:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

13.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2014

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team00:19:57
2.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:20:32
3.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky00:22:40
4.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team00:23:09
5.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci00:23:11
6.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven00:23:22
7.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec00:23:42
8.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL00:23:43
9.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.00:23:45
10.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B00:23:52
11.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A00:23:54
12.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:24:13
13.   Malátek   Antonín37   Pardubice   00:24:43
14.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci00:24:49
15.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven00:25:11
16.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   00:25:15
17.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   00:25:16
18.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team00:25:36
19.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:25:37
20.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team00:25:41
21.   Nouza   Jan57   Liberec   00:25:44
22.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:25:47
23.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A00:25:56
24.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL00:26:19
25.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM00:26:22
26.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team00:26:28
27.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM00:27:01
28.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.00:27:02
29.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci00:27:12
30.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton00:27:23
31.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:27:24
32.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B00:27:25
33.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon00:27:27
34.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:27:43
35.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team00:28:20
36.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven00:28:40
37.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven00:28:47
38.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A00:29:15
39.   Němeček   Jan29   Katusice   00:29:37
40.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A00:29:38
41.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B00:29:39
42.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice00:29:40
43.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   00:29:41
44.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B00:29:59
45.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   00:30:06
46.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton00:30:10
47.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   00:30:12
48.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš00:30:15
49.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team00:30:36
50.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci00:30:40
51.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B00:30:55
52.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A00:31:06
53.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   00:31:07
54.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   00:31:15
55.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci00:31:27
56.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton00:31:33
57.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   00:31:36
58.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   00:32:11
59.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL00:32:12
60.   Němec   Václav41   Pardubice   00:32:30
61.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B00:32:50
62.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B00:32:59
63.   Rajmon   Michal52   Praha 13   00:33:40
64.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B00:33:52
65.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL00:34:29
66.   Holubovský   David32   Praha   00:34:54
67.   Beránek   František28   Kobylnice   00:35:08
68.   Štefan   Martin41   Katusice   00:35:45
69.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team00:36:21
70.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton00:37:26
71.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B00:38:38
72.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL00:38:51
73.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B00:38:57
74.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B00:38:59
75.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci00:39:51
76.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton00:40:07
77.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci00:40:14
78.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:40:22
79.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A00:41:40
80.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM00:43:34
81.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A00:45:20
82.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   00:53:45
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.