:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

15.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2016

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice00:11:22
2.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:11:27
3.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team00:11:36
4.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav00:11:46
5.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt00:11:54
6.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..00:12:07
7.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky00:12:10
8.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:12:13
9.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky00:12:21
10.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky00:12:31
11.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA00:12:33
12.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky00:12:33
13.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice00:12:37
14.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   00:12:52
15.   Kubová   Michaela40     00:12:56
16.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky00:12:59
17.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice00:13:02
18.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy00:13:06
19.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy00:13:11
20.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   00:13:17
21.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   00:13:18
22.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   00:13:19
23.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team00:13:19
24.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav00:13:21
25.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy00:13:24
26.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav00:13:24
27.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy00:13:28
28.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno00:13:32
29.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav00:13:33
30.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy00:13:36
31.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy00:13:37
32.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno00:13:40
33.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS00:13:59
34.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy00:14:01
35.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.00:14:04
36.   Šimek   Karel22     00:14:07
37.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice00:14:11
38.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy00:14:13
39.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.00:14:19
40.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy00:14:20
41.   Malátek   Antonín39   Pardubice   00:14:25
42.   Teichman   Marek43     Pardubice00:14:27
43.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy00:15:01
44.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   00:15:06
45.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA00:15:09
46.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci00:15:16
47.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky00:15:22
48.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci00:15:23
49.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno00:15:36
50.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   00:15:42
51.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým00:15:47
52.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci00:15:48
53.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy00:15:57
54.   Novák   Jiří71   Praha 6   00:16:08
55.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS00:16:29
56.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno00:16:47
57.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:17:34
58.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   00:21:41
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.