:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Nejlepší čas - absolutní pořadí

Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201501:09:12
2.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201501:09:26
3.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201401:10:00
4.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201301:11:03
5.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201601:11:11
6.   Karpíšek   Roman29     Haven B201001:11:19
7.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201501:11:50
8.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201401:12:16
9.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci200701:12:44
10.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201601:12:59
11.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201601:13:04
12.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201501:13:04
13.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201201:13:09
14.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:13:17
15.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201501:13:21
16.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201501:13:44
17.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201401:13:54
18.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201601:14:38
19.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201301:14:56
20.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201301:15:00
21.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201101:15:07
22.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201101:15:14
23.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201101:15:20
24.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201501:15:29
25.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201001:15:40
26.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201401:15:45
27.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200901:15:55
28.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201401:16:03
29.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201501:16:04
30.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201101:16:06
31.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201001:16:21
32.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201601:16:24
33.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:16:24
34.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201201:16:26
35.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201001:16:31
36.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   200601:16:38
37.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201201:16:50
38.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201301:16:55
39.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201501:17:00
40.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201401:17:01
41.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:17:07
42.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201301:17:29
43.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201101:17:32
44.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200901:17:34
45.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200901:17:48
46.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201501:18:11
47.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201301:18:15
48.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201401:18:15
49.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:18:18
50.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci200401:18:19
51.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201301:18:35
52.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201101:18:37
53.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201001:18:40
54.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201501:18:49
55.   Toulec   Jan30   Praha 8   200601:18:49
56.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:19:05
57.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201201:19:16
58.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201601:19:30
59.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201501:19:39
60.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200901:19:40
61.   Sokol   Zbyněk24     201501:19:52
62.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201101:19:56
63.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201201:19:58
64.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201101:20:00
65.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201401:20:00
66.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201601:20:00
67.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201101:20:01
68.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201501:20:05
69.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201201:20:06
70.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:20:11
71.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200901:20:16
72.   Tajč   Jan39   Slaný   200701:20:17
73.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201301:20:22
74.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201101:20:23
75.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201301:20:29
76.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200801:20:35
77.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201001:20:38
78.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201501:21:04
79.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201101:21:17
80.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201501:21:20
81.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201401:21:27
82.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201001:21:27
83.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201001:21:31
84.   Zoral   Filip22     201001:21:39
85.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201401:21:43
86.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201501:21:44
87.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201501:21:49
88.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   200601:21:49
89.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201501:21:59
90.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201101:22:01
91.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201001:22:12
92.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201601:22:17
93.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201401:22:17
94.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:22:22
95.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201601:22:26
96.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201401:22:32
97.   Podhajský   Petr33     201101:22:38
98.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201201:22:40
99.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:22:44
100.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201401:22:44
101.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201601:23:02
102.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:23:03
103.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201101:23:07
104.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC200701:23:09
105.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201401:23:18
106.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200501:23:25
107.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201401:23:32
108.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:23:32
109.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci200701:23:36
110.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201001:23:38
111.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201201:23:50
112.   Jedlička   Michal32     Floor201201:23:50
113.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201401:23:52
114.   Teplý   Ondřej31     200901:23:59
115.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201001:24:01
116.   Kotouč   Petr35   Všestary   200801:24:02
117.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201201:24:02
118.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:24:02
119.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201401:24:04
120.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201401:24:04
121.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:24:06
122.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201101:24:08
