:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

11.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2012

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future01:13:09
2.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC01:16:26
3.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC01:16:50
4.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva01:19:16
5.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB01:19:58
6.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future01:20:06
7.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary01:22:40
8.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem01:23:50
9.   Jedlička   Michal32     Floor01:23:50
10.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future01:24:02
11.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A01:24:23
12.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future01:24:25
13.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.01:25:09
14.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho01:25:35
15.   Ptáček   František18     Sk B01:25:57
16.   Ptáček   Vincenc15     01:25:57
17.   Kubešová   Petra21     SK Depka01:26:53
18.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci01:27:20
19.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A01:27:34
20.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka01:27:38
21.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E01:27:38
22.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA01:28:02
23.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A01:28:46
24.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA01:28:50
25.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future01:28:56
26.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno01:29:30
27.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E01:29:37
28.   Němec   Václav39   Pardubice   01:29:37
29.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   01:29:57
30.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E01:30:19
31.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka01:30:20
32.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E01:30:55
33.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky01:30:58
34.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB01:31:24
35.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   01:31:54
36.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno01:31:57
37.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B01:32:24
38.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B01:32:31
39.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.01:32:34
40.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E01:32:58
41.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team01:33:05
42.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   01:33:07
43.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA01:33:09
44.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci01:33:32
45.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka01:33:38
46.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A01:34:38
47.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka01:36:15
48.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol01:36:39
49.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   01:36:43
50.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor01:37:05
51.   Sládeček   David18   Praha   Céčka01:37:20
52.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   01:37:55
53.   Růžek   Adam22   Praha   Floor01:38:02
54.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka01:38:31
55.   Nouza   Jan55   Liberec   01:38:38
56.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B01:38:43
57.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team01:39:19
58.   Dědic   Roman38   Praha 8   01:39:20
59.   Douděra   Jiří30     Depka01:39:36
60.   Šutko   David20   Praha   Sk B01:40:12
61.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   01:40:17
62.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC01:40:30
63.   Rajmon   Michal50   Praha 5   01:40:36
64.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   01:40:42
65.   Naiman   Daniel19     01:40:50
66.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky01:40:59
67.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem01:41:17
68.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   01:42:38
69.   Šimek   Martin19   Praha   Floor01:43:34
70.   Urbánek   Michael70   Praha 7   01:43:35
71.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky01:44:13
72.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B01:45:04
73.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B01:46:44
74.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno01:46:49
75.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno01:46:49
76.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka01:47:41
77.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem01:48:25
78.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC01:48:31
79.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC01:49:28
80.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   01:50:41
81.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future01:50:42
82.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho01:51:50
83.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho01:52:35
84.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem01:54:09
85.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B01:54:10
86.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky01:54:53
87.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky01:54:54
88.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:58:03
89.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky01:58:12
90.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina01:58:35
91.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team02:00:43
92.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.02:01:55
93.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem02:07:45
94.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno02:13:52
95.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team02:18:14
X.   Leč   Dušan31   Mladá Boleslav   nedokončil
X.   Rathouský   Aleš35   Horní Bukovina   Bukovina teamnedokončil
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future01:24:25
2.   Kubešová   Petra21     SK Depka01:26:53
3.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A01:27:34
4.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci01:33:32
5.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   01:40:17
6.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC01:48:31
7.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho01:51:50
8.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho01:52:35
9.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky01:54:53
10.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky01:54:54
11.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky01:58:12
12.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team02:00:43
:-)
Kategorie Mr. Senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC01:16:26
2.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC01:16:50
3.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.01:25:09
4.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho01:25:35
5.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA01:28:02
6.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future01:28:56
7.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno01:29:30
8.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   01:29:57
9.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka01:30:20
10.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky01:30:58
11.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB01:31:24
12.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   01:31:54
13.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.01:32:34
14.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   01:37:55
15.   Nouza   Jan55   Liberec   01:38:38
16.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC01:40:30
17.   Rajmon   Michal50   Praha 5   01:40:36
18.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky01:40:59
19.   Urbánek   Michael70   Praha 7   01:43:35
20.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno01:46:49
21.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno01:46:49
22.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.01:58:03
23.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina01:58:35
24.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.02:01:55
:-)
Kategorie První dáma
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho01:52:35
2.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky01:54:53
3.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky01:54:54
4.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky01:58:12
:-)
Kategorie Junior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Ptáček   František18     Sk B01:25:57
2.   Ptáček   Vincenc15     01:25:57
3.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E01:29:37
4.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E01:32:58
5.   Sládeček   David18   Praha   Céčka01:37:20
6.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka01:47:41
7.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   01:50:41
8.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem02:07:45
9.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno02:13:52
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.