:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 6.ročník 2007

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci01:12:44
2.   Tajč   Jan39   Slaný   01:20:17
3.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC01:23:09
4.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci01:23:36
5.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta01:24:34
6.   Tůma   Pavel31   Praha 5   01:25:46
7.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta01:26:40
8.   Kotouč   Petr34   Všestary   01:27:44
9.   Neveselý   David31   Praha 9   01:29:44
10.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci01:30:06
11.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci01:30:20
12.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh01:30:51
13.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci01:31:08
14.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton01:31:58
15.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta01:32:15
16.   Šimek   Matouš      Ulambátár01:33:07
17.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši01:33:18
18.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   01:33:21
19.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta01:33:23
20.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci01:33:26
21.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši01:34:40
22.   Špitálník   Michal33   Praha 9   01:35:17
23.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton01:36:14
24.   Macek   Jan38   Praha 9   01:36:33
25.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC01:36:47
26.   Novák   Jan38   Praha 10   01:37:02
27.   Princ   David    Praha   01:39:10
28.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh01:40:25
29.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC01:40:31
30.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci01:40:42
31.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši01:41:49
32.   Veselý   Roman35   Lesonice   01:42:48
33.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci01:43:55
34.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci01:44:22
35.   Rajmon   Michal45   Praha 5   01:44:59
36.   Novák   Jiří62   Praha 6   01:45:42
37.   Urbánek   Michal65   Praha 7   01:45:52
38.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   01:46:46
39.   Sabol   Aleš34   Praha 4   01:46:58
40.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta01:48:59
41.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   01:50:13
42.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton01:50:32
43.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci01:51:09
44.   Pluhař   Milan38   Praha 7   01:51:31
45.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi01:51:49
46.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár01:52:37
47.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers01:53:18
48.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton01:53:25
49.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton01:53:33
50.   Konečný   Martin29   Praha 8   01:53:37
51.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár01:53:54
52.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi01:54:20
53.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC01:55:16
54.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta01:57:07
55.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.01:57:16
56.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers01:58:10
57.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta02:01:44
58.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.02:02:04
59.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta02:05:36
60.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   02:05:53
61.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci02:07:31
62.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi02:10:32
63.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár02:10:34
64.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.02:12:01
65.   Zitová   Klára36   Liberec   02:12:50
66.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   02:13:04
67.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh02:14:09
68.   Severín   David    Praha   FC Kačleh02:14:35
69.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci02:16:04
70.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.02:20:01
71.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   02:22:33
72.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers02:25:52
73.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   03:00:00
74.   Hančl   Jan61   Praha 6   03:00:00
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton01:36:14
2.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC01:40:31
3.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta01:48:59
4.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton01:50:32
5.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci01:51:09
6.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár01:52:37
7.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár01:53:54
8.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC01:55:16
9.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta01:57:07
10.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta02:01:44
11.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   02:05:53
12.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci02:07:31
13.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi02:10:32
14.   Zitová   Klára36   Liberec   02:12:50
15.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   02:13:04
:-)
Kategorie senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci01:23:36
2.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci01:30:20
3.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši01:33:18
4.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši01:34:40
5.   Rajmon   Michal45   Praha 5   01:44:59
6.   Novák   Jiří62   Praha 6   01:45:42
7.   Urbánek   Michal65   Praha 7   01:45:52
8.   Hančl   Jan61   Praha 6   03:00:00
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.