123.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201501:24:08
124.   Kotouč   Petr40   Všestary   201301:24:09
125.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:24:15
126.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201601:24:19
127.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:24:22
128.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201201:24:23
129.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201201:24:25
130.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201101:24:26
131.   Knotek   Michal30     bukovina team201501:24:29
132.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201101:24:30
133.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201001:24:33
134.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta200701:24:34
135.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:24:37
136.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201501:24:37
137.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200901:24:41
138.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201001:24:44
139.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200801:24:46
140.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201301:24:48
141.   Harant   Petr32   Sobotka   201501:24:48
142.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201501:24:53
143.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201601:25:01
144.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201401:25:05
145.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201101:25:08
146.   Kotouč   Petr36   Všestary   200901:25:08
147.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201501:25:08
148.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201201:25:09
149.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200901:25:15
150.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201101:25:18
151.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201301:25:31
152.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201201:25:35
153.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:25:35
154.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200901:25:39
155.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201401:25:41
156.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201101:25:43
157.   Tůma   Pavel31   Praha 5   200701:25:46
158.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201301:25:47
159.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201401:25:49
160.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:25:52
161.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201401:25:52
162.   Ptáček   František18     Sk B201201:25:57
163.   Beránek   Petr28   Liberec   200901:25:57
164.   Ptáček   Vincenc15     201201:25:57
165.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201601:26:03
166.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci200601:26:07
167.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.200601:26:11
168.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201101:26:13
169.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši200601:26:13
170.   Malinský   Michal35   Liberec   201301:26:14
171.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:26:24
172.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201401:26:30
173.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201401:26:34
174.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201001:26:37
175.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta200701:26:40
176.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201301:26:45
177.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201101:26:49
178.   Kubešová   Petra21     SK Depka201201:26:53
179.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201101:26:55
180.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201501:26:56
181.   Matuška   Ondřej38   Praha   201301:26:57
182.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201501:27:03
183.   Jachno   Lukáš15   Jindřichův Hradec   200301:27:06
184.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.200501:27:06
185.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:27:07
186.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201301:27:07
187.   Nouza   Jan56   Liberec   201301:27:07
188.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   200601:27:10
189.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201101:27:13
190.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci200401:27:14
191.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201101:27:18
192.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201501:27:19
193.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:27:20
194.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201001:27:22
195.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201401:27:23
196.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201401:27:24
197.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201101:27:25
198.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201501:27:25
199.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201201:27:34
200.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200801:27:34
201.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201401:27:36
202.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201301:27:37
203.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201201:27:38
204.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201201:27:38
205.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200901:27:40
206.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201501:27:43
207.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:27:43
208.   Kotouč   Petr34   Všestary   200701:27:44
209.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:27:44
210.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201501:27:44
211.   Nouza   Jan57   Liberec   201401:27:51
212.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200901:27:52
213.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201001:27:53
214.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201301:27:55
215.   Čihák   Petr38   Praha 3   201301:27:55
216.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201001:27:55
217.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200901:27:56
218.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201401:28:01
219.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201201:28:02
220.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201101:28:03
221.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201301:28:03
222.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201501:28:06
223.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200801:28:10
224.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201301:28:10
225.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201101:28:12
226.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201401:28:16
227.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201501:28:17
228.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201301:28:19
229.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201501:28:21
230.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201001:28:26
231.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201601:28:27
232.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201101:28:32
233.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201301:28:35
234.   Holý   Luděk33   Praha 9   200301:28:36
235.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:28:39
236.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201101:28:39
237.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201601:28:41
238.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201201:28:46
239.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201501:28:47
240.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201601:28:49
241.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201201:28:50
242.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201501:28:52
243.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201501:28:52
244.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201201:28:56
245.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201301:29:03
246.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201001:29:06
