:-)

ČÍMĚŘSKÝ SPRINTTRIATLON - 2.ročník 2003
 

V roce 2003 proběhl úspěšně již 2. ročník Číměřského sprint triatlonu.

Výsledková listina 2. ročníku je vyvěšena. Můžete shlédnout i fotografie. Jak je vidět, počasí nám opět přálo a celý závod proběhl i jinak bez problémů. Pokud jde o výsledky, vítěz vyhrál stylem přišel, viděl, zvítězil. Impozantní je zejména jeho čas dosažený v plavání, které je zjevně jeho doménou. Gratulujeme! Vítěz 1.ročníku však přesto zaostal o pouhou 1 minutu, a tak je jistě motivován ke zlepšení svého výkonu a návratu na trůn v dalším ročníku. Čas posledního "výletníka" je pravděpodobně nepřekonatelný - i tak se to dá pojmout.

Opět pouhé tři účastnice v ženské kategorii! Dámy co je s vámi? Vítězka 1.ročníku obhájila své postavení s lehce horším časem. Větší konkurence by jistě napomohla ke zlepšeným výkonům.

Pouze 2 účastnici nedokončili, to svědčí o kvalitní přípravě závodníků, kterých se loni sešlo dvakrát tolik než před rokem. Věříme, že tento trend bude pokračovat a letos nás bude opět dvakrát tolik.

Jakožto organizátor jsme se snažili udělat vše pro hladký průběh závodu. Přestože v úvodu vyjadřujeme s jeho celkovým průběhem spokojenost, jsme si vědomi, že se to tak nemuselo jevit každému. Prosíme vás tedy o vaše případné připomínky a náměty - vždy je co zlepšovat. Pište prosím na náš e-mail info@skhop.cz. Rovněž nabízíme možnost zaslání vybrané fotografie v originální velikosti (vhodné pro tisk), případně i výsledkové listiny. Pokud máte naopak k dispozici fotografii, kterou zde chcete uveřejnit, zašlete nám její elektronickou verzi (jpg) o velikosti větší strany do 700 bodů - rádi zveřejníme.

Sportu zdar a dobrému zvlášť!

:-)