:-)

ČÍMĚŘSKÝ SPRINTTRIATLON - 4.ročník 2005
 

Dne 16. července 2005 proběhl v pořadí již čtvrtý ročník Číměřského triatlonu. V hojném počtu celkem 51 závodníků jsme opět změřili své síly a neodradila nás ani dešťová přeháňka těsně před startem. V průběhu závodu a po něm se na nás počasí jako již tradičně zase usmálo. Děkujeme! ☺ Voda v rybníku byla tak akorát – na závodění, voda stříkající od pneumatik kol byla příjemně osvěžující.

Dá se říci, že závod byl opět velmi kvalitní. Ačkoliv loňský nejlepší čas nebyl ani zdaleka překonán, tak při stejném počtu dokončivších závodníků byl průměrný čas v cíli o čtyři minuty lepší než vloni – závodní pole bylo tedy daleko vyrovnanější a soutěž o to tužší. O tom, že náš závod není úplně jednoduchý svědčí i výsledek letošního Absolutního vítěze Lukáše Jachna. Letos se evidentně lépe připravil, poměrně značně se oproti loňsku zlepšil a zvítězil. Gratulujeme!

I letos byl počet závodnic v kategorii Ženy poměrně vysoký a hned tři z nich se vešly do první poloviny konečného pořadí. Čas nejlepší z nich Adély Liškové byl velmi dobrý a nechala tak za sebou mnoho „silných mužů“. Gratulujeme!

Byly to právě časy žen, které vedle třetího nejlepšího času Davida Neveselého pomohly v kategorii Družstev k vítězství Sobolům z Tacomy. Kromě Davida za družstvo závodili Lukáš Liška, Miloslav Šinfeld, Klára Neveselá a Radka Pětníková. Já řku vzorná reprezentace svého zaměstnavatele! Všem gratulujeme!

Letos jsme poprvé vyhodnotili a ocenili i vítěze kategorie Senior. Při pohledu na výsledky závodníků starších 40 let se však zavedení této kategorie jeví jako nadbytečné - pánové se mohou směle srovnávat s ostatními. V první desítce se umístili hned tři z nich a druhou desítku uzavřel nejstarší účastník závodu Michal Urbánek, který ve svých 63 letech ukázal záda většině ostatních mladších účastníků. Vítěz kategorie Senior Jiří Sekera byl v absolutním pořadí dokonce na 6. místě. Gratulujeme!

Letošní ročník se velice zdařil ať už z hlediska sportovních výkonů, příjemného počasí tak i jeho organizační stránky. Velkou měrou k tomu přispěli jednak dobrovolní pořadatelé a pak také sponzoři, díky kterým bylo možno zvýšit celkovou úroveň závodu včetně cen pro vítěze. Všem děkujeme – zcela určitě jste podpořili dobrou věc! ☺.

Nabízíme možnost zaslání zde uveřejněných fotografií nebo naopak uveřejnění Vaší povedené fotografie. Pro komunikaci prosím využijte našeho e-mailu info@skhop.cz.

Sportu zdar a dobrému zvlášť!

:-)