247.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201401:29:06
248.   Hrdličková   Nela19     201001:29:07
249.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201301:29:20
250.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:29:24
251.   Čihák   Petr34   Praha 9   200901:29:24
252.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200801:29:27
253.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   200401:29:29
254.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201201:29:30
255.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201301:29:34
256.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201601:29:36
257.   Němec   Václav39   Pardubice   201201:29:37
258.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201201:29:37
259.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201001:29:38
260.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201101:29:42
261.   Neveselý   David31   Praha 9   200701:29:44
262.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda200401:29:46
263.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201001:29:54
264.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201601:29:55
265.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201601:29:56
266.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201501:29:57
267.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201201:29:57
268.   Holý   Luděk32   Praha 9   200201:30:00
269.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci200701:30:06
270.   Němec   Václav38   Pardubice   201101:30:10
271.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:30:13
272.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201501:30:14
273.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201101:30:15
274.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201201:30:19
275.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201201:30:20
276.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci200701:30:20
277.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201001:30:22
278.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200901:30:22
279.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201001:30:25
280.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201101:30:29
281.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy200501:30:29
282.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201501:30:30
283.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy200601:30:32
284.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:30:34
285.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201601:30:36
286.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201001:30:37
287.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200801:30:40
288.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200901:30:41
289.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201401:30:43
290.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci200601:30:44
291.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh200701:30:51
292.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201201:30:55
293.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201301:30:56
294.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:30:57
295.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201501:30:58
296.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201201:30:58
297.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201401:31:01
298.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201301:31:01
299.   Bezpalec   David18     Zaklínači201501:31:03
300.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201501:31:03
301.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200901:31:03
302.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201001:31:06
303.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci200701:31:08
304.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:31:10
305.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201001:31:14
306.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201101:31:14
307.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201401:31:18
308.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200801:31:20
309.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201601:31:21
310.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201201:31:24
311.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201501:31:25
312.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201101:31:34
313.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201401:31:35
314.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201501:31:38
315.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci200601:31:38
316.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   200401:31:38
317.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201101:31:42
318.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201501:31:43
319.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201301:31:44
320.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201601:31:47
321.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201501:31:48
322.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201401:31:50
323.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci200501:31:50
324.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201201:31:54
325.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD200601:31:54
326.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201501:31:56
327.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:31:56
328.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201501:31:56
329.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201201:31:57
330.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201001:31:58
331.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton200701:31:58
332.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201001:31:59
333.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:32:05
334.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci200601:32:05
335.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201001:32:12
336.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200901:32:13
337.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta200701:32:15
338.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201401:32:16
339.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci200601:32:17
340.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201301:32:19
341.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201301:32:19
342.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:32:20
343.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201601:32:23
344.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201201:32:24
345.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201001:32:27
346.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201201:32:31
347.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201501:32:32
348.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201101:32:32
349.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201201:32:34
350.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201301:32:35
351.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201601:32:37
352.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201301:32:38
353.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201001:32:38
354.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201001:32:42
355.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201501:32:46
356.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201401:32:49
357.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200901:32:49
358.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci200601:32:52
359.   Pánek   Miroslav31   Číměř   200501:32:55
360.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201401:32:56
361.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201201:32:58
362.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200901:33:02
363.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:33:05
364.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:33:06
365.   Šimek   Matouš      Ulambátár200701:33:07
366.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201201:33:07
367.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201201:33:09
