:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 4.ročník 2005

Pořadí běh
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.00:23:59
2.   Pánek   Miroslav31   Číměř   00:24:54
3.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A00:25:18
4.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   00:25:51
5.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci00:26:00
6.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   00:26:08
7.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy00:26:39
8.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy00:27:19
9.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   00:27:19
10.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci00:27:40
11.   Lišková   Adéla28   Praha 6   00:27:47
12.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   00:28:03
13.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci00:28:42
14.   Zíka   Martin18   Praha 4   00:28:57
15.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   00:29:02
16.   Sabol   Aleš32   Praha 4   00:30:24
17.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy00:30:27
18.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci00:30:45
19.   Zíka   Jan35   Praha 6   00:30:54
20.   Janda   Tomáš31   Praha 6   00:31:02
21.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A00:31:12
22.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A00:31:46
23.   Urbánek   Michal63   Praha 7   00:31:48
24.   Souček   Ondřej28   Praha 6   00:32:08
25.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:32:08
26.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy00:32:13
27.   Bureš   Michal33   Praha 4   00:33:15
28.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr00:33:24
29.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr00:33:33
30.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   00:33:35
31.   Polák   Jan32   Praha 2   00:34:05
32.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A00:34:05
33.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy00:34:26
34.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B00:35:04
35.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   00:35:28
36.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci00:36:15
37.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr00:36:17
38.   Šaňák   Radek28   Praha 5   00:37:03
39.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci00:37:16
40.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr00:38:07
41.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci00:38:59
42.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.00:42:43
43.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B00:43:18
44.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.00:43:41
45.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   00:44:16
46.   Adamcová   Eva26   Praha 6   00:44:24
47.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   00:46:39
48.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr00:49:54
49.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.00:50:33
50.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B00:55:19
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.