:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 2.ročník 2003

Absolutní pořadí
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Jachno   Lukáš15   Jindřichův Hradec   01:27:06
2.   Holý   Luděk33   Praha 9   01:28:36
3.   Pánek   Miroslav29   Číměř   01:35:19
4.   Košík   Martin28   Praha 7   01:37:27
5.   Fiala   Jaroslav39   Nová Bystřice   01:38:17
6.   Klofáč   Karel32   Praha 2   01:38:38
7.   Pouzar   Luboš29   Číměř   01:39:10
8.   Fiala   Lukáš16   Nová Bystřice   01:41:11
9.   Šindler   David33   Praha 9 - Kyje   01:43:58
10.   Dvořák   Eduard30   Praha 3   01:44:35
11.   Hašek   David25   Číměř   01:45:12
12.   Pokorný   Pavel30   Praha 4   01:45:56
13.   Zich   Antonín    Karlovy Vary   01:46:20
14.   Souček   Ondřej26   Praha 6   01:49:40
15.   Rojíček   Jiří33   Praha 6   01:50:00
16.   Pánek   Jindřich24   Číměř   01:50:45
17.   Novák   Lukáš25   Hospříz   01:50:54
18.   Pánek   Radim28   Číměř   01:51:50
19.   Přenosil   Pavel27   Třeboň   01:53:54
20.   Šaňák   Radek26   Praha 6   01:54:32
21.   Gášek   Jakub16   Nová Bystřice   01:56:53
22.   Zíka   Martin16   Praha 4   01:56:58
23.   Zíka   Jan33   Praha 6   01:57:18
24.   Adamec   František26   Číměř   02:00:00
25.   Dokoupil   Milan31   Sadská   02:00:11
26.   Kubeš   Michal30   Praha 4   02:02:04
27.   Kamenský   Milan29   Nová Bystřice   02:03:22
28.   Roflík   Ondřej32   Praha - Libuš   02:04:32
29.   Cihelka   Jiří33   Praha 8   02:05:00
30.   Cihelková   Monika29   Praha 8   02:05:11
31.   Zich   Jan29   Karlovy Vary   02:06:30
32.   Bureš   Michal31   Praha 4   02:10:31
33.   Smrčka   Pavel32   Praha 5   02:12:45
34.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   02:13:32
35.   Drábik   Zdeněk40   Číměř   02:16:04
36.   Votava   Václav45   Číměř   02:18:59
37.   Severa   Vladimír26   Horní Žďár   02:20:11
38.   Bakoš   Michal21   Horní Lhota   02:20:11
39.   Bílek   František36   Praha 5   02:26:41
40.   Dubenský   Ondřej21   Číměř   02:41:08
41.   Smrčková   Alice31   Praha 5   02:45:54
42.   Zíka   Petr36   Praha 2   03:26:00
X.   Míka   Zdeněk30   Praha 10   nedokončil
X.   Malý   Zdeněk26   Strakonice   nedokončil
:-)
Kategorie žen
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Cihelková   Monika29   Praha 8   02:05:11
2.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   02:13:32
3.   Smrčková   Alice31   Praha 5   02:45:54
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.