368.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201001:33:14
369.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši200701:33:18
370.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   200701:33:21
371.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta200701:33:23
372.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci200701:33:26
373.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:33:32
374.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201101:33:32
375.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201201:33:38
376.   Lafek   Jirka40   Mělník   201501:33:43
377.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:33:54
378.   Kubová   Michaela40     201601:33:56
379.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201501:34:00
380.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201301:34:00
381.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201601:34:02
382.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:34:02
383.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   200501:34:05
384.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201401:34:11
385.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201401:34:16
386.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:34:20
387.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201101:34:21
388.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201101:34:21
389.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201201:34:38
390.   Říha   Milan45   Praha 8   200901:34:39
391.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši200701:34:40
392.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201401:34:42
393.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201501:34:49
394.   Štěpánek   Jan30     201001:34:54
395.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:34:56
396.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201301:35:01
397.   Němeček   Jan29   Katusice   201401:35:09
398.   Špitálník   Michal33   Praha 9   200701:35:17
399.   Pánek   Miroslav29   Číměř   200301:35:19
400.   Novák   Jan39   Praha 10   200801:35:20
401.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   200601:35:23
402.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201301:35:26
403.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201101:35:26
404.   Eder   Martin50     ROSTE TO201501:35:28
405.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201301:35:28
406.   Horal   Filip17   Jindřichův Hradec   200201:35:33
407.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201301:35:37
408.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci200501:35:42
409.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201001:35:42
410.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:35:46
411.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:35:46
412.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201301:35:51
413.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201101:35:51
414.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201601:35:53
415.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200801:35:58
416.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201001:35:59
417.   Němec   Václav41   Pardubice   201401:36:00
418.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A200501:36:00
419.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201601:36:01
420.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   200501:36:02
421.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201001:36:11
422.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200901:36:12
423.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:36:12
424.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201501:36:13
425.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201101:36:13
426.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton200701:36:14
427.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201201:36:15
428.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy200401:36:20
429.   Beránek   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200201:36:23
430.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci200401:36:31
431.   Macek   Jan38   Praha 9   200701:36:33
432.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200801:36:34
433.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201201:36:39
434.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201201:36:43
435.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   200601:36:45
436.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A200401:36:46
437.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC200701:36:47
438.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201001:36:48
439.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201301:36:50
440.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy200401:36:57
441.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200901:37:00
442.   Novák   Jan38   Praha 10   200701:37:02
443.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200901:37:03
444.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201201:37:05
445.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201401:37:13
446.   Němec   Václav37   Pardubice   201001:37:15
447.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201501:37:17
448.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201401:37:18
449.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201201:37:20
450.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201001:37:21
451.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201601:37:22
452.   Kunc   Michal40     201101:37:25
453.   Košík   Martin28   Praha 7   200301:37:27
454.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201501:37:29
455.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201301:37:29
456.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200901:37:34
457.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201101:37:40
458.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201401:37:45
459.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201601:37:45
460.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201001:37:50
461.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201601:37:50
462.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201401:37:51
463.   Brož   Josef31   Praha 1   200401:37:52
464.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201201:37:55
465.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201001:37:55
466.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200901:37:56
467.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:38:01
468.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201201:38:02
469.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy200501:38:05
470.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201301:38:06
471.   Fiala   Jaroslav39   Nová Bystřice   200301:38:17
472.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201501:38:18
473.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201301:38:22
474.   Teichman   Marek43     Pardubice201601:38:28
475.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201201:38:31
476.   Suchý   Petr35   Všestary   200801:38:33
477.   Raška   Marek35   Praha 5   200601:38:33
478.   Klofáč   Karel32   Praha 2   200301:38:38
479.   Nouza   Jan55   Liberec   201201:38:38
480.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201001:38:41
481.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201201:38:43
482.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201001:38:43
483.   Kudibal   Radek38   London   201101:38:47
484.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201501:38:50
485.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201101:38:58
486.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201401:38:59
487.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni200601:39:01
488.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201401:39:05
489.   Němec   David28   Nová Bystřice   200401:39:06
490.   Princ   David    Praha   200701:39:10
491.   Pouzar   Luboš29   Číměř   200301:39:10
492.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200801:39:11
493.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci200601:39:12
