:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)
Nejlepší čas - běh
:-)
Bukovina :-)
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:19:15
2.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:19:52
3.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:19:53
4.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:19:54
5.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:19:56
6.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:19:57
7.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:20:22
8.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:20:25
9.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:20:32
10.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:20:53
11.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:21:09
12.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:21:27
13.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201200:21:28
14.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:21:32
15.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:21:35
16.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:21:41
17.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:21:43
18.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:21:46
19.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201000:21:57
20.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:22:00
21.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:22:01
22.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:22:07
23.   Kubešová   Petra21     SK Depka201200:22:08
24.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:22:09
25.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:22:10
26.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:22:10
27.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:22:16
28.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201600:22:18
29.   Kotouč   Petr35   Všestary   200800:22:18
30.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:22:23
31.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:22:35
32.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:22:37
33.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201100:22:40
34.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201400:22:40
35.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:22:41
36.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201100:22:43
37.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:22:43
38.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:22:44
39.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201200:22:45
40.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:22:45
41.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:22:51
42.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201200:22:52
43.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:22:54
44.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201300:22:54
45.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:22:56
46.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:22:57
47.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:22:58
48.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201100:22:59
49.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201000:23:00
50.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:23:01
51.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:23:02
52.   Sokol   Zbyněk24     201500:23:04
53.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201300:23:05
54.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:23:05
55.   Kotouč   Petr36   Všestary   200900:23:09
56.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:23:09
57.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201200:23:10
58.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:23:11
59.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201000:23:12
60.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201600:23:14
61.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:23:16
62.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:23:18
63.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:23:19
64.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:23:20
65.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:23:22
66.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:23:22
67.   Jedlička   Michal32     Floor201200:23:23
68.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:23:23
69.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:23:24
70.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201200:23:28
71.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:23:28
72.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:23:29
73.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201200:23:30
74.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:23:31
75.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:23:32
76.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201200:23:37
77.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:23:37
78.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:23:38
79.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201300:23:41
80.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:23:42
81.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:23:43
82.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201400:23:45
83.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201100:23:47
84.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201300:23:49
85.   Kotouč   Petr40   Všestary   201300:23:49
86.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:23:52
87.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201400:23:52
88.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:23:53
89.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:23:54
90.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:23:54
91.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:23:58
92.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:24:00
93.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200900:24:02
94.   Knotek   Michal30     bukovina team201500:24:03
95.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:24:05
96.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200900:24:06
97.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200900:24:06
98.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201600:24:06
99.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200900:24:06
100.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:24:08
101.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:24:08
102.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201300:24:11
103.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:24:12
104.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:24:13
105.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:24:14
106.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200800:24:14
107.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:24:16
108.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:24:16
109.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:24:17
110.   Teplý   Ondřej31     200900:24:18
111.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:24:20
112.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:24:21
113.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200800:24:22
114.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200800:24:22
115.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201300:24:23
116.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:24:24
117.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:24:26
118.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201500:24:29
119.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:24:31
120.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201200:24:35
121.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:24:37
122.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:24:39
123.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201500:24:40
124.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:24:43
125.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:24:43
126.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:24:45
127.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:24:46
128.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201100:24:46
129.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:24:49
130.   Podhajský   Petr33     201100:24:49
131.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200900:24:51
132.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200800:24:53
133.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201200:24:55
134.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201200:24:55
135.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:24:55
136.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:24:56
137.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:24:58
138.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:25:01
139.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201100:25:01
140.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:25:02
141.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:25:02
142.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201300:25:02
143.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201200:25:05
144.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201200:25:05
145.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:25:05
146.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201500:25:06
147.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:25:06
148.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:25:07
149.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200800:25:07
150.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:25:11
151.   Novák   Jan39   Praha 10   200800:25:12
152.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201000:25:13
153.   Čihák   Petr38   Praha 3   201300:25:14
154.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200900:25:14
155.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201400:25:15
156.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:25:16
157.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201100:25:17
158.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201000:25:18
159.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201300:25:18
160.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201200:25:19
161.   Čihák   Petr34   Praha 9   200900:25:19
162.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201200:25:20
163.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:25:20
164.   Matuška   Ondřej38   Praha   201300:25:20
165.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:25:21
166.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201100:25:22
167.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201100:25:24
168.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200800:25:25
169.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:25:26
170.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201200:25:26
171.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:25:27
172.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201000:25:27
173.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:25:28
174.   Macola   Jan32     SK Tribejk201100:25:29
