:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 5.ročník 2006

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   01:16:38
2.   Toulec   Jan30   Praha 8   01:18:49
3.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   01:21:49
4.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci01:26:07
5.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.01:26:11
6.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši01:26:13
7.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   01:27:10
8.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy01:30:32
9.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci01:30:44
10.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci01:31:38
11.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD01:31:54
12.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci01:32:05
13.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci01:32:17
14.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci01:32:52
15.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   01:35:23
16.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   01:36:45
17.   Raška   Marek35   Praha 5   01:38:33
18.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni01:39:01
19.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci01:39:12
20.   Klofáč   Karel35   Praha 7   01:39:43
21.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši01:40:02
22.   Novák   Jan37   Praha 10   01:40:07
23.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani01:40:21
24.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD01:41:42
25.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD01:42:03
26.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani01:42:37
27.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci01:42:51
28.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši01:43:02
29.   Hašek   David28   Číměř   01:43:32
30.   Janoušek   Radek18   Praha 5   01:44:10
31.   Urbánek   Michal64   Praha 7   01:44:16
32.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši01:44:33
33.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci01:44:35
34.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   01:44:56
35.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy01:45:04
36.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy01:45:27
37.   Sabol   Aleš33   Praha 4   01:45:32
38.   Drábik   Michal18   Číměř   01:46:28
39.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani01:47:24
40.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders01:47:37
41.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi01:48:04
42.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci01:48:06
43.   Veselý   Roman34   Lesonice   01:48:37
44.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders01:49:03
45.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci01:49:31
46.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové01:49:42
47.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.01:50:35
48.   Rajmon   Michal44   Praha 5   01:51:24
49.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani01:51:44
50.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   01:52:26
51.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.01:53:32
52.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi01:54:42
53.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders01:55:02
54.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH01:55:31
55.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD01:55:37
56.   Bareš   František48   Praha 4   01:55:57
57.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   01:56:42
58.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   01:57:05
59.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy01:58:45
60.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders01:59:32
61.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové02:01:47
62.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   02:01:57
63.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH02:02:40
64.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi02:04:09
65.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni02:05:34
66.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi02:08:18
67.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani02:08:49
68.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   02:12:04
69.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni02:12:14
70.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   02:12:14
71.   Bureš   Michal34   Praha 4   02:12:14
72.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci02:12:46
73.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   02:12:46
74.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové02:13:48
75.   Šachl   Petr52   Číměř   02:15:17
76.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni02:15:54
77.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci02:17:48
78.   Novák   Libor48   Praha 9   02:23:01
79.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.02:24:09
80.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders02:27:44
81.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni02:30:52
82.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH02:45:03
X.   Macek   Jan37   Praha 9   nedokončil
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   01:44:56
2.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy01:45:27
3.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.01:50:35
4.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD01:55:37
5.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   01:56:42
6.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   01:57:05
7.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy01:58:45
8.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders01:59:32
9.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi02:04:09
10.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi02:08:18
11.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani02:08:49
12.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci02:12:46
13.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   02:12:46
14.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.02:24:09
15.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders02:27:44
16.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH02:45:03
:-)
Kategorie senior
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   01:27:10
2.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD01:31:54
3.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci01:39:12
4.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD01:41:42
5.   Urbánek   Michal64   Praha 7   01:44:16
6.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci01:48:06
7.   Rajmon   Michal44   Praha 5   01:51:24
8.   Bareš   František48   Praha 4   01:55:57
9.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové02:01:47
10.   Šachl   Petr52   Číměř   02:15:17
11.   Novák   Libor48   Praha 9   02:23:01
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.