494.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201101:39:15
495.   Novák   Jiří64   Praha 6   200901:39:15
496.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201501:39:18
497.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201201:39:19
498.   Dědic   Roman38   Praha 8   201201:39:20
499.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci200501:39:24
500.   Šimek   Karel22     201601:39:31
501.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:39:34
502.   Douděra   Jiří30     Depka201201:39:36
503.   Klofáč   Karel35   Praha 7   200601:39:43
504.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201401:39:55
505.   Kudibal   Radek36   London   200901:39:56
506.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši200601:40:02
507.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201301:40:05
508.   Novák   Jan37   Praha 10   200601:40:07
509.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201001:40:09
510.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201001:40:10
511.   Šutko   David20   Praha   Sk B201201:40:12
512.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201201:40:17
513.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda200401:40:18
514.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201601:40:19
515.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani200601:40:21
516.   Štefan   Martin42   Katusice   201501:40:22
517.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh200701:40:25
518.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201201:40:30
519.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC200701:40:31
520.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201201:40:36
521.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201201:40:42
522.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci200701:40:42
523.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:40:44
524.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200801:40:45
525.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:40:45
526.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201001:40:45
527.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200801:40:45
528.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201001:40:46
529.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B200401:40:49
530.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201101:40:49
531.   Naiman   Daniel19     201201:40:50
532.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201001:40:50
533.   Klofáč   Karel31   Praha 2   200201:40:58
534.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201201:40:59
535.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201501:41:00
536.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201601:41:06
537.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201301:41:07
538.   Fiala   Lukáš16   Nová Bystřice   200301:41:11
539.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201001:41:14
540.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201101:41:16
541.   Štefan   Martin41   Katusice   201401:41:17
542.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201201:41:17
543.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200801:41:18
544.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   200501:41:19
545.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:41:24
546.   Jež   Marek26   Praha   201001:41:26
547.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201001:41:27
548.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci200501:41:33
549.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD200601:41:42
550.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   200501:41:45
551.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:41:47
552.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši200701:41:49
553.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD200601:42:03
554.   Novák   Jiří70   Praha 6   201501:42:07
555.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201501:42:08
556.   Novák   Jiří63   Praha 6   200801:42:11
557.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200901:42:12
558.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201301:42:15
559.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201501:42:15
560.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201601:42:21
561.   Olšák   Petr22     200901:42:25
562.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200801:42:36
563.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani200601:42:37
564.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201201:42:38
565.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201101:42:42
566.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201101:42:45
567.   Vaněk   Martin21     201501:42:47
568.   Veselý   Roman35   Lesonice   200701:42:48
569.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:42:48
570.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci200601:42:51
571.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A200401:42:53
572.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši200601:43:02
573.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201501:43:04
574.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201501:43:05
575.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200901:43:07
576.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201501:43:10
577.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201401:43:18
578.   Lafek   Jirka38   Mělník   201301:43:28
579.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A200501:43:29
580.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201301:43:30
581.   Hašek   David28   Číměř   200601:43:32
582.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201201:43:34
583.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201201:43:35
584.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201301:43:37
585.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200801:43:42
586.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200801:43:43
587.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200901:43:50
588.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci200701:43:55
589.   Šindler   David33   Praha 9 - Kyje   200301:43:58
590.   Janoušek   Radek18   Praha 5   200601:44:10
591.   Severa   Vladimír25   Horní Žďár   200201:44:11
592.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201101:44:11
593.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201201:44:13
594.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201001:44:13
595.   Urbánek   Michal64   Praha 7   200601:44:16
596.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci200701:44:22
597.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201101:44:30
598.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201601:44:32
599.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201401:44:32
600.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši200601:44:33
601.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci200601:44:35
602.   Dvořák   Eduard30   Praha 3   200301:44:35
603.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201501:44:36
604.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201401:44:40
605.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200801:44:43
606.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201401:44:51
607.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200801:44:56
608.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   200601:44:56
609.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201101:44:57
610.   Rajmon   Michal45   Praha 5   200701:44:59
611.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201001:45:01
612.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201501:45:02
613.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201201:45:04
614.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy200601:45:04
615.   Hašek   David25   Číměř   200301:45:12
616.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders200401:45:13
617.   Novák   Jiří71   Praha 6   201601:45:20
618.   Lišková   Adéla28   Praha 6   200501:45:22
619.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:45:24
620.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy200601:45:27
