:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)
Nejlepší čas - absolutní pořadí
:-)
Bukovina :-)
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201501:09:12
2.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201501:09:26
3.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201401:10:00
4.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201301:11:03
5.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201601:11:11
6.   Karpíšek   Roman29     Haven B201001:11:19
7.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201501:11:50
8.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201401:12:16
9.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201601:12:59
10.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201601:13:04
11.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201501:13:04
12.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201201:13:09
13.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:13:17
14.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201501:13:21
15.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201501:13:44
16.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201401:13:54
17.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201601:14:38
18.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201301:14:56
19.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201301:15:00
20.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201101:15:07
21.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201101:15:14
22.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201101:15:20
23.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201501:15:29
24.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201001:15:40
25.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201401:15:45
26.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200901:15:55
27.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201401:16:03
28.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201501:16:04
29.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201101:16:06
30.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201001:16:21
31.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201601:16:24
32.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:16:24
33.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201201:16:26
34.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201001:16:31
35.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201201:16:50
36.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201301:16:55
37.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201501:17:00
38.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201401:17:01
39.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:17:07
40.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201301:17:29
41.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201101:17:32
42.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200901:17:34
43.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200901:17:48
44.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201501:18:11
45.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201301:18:15
46.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201401:18:15
47.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:18:18
48.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201301:18:35
49.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201101:18:37
50.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201001:18:40
51.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201501:18:49
52.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:19:05
53.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201201:19:16
54.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201601:19:30
55.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201501:19:39
56.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200901:19:40
57.   Sokol   Zbyněk24     201501:19:52
58.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201101:19:56
59.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201201:19:58
60.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201401:20:00
61.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201601:20:00
62.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201101:20:00
63.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201101:20:01
64.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201501:20:05
65.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201201:20:06
66.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:20:11
67.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200901:20:16
68.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201301:20:22
69.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201101:20:23
70.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201301:20:29
71.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200801:20:35
72.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201001:20:38
73.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201501:21:04
74.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201101:21:17
75.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201501:21:20
76.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201401:21:27
77.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201001:21:27
78.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201001:21:31
79.   Zoral   Filip22     201001:21:39
80.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201401:21:43
81.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201501:21:44
82.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201501:21:49
83.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201501:21:59
84.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201101:22:01
85.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201001:22:12
86.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201601:22:17
87.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201401:22:17
88.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:22:22
89.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201601:22:26
90.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201401:22:32
91.   Podhajský   Petr33     201101:22:38
92.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201201:22:40
93.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201401:22:44
94.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:22:44
95.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201601:23:02
96.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:23:03
97.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201101:23:07
98.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201401:23:18
99.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201401:23:32
100.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:23:32
101.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201001:23:38
102.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201201:23:50
103.   Jedlička   Michal32     Floor201201:23:50
104.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201401:23:52
105.   Teplý   Ondřej31     200901:23:59
106.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201001:24:01
107.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:24:02
108.   Kotouč   Petr35   Všestary   200801:24:02
109.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201201:24:02
110.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201401:24:04
111.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201401:24:04
112.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:24:06
113.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201101:24:08
114.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201501:24:08
115.   Kotouč   Petr40   Všestary   201301:24:09
116.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:24:15
117.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201601:24:19
118.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:24:22
119.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201201:24:23
120.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201201:24:25
121.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201101:24:26
122.   Knotek   Michal30     bukovina team201501:24:29
123.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201101:24:30
124.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201001:24:33
125.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:24:37
126.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201501:24:37
127.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200901:24:41
128.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201001:24:44
129.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200801:24:46
130.   Harant   Petr32   Sobotka   201501:24:48
131.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201301:24:48
132.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201501:24:53
133.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201601:25:01
134.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201401:25:05
135.   Kotouč   Petr36   Všestary   200901:25:08
136.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201101:25:08
137.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201501:25:08
138.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201201:25:09
139.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200901:25:15
140.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201101:25:18
141.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201301:25:31
142.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201201:25:35
143.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:25:35
144.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200901:25:39
145.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201401:25:41
146.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201101:25:43
147.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201301:25:47
148.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201401:25:49
149.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:25:52
150.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201401:25:52
151.   Ptáček   Vincenc15     201201:25:57
152.   Ptáček   František18     Sk B201201:25:57
153.   Beránek   Petr28   Liberec   200901:25:57
154.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201601:26:03
155.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201101:26:13
156.   Malinský   Michal35   Liberec   201301:26:14
157.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:26:24
158.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201401:26:30
159.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201401:26:34
160.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201001:26:37
161.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201301:26:45
162.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201101:26:49
163.   Kubešová   Petra21     SK Depka201201:26:53
164.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201101:26:55
165.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201501:26:56
166.   Matuška   Ondřej38   Praha   201301:26:57
167.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201501:27:03
168.   Nouza   Jan56   Liberec   201301:27:07
169.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201301:27:07
170.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:27:07
171.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201101:27:13