175.   Nouza   Jan56   Liberec   201300:25:29
176.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201200:25:30
177.   Ptáček   František18     Sk B201200:25:31
178.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:25:32
179.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200900:25:32
180.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:25:35
181.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201200:25:35
182.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:25:36
183.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:25:36
184.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:25:37
185.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:25:39
186.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:25:40
187.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:25:41
188.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:25:42
189.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201200:25:42
190.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:25:43
191.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:25:43
192.   Nouza   Jan57   Liberec   201400:25:44
193.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201200:25:44
194.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201600:25:45
195.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201300:25:46
196.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:25:47
197.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:25:47
198.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201300:25:52
199.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201200:25:52
200.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:25:53
201.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:25:55
202.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200900:25:55
203.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201400:25:56
204.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201300:25:57
205.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:25:59
206.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201100:26:01
207.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200900:26:01
208.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:26:01
209.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:26:04
210.   Dědic   Roman38   Praha 8   201200:26:04
211.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201000:26:05
212.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:26:06
213.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201300:26:06
214.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201200:26:06
215.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200900:26:08
216.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201000:26:09
217.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201000:26:11
218.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201200:26:13
219.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201500:26:13
220.   Ptáček   Vincenc15     201200:26:16
221.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:26:19
222.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:26:19
223.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:26:19
224.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201600:26:19
225.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:26:20
226.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201500:26:21
227.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:26:21
228.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201400:26:22
229.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:26:22
230.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:26:23
231.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201300:26:24
232.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201500:26:26
233.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:26:26
234.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201000:26:28
235.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:26:28
236.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201300:26:29
237.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:26:39
238.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201000:26:40
239.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201500:26:40
240.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201600:26:41
241.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:26:42
242.   Bezpalec   David18     Zaklínači201500:26:43
243.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200800:26:44
244.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201300:26:44
245.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:26:45
246.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201200:26:46
247.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:26:46
248.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:26:49
249.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:26:49
250.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:26:51
251.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200900:26:53
252.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:26:55
253.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201200:26:56
254.   Šutko   David20   Praha   Sk B201200:26:57
255.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201200:26:58
256.   Říha   Milan45   Praha 8   200900:27:01
257.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:27:01
258.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201400:27:02
259.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201200:27:04
260.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:27:04
261.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201200:27:04
262.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201500:27:06
263.   Hrdličková   Nela19     201000:27:07
264.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201000:27:11
265.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201200:27:12
266.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201100:27:12
267.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201300:27:12
268.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:27:12
269.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201100:27:14
270.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201200:27:15
271.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201500:27:17
272.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:27:18
273.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201400:27:23
274.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:27:24
275.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201400:27:25
276.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:27:26
277.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:27:27
278.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201100:27:30
279.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:27:31
280.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201000:27:35
281.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201100:27:36
282.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:27:39
283.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201200:27:39
284.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:27:40
285.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200900:27:40
286.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201300:27:42
287.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201300:27:42
288.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:27:43
289.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201300:27:44
290.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:27:45
291.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201100:27:46
292.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201500:27:46
293.   Lafek   Jirka40   Mělník   201500:27:46
294.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200800:27:49
295.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:27:50
296.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201200:27:52
297.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201000:27:53
298.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201500:27:53
299.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201500:27:54
300.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:27:55
301.   Suchý   Petr35   Všestary   200800:27:56
302.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201500:27:56
303.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201100:27:57
304.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201300:27:58
305.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201300:27:58
306.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200800:27:58
307.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201500:28:00
308.   Lafek   Jirka38   Mělník   201300:28:01
309.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200800:28:07
310.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201600:28:08
311.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200800:28:09
312.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201000:28:11
313.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201000:28:12
314.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201100:28:12
315.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200900:28:12
316.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201200:28:15
317.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:28:18
318.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201500:28:20
319.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201400:28:20
320.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201100:28:21
321.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201200:28:21
322.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200800:28:23
323.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201300:28:23
324.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201000:28:26
325.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201500:28:27
326.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201300:28:28
327.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201600:28:28
328.   Němec   Václav39   Pardubice   201200:28:28
329.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:28:28
330.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:28:34
331.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201200:28:34
332.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201300:28:34
333.   Kubová   Michaela40     201600:28:35
334.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201000:28:37
335.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201300:28:38
336.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201400:28:40
337.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201600:28:40
338.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201300:28:41
339.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201000:28:41
340.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:28:41
341.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200800:28:41
342.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201200:28:41
343.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201600:28:42
344.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201000:28:42