621.   Sabol   Aleš33   Praha 4   200601:45:32
622.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201101:45:32
623.   Zíka   Jan35   Praha 6   200501:45:33
624.   Novák   Jiří62   Praha 6   200701:45:42
625.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201101:45:44
626.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201601:45:50
627.   Urbánek   Michal65   Praha 7   200701:45:52
628.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:45:53
629.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201401:45:55
630.   Pokorný   Pavel30   Praha 4   200301:45:56
631.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B200401:46:01
632.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200901:46:02
633.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:46:08
634.   Zich   Antonín    Karlovy Vary   200301:46:20
635.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A200501:46:22
636.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy200501:46:24
637.   Drábik   Michal18   Číměř   200601:46:28
638.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   200401:46:28
639.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200901:46:31
640.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201101:46:43
641.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201201:46:44
642.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200801:46:45
643.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   200701:46:46
644.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201201:46:49
645.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:46:49
646.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200901:46:52
647.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201501:46:54
648.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201601:46:57
649.   Sabol   Aleš34   Praha 4   200701:46:58
650.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders200401:46:59
651.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201001:46:59
652.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201101:47:00
653.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201601:47:00
654.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200801:47:09
655.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200801:47:14
656.   Beránek   František28   Kobylnice   201401:47:15
657.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B200401:47:21
658.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:47:22
659.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani200601:47:24
660.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201101:47:27
661.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200901:47:32
662.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders200601:47:37
663.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201201:47:41
664.   Urbánek   Michal63   Praha 7   200501:47:43
665.   Borovec   Josef30   Praha 5   200801:47:43
666.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201401:47:48
667.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201501:47:49
668.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201501:47:50
669.   Kudibal   Radek37   London   201001:47:53
670.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi200601:48:04
671.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci200601:48:06
672.   Vojíková   Vanda15     201001:48:08
673.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy200501:48:13
674.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201301:48:18
675.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200801:48:19
676.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201201:48:25
677.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201101:48:25
678.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201201:48:31
679.   Veselý   Roman34   Lesonice   200601:48:37
680.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:48:41
681.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:48:50
682.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201001:48:56
683.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:48:57
684.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta200701:48:59
685.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders200601:49:03
686.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:49:18
687.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:49:20
688.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:49:23
689.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201201:49:28
690.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:49:31
691.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci200601:49:31
692.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201301:49:31
693.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr200501:49:33
694.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200801:49:39
695.   Souček   Ondřej26   Praha 6   200301:49:40
696.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové200601:49:42
697.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201501:49:44
698.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201101:49:46
699.   Rojíček   Jiří33   Praha 6   200301:50:00
700.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201101:50:02
701.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201101:50:11
702.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201301:50:12
703.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   200701:50:13
704.   Zíka   Martin18   Praha 4   200501:50:20
705.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:50:21
706.   Bureš   Michal33   Praha 4   200501:50:26
707.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton200701:50:32
708.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.200601:50:35
709.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201001:50:39
710.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201201:50:41
711.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201201:50:42
712.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201601:50:42
713.   Pánek   Jindřich24   Číměř   200301:50:45
714.   Hašek   David24   Číměř   200201:50:45
715.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200801:50:51
716.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201101:50:53
717.   Novák   Lukáš25   Hospříz   200301:50:54
718.   Sabol   Aleš32   Praha 4   200501:50:54
719.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci200701:51:09
720.   Polák   Jan32   Praha 2   200501:51:11
721.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A200501:51:14
722.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:51:21
723.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:51:23
724.   Rajmon   Michal44   Praha 5   200601:51:24
725.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:51:28
726.   Pluhař   Milan38   Praha 7   200701:51:31
727.   Zeman   Vladimír50     201001:51:35
728.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani200601:51:44
729.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201001:51:46
730.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi200701:51:49
731.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:51:50
732.   Pánek   Radim28   Číměř   200301:51:50
733.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200801:51:51
734.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201401:51:55
735.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200901:51:58
736.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200901:52:02
737.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200901:52:02
738.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:52:04
739.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201401:52:09
740.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:52:10
741.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr200501:52:19
742.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201101:52:20
743.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201101:52:20
744.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200801:52:20
745.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   200601:52:26
746.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200901:52:34
747.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:52:35
