
749.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   200600:59:37
750.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201200:59:43
751.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201500:59:43
752.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:59:46
753.   Kamenský   Milan29   Nová Bystřice   200300:59:48
754.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201500:59:50
755.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton200700:59:52
756.   Rajmon   Michal42   Praha 5   200400:59:56
757.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201500:59:57
758.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci200501:00:00
759.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:00:03
760.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201201:00:03
761.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:00:11
762.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201201:00:14
763.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci200601:00:15
764.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:00:20
765.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:00:21
766.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201301:00:21
767.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200801:00:23
768.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:00:23
769.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci200501:00:25
770.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201001:00:27
771.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:00:27
772.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:00:29
773.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   200601:00:37
774.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200801:00:39
775.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:00:39
776.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda200401:00:40
777.   Cihelka   Jiří33   Praha 8   200301:00:42
778.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi200701:00:49
779.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:00:52
780.   Sabol   Aleš32   Praha 4   200501:00:55
781.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:00:56
782.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:00:58
783.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201301:01:03
784.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:01:06
785.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   200601:01:11
786.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:01:12
787.   Vender   Tomáš29   Praha 4   200401:01:22
788.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.200701:01:23
789.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201601:01:27
790.   Zíka   Martin16   Praha 4   200301:01:33
791.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:01:33
792.   Cihelka   Jiří32   Praha 8   200201:01:36
793.   Dokoupil   Milan31   Sadská   200301:01:39
794.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201501:01:40
795.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:01:43
796.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:01:47
797.   Šaňák   Radek26   Praha 6   200301:01:48
798.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár200701:01:49
799.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201201:01:49
800.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201001:01:51
801.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi200601:01:52
802.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   200601:01:52
803.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:01:52
804.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.200501:01:56
805.   Konečný   Martin29   Praha 8   200701:01:58
806.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200901:02:00
807.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201201:02:06
808.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201501:02:09
809.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201001:02:15
810.   Souček   Ondřej28   Praha 6   200501:02:17
811.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201001:02:19
812.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201501:02:28
813.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201001:02:31
814.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201201:02:34
815.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:02:40
816.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201201:02:40
817.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton200701:02:42
818.   Holubovský   David32   Praha   201401:02:42
819.   Zíka   Jan33   Praha 6   200301:02:43
820.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B200501:02:44
821.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:02:44
822.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200801:02:49
823.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201101:02:49
824.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:02:49
825.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201201:02:53
826.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda200401:02:55
827.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers200701:02:56
828.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:03:02
829.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové200601:03:04
830.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200801:03:10
831.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201201:03:12
832.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy200601:03:13
833.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy200501:03:15
834.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.200701:03:22
835.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   200401:03:33
836.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton200701:03:33
837.   Dokoupil   Milan32   Sadská   200401:03:35
838.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201201:03:35
839.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.200501:03:38
840.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC200701:03:42
841.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B200401:03:44
842.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201001:03:45
843.   Adamec   František26   Číměř   200301:03:49
844.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201101:03:51
845.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta200701:03:52
846.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár200701:04:01
847.   Sedláček   Radek    Jindřichův Hradec   200201:04:07
848.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201301:04:10
849.   Zíka   Jan32   Praha 6   200201:04:15
850.   Hadová   Jitka35   Byšice   201001:04:17
851.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201301:04:22
852.   Zich   Jan29   Karlovy Vary   200301:04:50
853.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.200401:04:51
854.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201101:04:51
855.   Kubeš   Michal30   Praha 4   200301:04:52
856.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   200501:04:57
857.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201401:04:57
858.   Hajlich   Jaroslav45     201501:05:02
859.   Košek   David56     201501:05:07
860.   Roflík   Ondřej32   Praha - Libuš   200301:05:12
861.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda200401:05:15
862.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:05:15
863.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:05:24
864.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201401:05:24
865.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci200601:05:32
866.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta200701:05:36
867.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders200601:05:44
868.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201001:05:48
869.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni200601:05:49
870.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201601:05:51
871.   Skrbková   Petra31   Praha   200801:05:52
872.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:05:58
873.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200901:06:06
874.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:06:07
875.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   200401:06:09
876.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH200601:06:12