345.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201600:28:42
346.   Zoral   Filip22     201000:28:44
347.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201100:28:45
348.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:28:46
349.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201400:28:47
350.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:28:48
351.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201500:28:51
352.   Němec   Václav38   Pardubice   201100:28:54
353.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201200:28:54
354.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201500:28:56
355.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201200:28:59
356.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201000:29:00
357.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:29:03
358.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201100:29:03
359.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201200:29:03
360.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201000:29:04
361.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201200:29:09
362.   Štěpánek   Jan30     201000:29:13
363.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201100:29:14
364.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:29:14
365.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:29:15
366.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201400:29:15
367.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201000:29:19
368.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201000:29:24
369.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200900:29:24
370.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201500:29:25
371.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200800:29:25
372.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201300:29:26
373.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201200:29:28
374.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:29:28
375.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201000:29:31
376.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:29:35
377.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201100:29:35
378.   Němeček   Jan29   Katusice   201400:29:37
379.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:29:38
380.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201600:29:39
381.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201400:29:39
382.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:29:40
383.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201300:29:40
384.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201400:29:41
385.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201100:29:43
386.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201200:29:43
387.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201200:29:43
388.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201000:29:46
389.   Šimek   Karel22     201600:29:47
390.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201000:29:51
391.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200800:29:52
392.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201100:29:52
393.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201300:29:54
394.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201500:29:55
395.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:29:59
396.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201100:29:59
397.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201300:29:59
398.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201100:30:01
399.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:30:02
400.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201000:30:02
401.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:30:03
402.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:30:04
403.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201600:30:05
404.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201400:30:06
405.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201600:30:08
406.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:30:09
407.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201400:30:10
408.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:30:10
409.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201600:30:11
410.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200800:30:11
411.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201400:30:12
412.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201100:30:13
413.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200900:30:14
414.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:30:15
415.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201300:30:15
416.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201400:30:15
417.   Kudibal   Radek38   London   201100:30:16
418.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201300:30:16
419.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:30:19
420.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200800:30:23
421.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201100:30:24
422.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201100:30:25
423.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200800:30:33
424.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201400:30:36
425.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201300:30:37
426.   Kudibal   Radek36   London   200900:30:39
427.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:30:40
428.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201000:30:43
429.   Kmentová   Václava36     Šlechta200800:30:44
430.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201200:30:46
431.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201300:30:50
432.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:30:51
433.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201500:30:52
434.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201200:30:55
435.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201400:30:55
436.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201500:30:55
437.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201500:30:58
438.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201500:30:59
439.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201500:31:00
440.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201500:31:00
441.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201200:31:01
442.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:31:02
443.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201000:31:04
444.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:31:06
445.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201000:31:07
446.   Eder   Martin50     ROSTE TO201500:31:07
447.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201400:31:07
448.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200900:31:10
449.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200900:31:11
450.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200900:31:11
451.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:31:12
452.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201400:31:15
453.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201300:31:15
454.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200800:31:16
455.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:31:20
456.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201600:31:22
457.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:31:27
458.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201500:31:28
459.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201600:31:29
460.   Nouza   Jan55   Liberec   201200:31:30
461.   Novák   Jiří64   Praha 6   200900:31:32
462.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:31:32
463.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201400:31:33
464.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201100:31:33
465.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200900:31:33
466.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:31:36
467.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:31:36
468.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201600:31:39
469.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201600:31:40
470.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201600:31:42
471.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200900:31:42
472.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201200:31:45
473.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201100:31:45
474.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201200:31:52
475.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:31:55
476.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201100:31:56
477.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201200:31:56
478.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201500:31:58
479.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201200:32:01
480.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201000:32:02
481.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201500:32:02
482.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200800:32:03
483.   Jež   Marek26   Praha   201000:32:03
484.   Novák   Jiří63   Praha 6   200800:32:05
485.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200900:32:06
486.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201500:32:08
487.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200800:32:09
488.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201000:32:09
489.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201400:32:11
490.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200800:32:12
491.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201400:32:12
492.   Naiman   Daniel19     201200:32:20
493.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201600:32:21
494.   Němec   Václav37   Pardubice   201000:32:21
495.   Douděra   Jiří30     Depka201200:32:30
496.   Němec   Václav41   Pardubice   201400:32:30
497.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201000:32:31
498.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201200:32:34
499.   Kunc   Michal40     201100:32:34
500.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:32:36
501.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201300:32:37
502.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:32:39
503.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:32:41
504.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201100:32:42
505.   Teichman   Marek43     Pardubice201600:32:44
506.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201200:32:46
507.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:32:47
508.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200900:32:48
509.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:32:49
510.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201400:32:50
511.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200900:32:51
512.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201200:32:52
513.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201100:32:53
514.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201000:32:55