748.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:52:37
749.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár200701:52:37
750.   Holubovský   David32   Praha   201401:52:43
751.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A200401:52:57
752.   Kmentová   Václava36     Šlechta200801:53:04
753.   Obermajer   Jan29     Šlechta200801:53:07
754.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers200701:53:18
755.   Budín   Stanislav35   Dolní Radouň   200201:53:20
756.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201001:53:22
757.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201301:53:23
758.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton200701:53:25
759.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.200601:53:32
760.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton200701:53:33
761.   Konečný   Martin29   Praha 8   200701:53:37
762.   Novák   Tomáš26     200401:53:40
763.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:53:40
764.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:53:43
765.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy200501:53:43
766.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201001:53:44
767.   Souček   Ondřej28   Praha 6   200501:53:45
768.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:53:46
769.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:53:50
770.   Přenosil   Pavel27   Třeboň   200301:53:54
771.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:53:54
772.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár200701:53:54
773.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201401:53:58
774.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201201:54:09
775.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201201:54:10
776.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi200701:54:20
777.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200801:54:22
778.   Šaňák   Radek26   Praha 6   200301:54:32
779.   Rajmon   Michal42   Praha 5   200401:54:36
780.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi200601:54:42
781.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201301:54:43
782.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:54:53
783.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:54:54
784.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders200601:55:02
785.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda200401:55:09
786.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC200701:55:16
787.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:55:27
788.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:55:29
789.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH200601:55:31
790.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD200601:55:37
791.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:55:44
792.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:55:49
793.   Bareš   František48   Praha 4   200601:55:57
794.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B200501:55:58
795.   Zhof   Jiří28   Jindřichův Hradec   200201:56:00
796.   Bláha   Olda    Jindřichův Hradec   200201:56:06
797.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201101:56:11
798.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201601:56:25
799.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   200601:56:42
800.   Gášek   Jakub16   Nová Bystřice   200301:56:53
801.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201301:56:56
802.   Zíka   Martin16   Praha 4   200301:56:58
803.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:57:02
804.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   200601:57:05
805.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.200501:57:05
806.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta200701:57:07
807.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:57:08
808.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200801:57:10
809.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci200501:57:11
810.   Zíka   Jan32   Praha 6   200201:57:12
811.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.200701:57:16
812.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201501:57:17
813.   Zíka   Jan33   Praha 6   200301:57:18
814.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci200501:57:21
815.   Kamenský   Milan28   Nová Bystřice   200201:57:28
816.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201601:57:35
817.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   200501:57:50
818.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201201:58:03
819.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers200701:58:10
820.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:58:12
821.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201301:58:12
822.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201401:58:20
823.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201201:58:35
824.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201101:58:38
825.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy200601:58:45
826.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:58:58
827.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   200401:59:03
828.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201601:59:07
829.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201501:59:16
830.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200801:59:29
831.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders200601:59:32
832.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201501:59:50
833.   Adamec   František26   Číměř   200302:00:00
834.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201602:00:03
835.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201502:00:03
836.   Dokoupil   Milan31   Sadská   200302:00:11
837.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201502:00:14
838.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200902:00:19
839.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201302:00:25
840.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201202:00:43
841.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200802:00:52
842.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B200402:00:53
843.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   200502:01:05
844.   Macola   Jan32     SK Tribejk201102:01:08
845.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   200402:01:17
846.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda200402:01:20
847.   Vender   Tomáš29   Praha 4   200402:01:21
848.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.200402:01:27
849.   Hajlich   Jaroslav45     201502:01:29
850.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201502:01:32
851.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201302:01:39
852.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201102:01:40
853.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201002:01:41
854.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201002:01:42
855.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta200702:01:44
856.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201302:01:45
857.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové200602:01:47
858.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   200402:01:49
859.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda200402:01:50
860.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201202:01:55
861.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   200602:01:57
862.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.200702:02:04
863.   Kubeš   Michal30   Praha 4   200302:02:04
864.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201002:02:08
865.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201002:02:09
866.   Skrbková   Petra31   Praha   200802:02:15
867.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201402:02:18
868.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201002:02:29
869.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH200602:02:40
870.   Hadová   Jitka35   Byšice   201002:02:44
871.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201102:02:50
872.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201302:02:54
