:-)

ČÍMĚŘSKÝ SPRINTTRIATLON - 3.ročník 2004
 

Třetí ročník Číměřského triatlonu proběhl 17. července 2004. V letošním studeném létě, se počasí přece jen v den závodu umoudřilo - bylo krásně. Na ohřátí vody Kačležského rybníka to však nestačilo a jeho velmi proměnlivá teplota místy opravdu brala dech. Přesto záchranné čluny nemusely zasahovat.

Můžeme konstatovat, že letošní ročník opět zvednul laťku tohoto závodu o něco výše a to tak, že výrazně. Loňský absolutní vítěz našel hned dva přemožitele, loni i letos druhého Luďka Holého a premiérového účastníka a hned vítězného Jana Toulce. Vítěz byl nejlepší ve všech disciplinách a jím dosažený čas je opravdu famózní. Gratulujeme!

Velký skok udělala letos i kategorie žen. A to jak účastí, tak i výkony. Ačkoliv mateřské povinnosti znemožnily účast předchozím vítězkám, výsledky dosažené v této kategorii jsou dosud nevídané. Zejména vítězka Dáša Svěráková, která se svým výkonem zařadila na 4. místo v absolutním pořadí byla opravdu výborná. Gratulujeme!

Ani její skvělý čas, navíc upravený koeficientem pro pořadí družstev, však jejímu družstvu nepomohl k vítězství v nově vyhodnocované kategorii Vítězné družstvo. Tím se stali Rychlí šneci, jelikož se v tomto týmu sešli první, druhý a sedmý závodník v pořadí. I jim samozřejmě gratulujeme!

Rovných 50 účastníků, kteří všichni dokončili a jimi dosažené výsledky jsou jednoznačným úspěchem.Všem účastníkům i divákům však samozřejmě budeme vděčni za jakékoliv připomínky a náměty na zlepšení organizace závodu. Touto cestou se všem omlouváme za letošní nepříjemnosti s občerstvením. Guláš byl stejně výborný jako vloni, což mohou pamětníci potvrdit, letos však selhala jeho přeprava a skladování. Doufáme, že náhradní klobáska to alespoň trochu napravila ☺.

Nabízíme rovněž možnost zaslání zde uveřejněných fotografií nebo naopak uveřejnění Vaší povedené fotografie. Pro komunikaci prosím využijte našeho e-mailu info@skhop.cz.

Sportu zdar a dobrému zvlášť!

:-)