172.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201101:27:18
173.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201501:27:19
174.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:27:20
175.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201001:27:22
176.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201401:27:23
177.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201401:27:24
178.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201101:27:25
179.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201501:27:25
180.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200801:27:34
181.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201201:27:34
182.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201401:27:36
183.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201301:27:37
184.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201201:27:38
185.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201201:27:38
186.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200901:27:40
187.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:27:43
188.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201501:27:43
189.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201501:27:44
190.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:27:44
191.   Nouza   Jan57   Liberec   201401:27:51
192.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200901:27:52
193.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201001:27:53
194.   Čihák   Petr38   Praha 3   201301:27:55
195.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201001:27:55
196.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201301:27:55
197.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200901:27:56
198.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201401:28:01
199.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201201:28:02
200.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201101:28:03
201.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201301:28:03
202.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201501:28:06
203.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201301:28:10
204.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200801:28:10
205.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201101:28:12
206.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201401:28:16
207.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201501:28:17
208.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201301:28:19
209.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201501:28:21
210.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201001:28:26
211.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201601:28:27
212.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201101:28:32
213.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201301:28:35
214.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:28:39
215.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201101:28:39
216.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201601:28:41
217.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201201:28:46
218.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201501:28:47
219.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201601:28:49
220.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201201:28:50
221.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201501:28:52
222.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201501:28:52
223.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201201:28:56
224.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201301:29:03
225.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201001:29:06
226.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201401:29:06
227.   Hrdličková   Nela19     201001:29:07
228.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201301:29:20
229.   Čihák   Petr34   Praha 9   200901:29:24
230.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:29:24
231.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200801:29:27
232.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201201:29:30
233.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201301:29:34
234.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201601:29:36
235.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201201:29:37
236.   Němec   Václav39   Pardubice   201201:29:37
237.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201001:29:38
238.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201101:29:42
239.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201001:29:54
240.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201601:29:55
241.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201601:29:56
242.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201501:29:57
243.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201201:29:57
244.   Němec   Václav38   Pardubice   201101:30:10
245.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:30:13
246.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201501:30:14
247.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201101:30:15
248.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201201:30:19
249.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201201:30:20
250.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200901:30:22
251.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201001:30:22
252.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201001:30:25
253.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201101:30:29
254.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201501:30:30
255.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:30:34
256.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201601:30:36
257.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201001:30:37
258.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200801:30:40
259.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200901:30:41
260.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201401:30:43
261.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201201:30:55
262.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201301:30:56
263.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:30:57
264.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201501:30:58
265.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201201:30:58
266.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201301:31:01
267.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201401:31:01
268.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200901:31:03
269.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201501:31:03
270.   Bezpalec   David18     Zaklínači201501:31:03
271.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201001:31:06
272.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:31:10
273.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201001:31:14
274.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201101:31:14
275.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201401:31:18
276.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200801:31:20
277.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201601:31:21
278.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201201:31:24
279.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201501:31:25
280.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201101:31:34
281.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201401:31:35
282.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201501:31:38
283.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201101:31:42
284.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201501:31:43
285.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201301:31:44
286.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201601:31:47
287.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201501:31:48
288.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201401:31:50
289.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201201:31:54
290.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201501:31:56
291.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:31:56
292.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201501:31:56
293.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201201:31:57
294.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201001:31:58
295.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201001:31:59
296.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:32:05
297.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201001:32:12
298.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200901:32:13
299.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201401:32:16
300.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201301:32:19
301.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201301:32:19
302.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:32:20
303.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201601:32:23
304.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201201:32:24
305.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201001:32:27
306.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201201:32:31
307.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201501:32:32
308.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201101:32:32
309.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201201:32:34
310.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201301:32:35
311.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201601:32:37
312.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201301:32:38
313.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201001:32:38
314.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201001:32:42
315.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201501:32:46
316.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201401:32:49
317.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200901:32:49
318.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201401:32:56
319.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201201:32:58
320.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200901:33:02
321.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:33:05
322.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:33:06
323.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201201:33:07
324.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201201:33:09
325.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201001:33:14
326.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:33:32
327.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201101:33:32
328.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201201:33:38
329.   Lafek   Jirka40   Mělník   201501:33:43
330.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:33:54
331.   Kubová   Michaela40     201601:33:56
332.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201301:34:00
333.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201501:34:00
334.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:34:02
335.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201601:34:02
336.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201401:34:11
337.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201401:34:16
338.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:34:20
