:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

15.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2016

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky00:37:43
2.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav00:38:00
3.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky00:38:06
4.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..00:39:11
5.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky00:40:43
6.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy00:41:19
7.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav00:43:36
8.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy00:44:28
9.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice00:44:43
10.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   00:45:08
11.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice00:45:10
12.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   00:45:12
13.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav00:45:41
14.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy00:45:50
15.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:45:54
16.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team00:45:59
17.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   00:46:51
18.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno00:47:42
19.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA00:47:45
20.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky00:47:52
21.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.00:48:54
22.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice00:49:46
23.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy00:49:59
24.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:50:07
25.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.00:50:17
26.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   00:50:39
27.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:50:49
28.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA00:51:12
29.   Teichman   Marek43     Pardubice00:51:17
30.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky00:51:24
31.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky00:52:02
32.   Kubová   Michaela40     00:52:25
33.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno00:52:40
34.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice00:52:40
35.   Novák   Jiří71   Praha 6   00:53:03
36.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   00:53:05
37.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno00:53:13
38.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt00:53:26
39.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team00:53:52
40.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy00:53:52
41.   Malátek   Antonín39   Pardubice   00:54:44
42.   Šimek   Karel22     00:55:37
43.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým00:56:29
44.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy00:56:32
45.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy00:57:00
46.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   00:57:11
47.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy00:57:34
48.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy00:57:44
49.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   00:57:45
50.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy00:58:04
51.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno01:01:27
52.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS01:02:49
53.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci01:05:15
54.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:05:51
55.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci01:07:05
56.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci01:07:15
57.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS01:07:21
58.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy01:09:18
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.