:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

9.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2010

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule00:38:15
2.   Zoral   Filip22     00:38:30
3.   Karpíšek   Roman29     Haven B00:39:03
4.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   00:39:15
5.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B00:39:19
6.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM00:40:11
7.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   00:40:34
8.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule00:41:23
9.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM00:41:35
10.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule00:41:40
11.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   00:42:17
12.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton00:42:21
13.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM00:43:01
14.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM00:43:15
15.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:43:33
16.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   00:43:47
17.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B00:43:58
18.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton00:44:10
19.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk00:44:11
20.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   00:45:20
21.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk00:46:22
22.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.00:46:36
23.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka00:47:27
24.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva00:47:41
25.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 100:47:54
26.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti00:48:18
27.   Štěpánek   Jan30     00:48:21
28.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 200:48:35
29.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky00:48:39
30.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   00:48:41
31.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves00:48:50
32.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves00:49:04
33.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   00:49:08
34.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi00:49:10
35.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton00:49:23
36.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 100:49:24
37.   Hrdličková   Nela19     00:49:35
38.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:49:39
39.   Skala   Tomáš16   Praha 4   00:49:51
40.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 100:50:03
41.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi00:50:30
42.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves00:50:34
43.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi00:50:35
44.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B00:50:43
45.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   00:50:50
46.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk00:51:12
47.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka00:51:23
48.   Jež   Marek26   Praha   00:51:38
49.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:51:40
50.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk00:51:43
51.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves00:52:19
52.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi00:52:36
53.   Rajmon   Michal48   Praha 13   00:52:39
54.   Němec   Václav37   Pardubice   00:52:46
55.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti00:54:00
56.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti00:54:02
57.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:54:36
58.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:54:38
59.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti00:54:42
60.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk00:55:13
61.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:55:14
62.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.00:55:20
63.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:55:33
64.   Skala   Tomáš46   Praha 4   00:55:53
65.   Zeman   Vladimír50     00:56:16
66.   Kudibal   Radek37   London   00:56:39
67.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B00:56:42
68.   Vojíková   Vanda15     00:57:04
69.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton00:57:10
70.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.00:59:25
71.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti00:59:26
72.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   01:00:11
73.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton01:00:27
74.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule01:00:56
75.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.01:01:51
76.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton01:02:15
77.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   01:02:19
78.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka01:02:31
79.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi01:03:02
80.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves01:03:45
81.   Hadová   Jitka35   Byšice   01:04:17
82.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   01:05:48
83.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:06:46
84.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   01:09:12
85.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva01:15:32
86.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   01:56:16
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.