:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

13.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2014

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven00:37:45
2.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team00:38:05
3.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team00:38:14
4.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:38:41
5.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci00:39:35
6.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec00:40:44
7.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team00:40:59
8.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   00:41:08
9.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B00:42:16
10.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL00:42:16
11.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven00:42:39
12.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM00:43:07
13.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci00:43:19
14.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A00:43:40
15.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:44:02
16.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team00:44:04
17.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:44:10
18.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   00:44:26
19.   Malátek   Antonín37   Pardubice   00:44:41
20.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice00:45:01
21.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:45:03
22.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:45:05
23.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon00:45:24
24.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL00:45:28
25.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team00:45:46
26.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM00:45:48
27.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B00:45:53
28.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci00:46:02
29.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B00:46:20
30.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci00:46:34
31.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   00:46:34
32.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B00:46:36
33.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.00:46:48
34.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A00:47:13
35.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton00:47:26
36.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.00:47:35
37.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team00:48:02
38.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A00:48:16
39.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky00:48:47
40.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven00:48:47
41.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team00:48:52
42.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:48:52
43.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven00:48:58
44.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   00:49:20
45.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton00:49:26
46.   Nouza   Jan57   Liberec   00:49:42
47.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A00:49:44
48.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton00:49:51
49.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   00:50:07
50.   Němeček   Jan29   Katusice   00:50:18
51.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci00:50:25
52.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   00:51:06
53.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   00:51:10
54.   Štefan   Martin41   Katusice   00:51:30
55.   Němec   Václav41   Pardubice   00:51:58
56.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   00:51:59
57.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A00:52:05
58.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B00:52:33
59.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B00:52:37
60.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B00:52:43
61.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A00:53:06
62.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš00:53:13
63.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team00:53:54
64.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   00:54:14
65.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B00:54:32
66.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   00:55:08
67.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B00:55:15
68.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B00:56:25
69.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci00:56:47
70.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton00:58:01
71.   Rajmon   Michal52   Praha 13   00:58:19
72.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL00:58:31
73.   Beránek   František28   Kobylnice   00:58:55
74.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci00:59:34
75.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B00:59:46
76.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A01:00:27
77.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL01:00:58
78.   Holubovský   David32   Praha   01:02:42
79.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL01:04:57
80.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM01:05:24
81.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:08:07
82.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton01:16:23
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.