:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

9.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2010

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva00:21:57
2.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B00:22:16
3.   Karpíšek   Roman29     Haven B00:22:35
4.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule00:22:45
5.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky00:23:00
6.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.00:23:12
7.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   00:23:23
8.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule00:23:32
9.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B00:24:05
10.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   00:24:12
11.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM00:24:16
12.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   00:24:21
13.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule00:25:02
14.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:25:02
15.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves00:25:13
16.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi00:25:18
17.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves00:25:27
18.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton00:25:28
19.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   00:25:39
20.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM00:25:47
21.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka00:26:05
22.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti00:26:09
23.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi00:26:11
24.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:26:20
25.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk00:26:28
26.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti00:26:40
27.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton00:26:42
28.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   00:26:45
29.   Hrdličková   Nela19     00:27:07
30.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti00:27:11
31.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk00:27:31
32.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   00:27:35
33.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:27:39
34.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton00:27:53
35.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 100:28:11
36.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 200:28:12
37.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 100:28:26
38.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:28:28
39.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM00:28:37
40.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi00:28:41
41.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   00:28:42
42.   Zoral   Filip22     00:28:44
43.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka00:29:00
44.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:29:04
45.   Štěpánek   Jan30     00:29:13
46.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:29:14
47.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti00:29:19
48.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B00:29:24
49.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton00:29:31
50.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton00:29:46
51.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk00:29:51
52.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi00:30:02
53.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi00:30:43
54.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:30:51
55.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton00:31:04
56.   Rajmon   Michal48   Praha 13   00:31:07
57.   Skala   Tomáš16   Praha 4   00:31:12
58.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk00:32:02
59.   Jež   Marek26   Praha   00:32:03
60.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 100:32:09
61.   Němec   Václav37   Pardubice   00:32:21
62.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves00:32:31
63.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:32:36
64.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM00:32:39
65.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B00:32:47
66.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk00:32:55
67.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   00:32:58
68.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves00:33:11
69.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   00:33:31
70.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   00:33:32
71.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka00:33:34
72.   Kudibal   Radek37   London   00:33:47
73.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti00:34:28
74.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.00:35:03
75.   Skala   Tomáš46   Praha 4   00:36:09
76.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule00:36:24
77.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   00:37:57
78.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.00:38:12
79.   Vojíková   Vanda15     00:38:48
80.   Zeman   Vladimír50     00:39:38
81.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.00:39:49
82.   Hadová   Jitka35   Byšice   00:40:51
83.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   00:41:06
84.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves00:41:10
85.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   00:52:12
86.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:02:12
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.