:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

8.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2009

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   01:15:55
2.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:16:24
3.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky01:17:34
4.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   01:17:48
5.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky01:19:40
6.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A01:20:16
7.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:22:44
8.   Teplý   Ondřej31     01:23:59
9.   Skala   Tomáš15   Praha 4   01:24:41
10.   Kotouč   Petr36   Všestary   01:25:08
11.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule01:25:15
12.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule01:25:39
13.   Beránek   Petr28   Liberec   01:25:57
14.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   01:27:40
15.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A01:27:52
16.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   01:27:56
17.   Čihák   Petr34   Praha 9   01:29:24
18.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky01:30:22
19.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A01:30:41
20.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.01:31:03
21.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky01:32:13
22.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi01:32:49
23.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   01:33:02
24.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:33:06
25.   Říha   Milan45   Praha 8   01:34:39
26.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A01:36:12
27.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky01:37:00
28.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   01:37:03
29.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   01:37:34
30.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   01:37:56
31.   Novák   Jiří64   Praha 6   01:39:15
32.   Kudibal   Radek36   London   01:39:56
33.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B01:42:12
34.   Olšák   Petr22     01:42:25
35.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B01:43:07
36.   Urbánek   Michael67   Praha 7   01:43:50
37.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi01:46:02
38.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   01:46:31
39.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B01:46:52
40.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.01:47:32
41.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi01:48:57
42.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi01:51:58
43.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky01:52:02
44.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky01:52:02
45.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A01:52:34
46.   Lněničková   Radka30   Praha 9   01:53:40
47.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi01:53:46
48.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   01:53:54
49.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.02:00:19
50.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:03:35
51.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.02:04:45
52.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky02:07:55
53.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky02:18:26
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:22:44
2.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   01:27:40
3.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:33:06
4.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.01:47:32
5.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi01:48:57
6.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A01:52:34
7.   Lněničková   Radka30   Praha 9   01:53:40
8.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi01:53:46
9.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   01:53:54
10.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky02:07:55
:-)
Kategorie senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky01:32:13
2.   Říha   Milan45   Praha 8   01:34:39
3.   Novák   Jiří64   Praha 6   01:39:15
4.   Urbánek   Michael67   Praha 7   01:43:50
5.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky01:52:02
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.