:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

12.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2013

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future00:39:21
2.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC00:40:02
3.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy00:40:58
4.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:41:00
5.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:41:40
6.   Kazda   Ondřej31   Železnice   00:41:48
7.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec00:41:56
8.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future00:42:02
9.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA00:43:02
10.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A00:43:28
11.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   00:44:14
12.   Malinský   Michal35   Liberec   00:44:18
13.   Kotouč   Petr40   Všestary   00:46:37
14.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I00:46:57
15.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future00:47:00
16.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha00:47:13
17.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   00:47:13
18.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy00:47:13
19.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.00:47:19
20.   Matuška   Ondřej38   Praha   00:47:33
21.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.00:47:33
22.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves00:47:33
23.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future00:47:54
24.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B00:48:01
25.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci00:48:04
26.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B00:48:06
27.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I00:48:07
28.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:48:12
29.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy00:48:14
30.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci00:48:47
31.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:48:47
32.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A00:49:04
33.   Čihák   Petr38   Praha 3   00:49:12
34.   Nouza   Jan56   Liberec   00:49:38
35.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II00:49:43
36.   Dostálová   Jana31   Praha 3   00:49:46
37.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   00:49:51
38.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec00:50:21
39.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II00:50:21
40.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II00:50:27
41.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou00:50:30
42.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team00:50:42
43.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště00:51:02
44.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice00:51:22
45.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky00:51:43
46.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   00:53:17
47.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I00:53:22
48.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   00:54:05
49.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   00:54:43
50.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A00:54:57
51.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   00:56:07
52.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   00:56:15
53.   Rajmon   Michal51   Praha 13   00:56:35
54.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I00:57:34
55.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B00:57:46
56.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B00:57:48
57.   Lafek   Jirka38   Mělník   00:57:53
58.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team00:57:57
59.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky00:58:01
60.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B01:00:21
61.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A01:01:03
62.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future01:02:44
63.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:04:10
64.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.01:04:22
65.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky01:07:04
66.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA01:09:15
67.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B01:09:23
68.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   01:11:04
69.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team01:15:51
70.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva01:16:17
71.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA01:22:43
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.