339.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201101:34:21
340.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201101:34:21
341.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201201:34:38
342.   Říha   Milan45   Praha 8   200901:34:39
343.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201401:34:42
344.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201501:34:49
345.   Štěpánek   Jan30     201001:34:54
346.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:34:56
347.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201301:35:01
348.   Němeček   Jan29   Katusice   201401:35:09
349.   Novák   Jan39   Praha 10   200801:35:20
350.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201301:35:26
351.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201101:35:26
352.   Eder   Martin50     ROSTE TO201501:35:28
353.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201301:35:28
354.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201301:35:37
355.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201001:35:42
356.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:35:46
357.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:35:46
358.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201301:35:51
359.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201101:35:51
360.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201601:35:53
361.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200801:35:58
362.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201001:35:59
363.   Němec   Václav41   Pardubice   201401:36:00
364.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201601:36:01
365.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201001:36:11
366.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200901:36:12
367.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:36:12
368.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201501:36:13
369.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201101:36:13
370.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201201:36:15
371.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200801:36:34
372.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201201:36:39
373.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201201:36:43
374.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201001:36:48
375.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201301:36:50
376.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200901:37:00
377.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200901:37:03
378.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201201:37:05
379.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201401:37:13
380.   Němec   Václav37   Pardubice   201001:37:15
381.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201501:37:17
382.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201401:37:18
383.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201201:37:20
384.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201001:37:21
385.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201601:37:22
386.   Kunc   Michal40     201101:37:25
387.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201301:37:29
388.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201501:37:29
389.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200901:37:34
390.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201101:37:40
391.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201401:37:45
392.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201601:37:45
393.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201001:37:50
394.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201601:37:50
395.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201401:37:51
396.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201001:37:55
397.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201201:37:55
398.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200901:37:56
399.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:38:01
400.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201201:38:02
401.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201301:38:06
402.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201501:38:18
403.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201301:38:22
404.   Teichman   Marek43     Pardubice201601:38:28
405.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201201:38:31
406.   Suchý   Petr35   Všestary   200801:38:33
407.   Nouza   Jan55   Liberec   201201:38:38
408.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201001:38:41
409.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201201:38:43
410.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201001:38:43
411.   Kudibal   Radek38   London   201101:38:47
412.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201501:38:50
413.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201101:38:58
414.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201401:38:59
415.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201401:39:05
416.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200801:39:11
417.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201101:39:15
418.   Novák   Jiří64   Praha 6   200901:39:15
419.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201501:39:18
420.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201201:39:19
421.   Dědic   Roman38   Praha 8   201201:39:20
422.   Šimek   Karel22     201601:39:31
423.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:39:34
424.   Douděra   Jiří30     Depka201201:39:36
425.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201401:39:55
426.   Kudibal   Radek36   London   200901:39:56
427.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201301:40:05
428.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201001:40:09
429.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201001:40:10
430.   Šutko   David20   Praha   Sk B201201:40:12
431.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201201:40:17
432.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201601:40:19
433.   Štefan   Martin42   Katusice   201501:40:22
434.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201201:40:30
435.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201201:40:36
436.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201201:40:42
437.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:40:44
438.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201001:40:45
439.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:40:45
440.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200801:40:45
441.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200801:40:45
442.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201001:40:46
443.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201101:40:49
444.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201001:40:50
445.   Naiman   Daniel19     201201:40:50
446.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201201:40:59
447.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201501:41:00
448.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201601:41:06
449.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201301:41:07
450.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201001:41:14
451.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201101:41:16
452.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201201:41:17
453.   Štefan   Martin41   Katusice   201401:41:17
454.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200801:41:18
455.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:41:24
456.   Jež   Marek26   Praha   201001:41:26
457.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201001:41:27
458.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:41:47
459.   Novák   Jiří70   Praha 6   201501:42:07
460.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201501:42:08
461.   Novák   Jiří63   Praha 6   200801:42:11
462.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200901:42:12
463.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201501:42:15
464.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201301:42:15
465.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201601:42:21
466.   Olšák   Petr22     200901:42:25
467.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200801:42:36
468.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201201:42:38
469.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201101:42:42
470.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201101:42:45
471.   Vaněk   Martin21     201501:42:47
472.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:42:48
473.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201501:43:04
474.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201501:43:05
475.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200901:43:07
476.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201501:43:10
477.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201401:43:18
478.   Lafek   Jirka38   Mělník   201301:43:28
479.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201301:43:30
480.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201201:43:34
481.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201201:43:35
482.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201301:43:37
483.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200801:43:42
484.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200801:43:43
485.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200901:43:50
486.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201101:44:11
487.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201201:44:13
488.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201001:44:13
489.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201101:44:30
490.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201601:44:32
491.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201401:44:32
492.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201501:44:36
493.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201401:44:40
494.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200801:44:43
495.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201401:44:51
496.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200801:44:56
497.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201101:44:57
498.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201001:45:01
499.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201501:45:02
500.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201201:45:04
501.   Novák   Jiří71   Praha 6   201601:45:20
502.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:45:24
503.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201101:45:32
504.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201101:45:44
505.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201601:45:50
506.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:45:53
507.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201401:45:55
508.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200901:46:02
509.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:46:08
510.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200901:46:31
511.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201101:46:43
512.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201201:46:44