873.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201002:02:55
874.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201402:02:55
875.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201402:03:04
876.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201502:03:14
877.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A200402:03:16
878.   Dokoupil   Milan32   Sadská   200402:03:17
879.   Kamenský   Milan29   Nová Bystřice   200302:03:22
880.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201602:03:24
881.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200902:03:35
882.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200802:03:41
883.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200802:04:04
884.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy200402:04:07
885.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi200602:04:09
886.   Cihelková   Monika28   Praha 8   200202:04:29
887.   Kolaříková   Markéta27   Praha 8   200202:04:29
888.   Roflík   Ondřej32   Praha - Libuš   200302:04:32
889.   Janda   Tomáš31   Praha 6   200502:04:43
890.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200902:04:45
891.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200802:04:47
892.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201102:04:51
893.   Cihelka   Jiří33   Praha 8   200302:05:00
894.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201102:05:07
895.   Cihelková   Monika29   Praha 8   200302:05:11
896.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   200402:05:24
897.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni200602:05:34
898.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta200702:05:36
899.   Bureš   Michal32   Praha 4   200402:05:50
900.   Hančl   Jan62   Praha 6   200802:05:51
901.   Šaňák   Radek28   Praha 5   200502:05:53
902.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   200702:05:53
903.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200802:06:16
904.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr200502:06:17
905.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201102:06:24
906.   Zich   Jan29   Karlovy Vary   200302:06:30
907.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201502:06:41
908.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200802:07:04
909.   Bílek   František37   Praha 5   200402:07:08
910.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201102:07:30
911.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci200702:07:31
912.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201102:07:33
913.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201202:07:45
914.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200902:07:55
915.   Roflík   Ondřej31   Praha - Libuš   200202:07:58
916.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201402:08:01
917.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi200602:08:18
918.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani200602:08:49
919.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201302:09:02
920.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200802:09:33
921.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci200502:09:33
922.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201502:10:05
923.   Cihelka   Jiří32   Praha 8   200202:10:13
924.   Bureš   Michal31   Praha 4   200302:10:31
925.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi200702:10:32
926.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár200702:10:34
927.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr200502:10:42
928.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders200402:10:57
929.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201402:11:26
930.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.200702:12:01
931.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   200602:12:04
932.   Bureš   Michal34   Praha 4   200602:12:14
933.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   200602:12:14
934.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni200602:12:14
935.   Smrčka   Pavel32   Praha 5   200302:12:45
936.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci200602:12:46
937.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   200602:12:46
938.   Zitová   Klára36   Liberec   200702:12:50
939.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   200702:13:04
940.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.200502:13:14
941.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   200302:13:32
942.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové200602:13:48
943.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201502:13:49
944.   Košek   David56     201502:13:49
945.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201202:13:52
946.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.200402:14:02
947.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh200702:14:09
948.   Severín   David    Praha   FC Kačleh200702:14:35
949.   Sedláček   Radek    Jindřichův Hradec   200202:14:56
950.   Šachl   Petr52   Číměř   200602:15:17
951.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni200602:15:54
952.   Drábik   Zdeněk40   Číměř   200302:16:04
953.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci200702:16:04
954.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.200502:16:38
955.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka200402:16:52
956.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka200402:17:25
957.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci200602:17:48
958.   Prouza   Albert41   Praha 6   200402:18:03
959.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201202:18:14
960.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200902:18:26
961.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.200502:18:32
962.   Votava   Václav45   Číměř   200302:18:59
963.   Adamcová   Eva26   Praha 6   200502:19:36
964.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B200502:19:45
965.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   200402:19:53
966.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   200502:19:54
967.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka200402:19:58
968.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.200702:20:01
969.   Bakoš   Michal21   Horní Lhota   200302:20:11
970.   Severa   Vladimír26   Horní Žďár   200302:20:11
971.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201302:22:12
972.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   200702:22:33
973.   Novák   Libor48   Praha 9   200602:23:01
974.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.200602:24:09
975.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers200702:25:52
976.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr200502:26:36
977.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.200402:26:36
978.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.200402:26:41
979.   Bílek   František36   Praha 5   200302:26:41
980.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders200602:27:44
981.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders200402:27:45
982.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201002:30:21
983.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   200502:30:30
984.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni200602:30:52
985.   Gayerová   Klára28   Praha 5   200402:34:09
986.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200802:35:41
987.   Dubenský   Ondřej21   Číměř   200302:41:08
988.   Čejka   Robert34   Poděbrady   200402:41:09
989.   Severa   Pavel28   Jindřichův Hradec   200202:42:47
990.   Hradecká   Renáta26   Jindřichův Hradec   200202:42:47
991.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH200602:45:03
992.   Smrčková   Alice30   Praha 5   200202:45:23
993.   Smrčková   Alice31   Praha 5   200302:45:54
994.   Zíka   Petr37   Praha 2   200402:50:36
995.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B200502:52:40
996.   Hančl   Jan61   Praha 6   200703:00:00
997.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   200703:00:00
998.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201003:15:01
999.   Zíka   Petr36   Praha 2   200303:26:00
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.