877.   Cihelková   Monika28   Praha 8   200201:06:19
878.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   200701:06:42
879.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201001:06:46
880.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   200501:06:48
881.   Kolaříková   Markéta27   Praha 8   200201:06:54
882.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD200601:07:02
883.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:07:04
884.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:07:05
885.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové200601:07:07
886.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci200601:07:12
887.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:07:15
888.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni200601:07:19
889.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi200601:07:21
890.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201601:07:21
891.   Hančl   Jan62   Praha 6   200801:07:35
892.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201101:07:54
893.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.200401:07:55
894.   Novák   Libor48   Praha 9   200601:08:01
895.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201201:08:02
896.   Bareš   František48   Praha 4   200601:08:04
897.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201401:08:07
898.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A200401:08:11
899.   Roflík   Ondřej31   Praha - Libuš   200201:08:15
900.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200901:08:16
901.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201501:08:30
902.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr200501:08:32
903.   Severín   David    Praha   FC Kačleh200701:08:32
904.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201101:08:36
905.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani200601:08:56
906.   Bílek   František37   Praha 5   200401:08:58
907.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci200701:08:58
908.   Smrčka   Pavel32   Praha 5   200301:09:01
909.   Cihelková   Monika29   Praha 8   200301:09:02
910.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200801:09:02
911.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   200401:09:05
912.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   200701:09:09
913.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201001:09:12
914.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.200401:09:15
915.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201301:09:15
916.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   200601:09:17
917.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201601:09:18
918.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201101:09:22
919.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201301:09:23
920.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta200701:09:24
921.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.200501:09:32
922.   Bureš   Michal32   Praha 4   200401:09:41
923.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy200401:09:42
924.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci200501:09:43
925.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh200701:09:45
926.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi200601:09:48
927.   Votava   Václav45   Číměř   200301:09:59
928.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   200301:10:07
929.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201501:10:10
930.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni200601:10:14
931.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka200401:10:15
932.   Severa   Vladimír26   Horní Žďár   200301:10:42
933.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201201:10:42
934.   Prouza   Albert41   Praha 6   200401:11:00
935.   Šachl   Petr52   Číměř   200601:11:01
936.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201301:11:04
937.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   200601:11:10
938.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201101:11:10
939.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201101:11:13
940.   Zitová   Klára36   Liberec   200701:11:20
941.   Šaňák   Radek28   Praha 5   200501:11:22
942.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka200401:11:57
943.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci200601:12:07
944.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni200601:12:12
945.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.200401:12:14
946.   Drábik   Zdeněk40   Číměř   200301:12:16
947.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   200601:12:22
948.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:12:30
949.   Bureš   Michal31   Praha 4   200301:12:33
950.   Bureš   Michal34   Praha 4   200601:12:45
951.   Janda   Tomáš31   Praha 6   200501:13:01
952.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201501:13:27
953.   Hančl   Jan61   Praha 6   200701:13:34
954.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201501:13:35
955.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr200501:13:38
956.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders200401:13:43
957.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   201101:13:47
958.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   200701:14:02
959.   Bakoš   Michal21   Horní Lhota   200301:14:15
960.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár200701:14:25
961.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.200501:14:28
962.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi200701:14:46
963.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201501:14:49
964.   Adamcová   Eva26   Praha 6   200501:14:57
965.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B200501:15:06
966.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.200701:15:21
967.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:15:32
968.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200901:15:37
969.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201301:15:51
970.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   200501:16:00
971.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201301:16:17
972.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201401:16:23
973.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   200401:16:43
974.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka200401:16:48
975.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci200701:17:57
976.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr200501:18:05
977.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   200401:18:27
978.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200801:18:58
979.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers200701:20:14
980.   Macola   Jan32     SK Tribejk201101:20:58
981.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.200601:21:04
982.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders200401:21:49
983.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders200601:22:41
984.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201301:22:43
985.   Bílek   František36   Praha 5   200301:22:45
986.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200801:24:04
987.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   200501:24:37
988.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201101:25:29
989.   Smrčková   Alice30   Praha 5   200201:25:30
990.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201101:26:35
991.   Severa   Pavel28   Jindřichův Hradec   200201:26:38
992.   Čejka   Robert34   Poděbrady   200401:28:06
993.   Dubenský   Ondřej21   Číměř   200301:30:04
994.   Smrčková   Alice31   Praha 5   200301:30:09
995.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH200601:33:52
996.   Zíka   Petr37   Praha 2   200401:34:21
997.   Gayerová   Klára28   Praha 5   200401:34:37
998.   Hradecká   Renáta26   Jindřichův Hradec   200201:34:59
999.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team201101:35:40
1000.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B200501:36:23
1001.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201001:56:16
1002.   Zíka   Petr36   Praha 2   200302:00:58
1003.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   200702:29:57
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.