:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 3.ročník 2004

Pořadí kolo
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci00:43:31
2.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci00:48:03
3.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   00:48:22
4.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda00:48:54
5.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci00:49:09
6.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   00:49:14
7.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy00:49:30
8.   Němec   David28   Nová Bystřice   00:50:36
9.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A00:51:54
10.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders00:52:07
11.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B00:52:11
12.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   00:52:42
13.   Brož   Josef31   Praha 1   00:52:58
14.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda00:53:02
15.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A00:54:02
16.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders00:54:41
17.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy00:54:49
18.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B00:54:50
19.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B00:58:17
20.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A00:58:18
21.   Novák   Tomáš26     00:59:04
22.   Rajmon   Michal42   Praha 5   00:59:56
23.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda01:00:40
24.   Vender   Tomáš29   Praha 4   01:01:22
25.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda01:02:55
26.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   01:03:33
27.   Dokoupil   Milan32   Sadská   01:03:35
28.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B01:03:44
29.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:04:51
30.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda01:05:15
31.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   01:06:09
32.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.01:07:55
33.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A01:08:11
34.   Bílek   František37   Praha 5   01:08:58
35.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   01:09:05
36.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.01:09:15
37.   Bureš   Michal32   Praha 4   01:09:41
38.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy01:09:42
39.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka01:10:15
40.   Prouza   Albert41   Praha 6   01:11:00
41.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka01:11:57
42.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.01:12:14
43.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders01:13:43
44.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   01:16:43
45.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka01:16:48
46.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   01:18:27
47.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders01:21:49
48.   Čejka   Robert34   Poděbrady   01:28:06
49.   Zíka   Petr37   Praha 2   01:34:21
50.   Gayerová   Klára28   Praha 5   01:34:37
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.