513.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200801:46:45
514.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:46:49
515.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201201:46:49
516.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200901:46:52
517.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201501:46:54
518.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201601:46:57
519.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201001:46:59
520.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201101:47:00
521.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201601:47:00
522.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200801:47:09
523.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200801:47:14
524.   Beránek   František28   Kobylnice   201401:47:15
525.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:47:22
526.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201101:47:27
527.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200901:47:32
528.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201201:47:41
529.   Borovec   Josef30   Praha 5   200801:47:43
530.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201401:47:48
531.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201501:47:49
532.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201501:47:50
533.   Kudibal   Radek37   London   201001:47:53
534.   Vojíková   Vanda15     201001:48:08
535.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201301:48:18
536.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200801:48:19
537.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201201:48:25
538.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201101:48:25
539.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201201:48:31
540.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:48:41
541.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:48:50
542.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201001:48:56
543.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:48:57
544.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:49:18
545.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:49:20
546.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:49:23
547.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201201:49:28
548.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:49:31
549.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201301:49:31
550.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200801:49:39
551.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201501:49:44
552.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201101:49:46
553.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201101:50:02
554.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201101:50:11
555.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201301:50:12
556.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:50:21
557.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201001:50:39
558.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201201:50:41
559.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201601:50:42
560.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201201:50:42
561.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200801:50:51
562.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201101:50:53
563.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:51:21
564.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:51:23
565.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:51:28
566.   Zeman   Vladimír50     201001:51:35
567.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201001:51:46
568.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:51:50
569.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200801:51:51
570.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201401:51:55
571.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200901:51:58
572.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200901:52:02
573.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200901:52:02
574.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:52:04
575.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201401:52:09
576.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:52:10
577.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201101:52:20
578.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201101:52:20
579.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200801:52:20
580.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200901:52:34
581.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:52:35
582.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:52:37
583.   Holubovský   David32   Praha   201401:52:43
584.   Kmentová   Václava36     Šlechta200801:53:04
585.   Obermajer   Jan29     Šlechta200801:53:07
586.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201001:53:22
587.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201301:53:23
588.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:53:40
589.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:53:43
590.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201001:53:44
591.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:53:46
592.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:53:50
593.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:53:54
594.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201401:53:58
595.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201201:54:09
596.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201201:54:10
597.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200801:54:22
598.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201301:54:43
599.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:54:53
600.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:54:54
601.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:55:27
602.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:55:29
603.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:55:44
604.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:55:49
605.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201101:56:11
606.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201601:56:25
607.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201301:56:56
608.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:57:02
609.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:57:08
610.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200801:57:10
611.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201501:57:17
612.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201601:57:35
613.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201201:58:03
614.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:58:12
615.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201301:58:12
616.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201401:58:20
617.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201201:58:35
618.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201101:58:38
619.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:58:58
620.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201601:59:07
621.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201501:59:16
622.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200801:59:29
623.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201501:59:50
624.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201502:00:03
625.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201602:00:03
626.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201502:00:14
627.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200902:00:19
628.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201302:00:25
629.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201202:00:43
630.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200802:00:52
631.   Macola   Jan32     SK Tribejk201102:01:08
632.   Hajlich   Jaroslav45     201502:01:29
633.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201502:01:32
634.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201302:01:39
635.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201102:01:40
636.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201002:01:41
637.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201002:01:42
638.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201302:01:45
639.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201202:01:55
640.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201002:02:08
641.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201002:02:09
642.   Skrbková   Petra31   Praha   200802:02:15
643.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201402:02:18
644.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201002:02:29
645.   Hadová   Jitka35   Byšice   201002:02:44
646.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201102:02:50
647.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201302:02:54
648.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201402:02:55
649.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201002:02:55
650.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201402:03:04
651.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201502:03:14
652.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201602:03:24
653.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200902:03:35
654.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200802:03:41
655.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200802:04:04
656.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200902:04:45
657.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200802:04:47
658.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201102:04:51
659.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201102:05:07
660.   Hančl   Jan62   Praha 6   200802:05:51
661.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200802:06:16
662.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201102:06:24
663.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201502:06:41
664.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200802:07:04
665.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201102:07:30
666.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201102:07:33
667.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201202:07:45
668.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200902:07:55
669.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201402:08:01
670.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201302:09:02
671.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200802:09:33
672.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201502:10:05
673.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201402:11:26
674.   Košek   David56     201502:13:49
675.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201502:13:49
676.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201202:13:52
677.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201202:18:14
678.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200902:18:26
679.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201302:22:12
680.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201002:30:21
681.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200802:35:41
682.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201003:15:01
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.