:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

7.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2008

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule01:20:35
2.   Kotouč   Petr35   Všestary   01:24:02
3.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule01:24:46
4.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři01:26:24
5.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   01:27:34
6.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton01:28:10
7.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule01:29:27
8.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři01:30:13
9.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta01:30:40
10.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři01:31:10
11.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton01:31:20
12.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy01:31:56
13.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy01:34:02
14.   Novák   Jan39   Praha 10   01:35:20
15.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B01:35:58
16.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři01:36:12
17.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule01:36:34
18.   Suchý   Petr35   Všestary   01:38:33
19.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton01:39:11
20.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta01:40:45
21.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton01:40:45
22.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy01:40:45
23.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta01:41:18
24.   Novák   Jiří63   Praha 6   01:42:11
25.   Rajmon   Michal46   Praha 5   01:42:36
26.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy01:42:48
27.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   01:43:42
28.   Urbánek   Michael66   Praha 7   01:43:43
29.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   01:44:43
30.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B01:44:56
31.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta01:46:45
32.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton01:47:09
33.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi01:47:14
34.   Borovec   Josef30   Praha 5   01:47:43
35.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B01:48:19
36.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule01:49:39
37.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi01:50:51
38.   Sabol   Aleš35   Praha 4   01:51:51
39.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři01:52:04
40.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   01:52:20
41.   Kmentová   Václava36     Šlechta01:53:04
42.   Obermajer   Jan29     Šlechta01:53:07
43.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi01:54:22
44.   Dokoupil   Milan36   Sadská   01:57:10
45.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B01:59:29
46.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.02:00:52
47.   Skrbková   Petra31   Praha   02:02:15
48.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:03:41
49.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   02:04:04
50.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   02:04:47
51.   Hančl   Jan62   Praha 6   02:05:51
52.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   02:06:16
53.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.02:07:04
54.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.02:09:33
55.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   02:35:41
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři01:30:13
2.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři01:36:12
3.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule01:36:34
4.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton01:39:11
5.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy01:40:45
6.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy01:42:48
7.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   01:44:43
8.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta01:46:45
9.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton01:47:09
10.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi01:47:14
11.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři01:52:04
12.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   01:52:20
13.   Kmentová   Václava36     Šlechta01:53:04
14.   Skrbková   Petra31   Praha   02:02:15
15.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   02:04:47
:-)
Kategorie senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta01:40:45
2.   Novák   Jiří63   Praha 6   01:42:11
3.   Rajmon   Michal46   Praha 5   01:42:36
4.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   01:43:42
5.   Urbánek   Michael66   Praha 7   01:43:43
6.   Hančl   Jan62   Praha 6   02:05:51
7.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   02:35:41
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.