:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 6.ročník 2007

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci00:41:03
2.   Tajč   Jan39   Slaný   00:41:34
3.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci00:42:12
4.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci00:44:18
5.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta00:45:00
6.   Tůma   Pavel31   Praha 5   00:45:57
7.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC00:46:19
8.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši00:46:37
9.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši00:46:54
10.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta00:47:00
11.   Neveselý   David31   Praha 9   00:47:29
12.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta00:47:36
13.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh00:48:02
14.   Kotouč   Petr34   Všestary   00:48:16
15.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci00:48:24
16.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci00:48:29
17.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci00:50:03
18.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta00:50:12
19.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton00:50:21
20.   Macek   Jan38   Praha 9   00:50:50
21.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   00:51:02
22.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton00:51:02
23.   Veselý   Roman35   Lesonice   00:51:03
24.   Šimek   Matouš      Ulambátár00:51:16
25.   Novák   Jan38   Praha 10   00:51:17
26.   Princ   David    Praha   00:51:45
27.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   00:51:48
28.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC00:53:14
29.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci00:53:16
30.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci00:53:28
31.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC00:55:04
32.   Rajmon   Michal45   Praha 5   00:55:10
33.   Novák   Jiří62   Praha 6   00:55:18
34.   Urbánek   Michal65   Praha 7   00:55:56
35.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh00:56:18
36.   Špitálník   Michal33   Praha 9   00:56:51
37.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   00:57:17
38.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers00:57:22
39.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci00:58:04
40.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.00:58:05
41.   Sabol   Aleš34   Praha 4   00:58:18
42.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci00:58:27
43.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši00:58:29
44.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta00:58:33
45.   Pluhař   Milan38   Praha 7   00:58:49
46.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi00:58:59
47.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton00:59:52
48.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi01:00:49
49.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.01:01:23
50.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár01:01:49
51.   Konečný   Martin29   Praha 8   01:01:58
52.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton01:02:42
53.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers01:02:56
54.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.01:03:22
55.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton01:03:33
56.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC01:03:42
57.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta01:03:52
58.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár01:04:01
59.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta01:05:36
60.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   01:06:42
61.   Severín   David    Praha   FC Kačleh01:08:32
62.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci01:08:58
63.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   01:09:09
64.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta01:09:24
65.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh01:09:45
66.   Zitová   Klára36   Liberec   01:11:20
67.   Hančl   Jan61   Praha 6   01:13:34
68.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   01:14:02
69.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár01:14:25
70.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi01:14:46
71.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:15:21
72.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci01:17:57
73.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers01:20:14
74.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   02:29:57
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.