515.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201200:32:55
516.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200800:32:58
517.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201000:32:58
518.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201400:32:59
519.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201300:32:59
520.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:33:01
521.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:33:03
522.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201100:33:08
523.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201000:33:11
524.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201500:33:14
525.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201100:33:16
526.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:33:18
527.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201100:33:23
528.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:33:24
529.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201100:33:28
530.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201300:33:30
531.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201000:33:31
532.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201000:33:32
533.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200900:33:33
534.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201100:33:34
535.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201000:33:34
536.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201500:33:35
537.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201100:33:36
538.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201500:33:36
539.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201400:33:40
540.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201100:33:41
541.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200900:33:43
542.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200800:33:44
543.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200800:33:45
544.   Kudibal   Radek37   London   201000:33:47
545.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201400:33:52
546.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:33:54
547.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201100:33:56
548.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201200:33:57
549.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201200:33:58
550.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201500:34:00
551.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201100:34:01
552.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200800:34:02
553.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200800:34:04
554.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201100:34:07
555.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200900:34:12
556.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201100:34:12
557.   Štefan   Martin42   Katusice   201500:34:14
558.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200800:34:19
559.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201500:34:22
560.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:34:24
561.   Borovec   Josef30   Praha 5   200800:34:26
562.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201500:34:27
563.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201000:34:28
564.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:34:29
565.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201300:34:39
566.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201600:34:41
567.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201100:34:49
568.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201100:34:53
569.   Holubovský   David32   Praha   201400:34:54
570.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201600:34:55
571.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201300:34:58
572.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201100:35:00
573.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201500:35:03
574.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201000:35:03
575.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201600:35:05
576.   Beránek   František28   Kobylnice   201400:35:08
577.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200900:35:11
578.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201300:35:16
579.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201300:35:16
580.   Hančl   Jan62   Praha 6   200800:35:17
581.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201500:35:18
582.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201200:35:25
583.   Olšák   Petr22     200900:35:31
584.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201100:35:31
585.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201100:35:32
586.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201200:35:37
587.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201500:35:37
588.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201600:35:42
589.   Štefan   Martin41   Katusice   201400:35:45
590.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200800:35:49
591.   Novák   Jiří70   Praha 6   201500:35:58
592.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201500:36:02
593.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201500:36:07
594.   Novák   Jiří71   Praha 6   201600:36:09
595.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200800:36:09
596.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201000:36:09
597.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201100:36:11
598.   Obermajer   Jan29     Šlechta200800:36:14
599.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201300:36:15
600.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201400:36:21
601.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201200:36:23
602.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201000:36:24
603.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200900:36:35
604.   Vaněk   Martin21     201500:36:38
605.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200900:36:40
606.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200800:37:07
607.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201300:37:13
608.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:37:15
609.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201200:37:19
610.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201200:37:23
611.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:37:23
612.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201400:37:26
613.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200900:37:34
614.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201200:37:37
615.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200800:37:56
616.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201200:37:56
617.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201000:37:57
618.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200800:37:58
619.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201600:38:09
620.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201000:38:12
621.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201100:38:13
622.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201100:38:23
623.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201200:38:29
624.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:38:38
625.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201300:38:38
626.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200900:38:39
627.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201600:38:41
628.   Vojíková   Vanda15     201000:38:48
629.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201400:38:51
630.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200900:38:56
631.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:38:57
632.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:38:59
633.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200900:38:59
634.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:39:12
635.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201600:39:30
636.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201100:39:35
637.   Zeman   Vladimír50     201000:39:38
638.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201200:39:46
639.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201000:39:49
640.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201400:39:51
641.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201600:39:53
642.   Skrbková   Petra31   Praha   200800:39:55
643.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201500:39:56
644.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201200:39:57
645.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201400:40:07
646.   Hadová   Jitka36   Byšice   201100:40:10
647.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201400:40:14
648.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201200:40:17
649.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201400:40:22
650.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201100:40:23
651.   Hadová   Jitka35   Byšice   201000:40:51
652.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200800:40:56
653.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201100:40:59
654.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201000:41:06
655.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201000:41:10
656.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200900:41:19
657.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200800:41:31
658.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201500:41:32
659.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:41:40
660.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201500:41:45
661.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200800:42:02
662.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201100:42:25
663.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201300:42:39
664.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:42:40
665.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201600:43:00
666.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:43:34
667.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201500:43:38
668.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201500:44:23
669.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201500:45:09
670.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201500:45:10
671.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:45:20
672.   Hajlich   Jaroslav45     201500:45:33
673.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:45:38
674.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201500:45:43
675.   Košek   David56     201500:47:14
676.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:47:53
677.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201300:48:14
678.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201500:48:35
679.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201000:52:12
680.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201300:52:21
681.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201400:53:45
682.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201001:02:12
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.