:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

15.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2016

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..00:19:53
2.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy00:20:22
3.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav00:21:43
4.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   00:22:18
5.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky00:22:43
6.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice00:22:56
7.   Malátek   Antonín39   Pardubice   00:23:14
8.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky00:23:20
9.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.00:24:06
10.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav00:24:08
11.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:24:14
12.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky00:24:24
13.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy00:25:05
14.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky00:25:35
15.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice00:25:42
16.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team00:25:43
17.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA00:25:45
18.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   00:26:19
19.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team00:26:19
20.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky00:26:41
21.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy00:26:51
22.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:27:04
23.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.00:28:08
24.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice00:28:28
25.   Kubová   Michaela40     00:28:35
26.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky00:28:40
27.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt00:28:42
28.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno00:28:42
29.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav00:29:35
30.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy00:29:39
31.   Šimek   Karel22     00:29:47
32.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:30:04
33.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS00:30:05
34.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   00:30:08
35.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   00:30:10
36.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy00:30:11
37.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy00:31:20
38.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   00:31:22
39.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA00:31:29
40.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   00:31:39
41.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice00:31:40
42.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy00:31:42
43.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno00:32:21
44.   Teichman   Marek43     Pardubice00:32:44
45.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci00:33:01
46.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci00:33:18
47.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy00:33:24
48.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci00:34:24
49.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým00:34:41
50.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy00:34:55
51.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS00:35:05
52.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:35:42
53.   Novák   Jiří71   Praha 6   00:36:09
54.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   00:38:09
55.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy00:38:41
56.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno00:39:30
57.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy00:39:53
58.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno00:43:00
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.