:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

13.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2014

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL00:10:29
2.   Němec   Václav41   Pardubice   00:11:32
3.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:11:33
4.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec00:11:36
5.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice00:11:51
6.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team00:11:57
7.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   00:12:01
8.   Nouza   Jan57   Liberec   00:12:24
9.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci00:12:29
10.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton00:12:33
11.   Suchánek   Miloslav40   Liberec   Trevos00:12:44
12.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven00:12:46
13.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team00:12:50
14.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team00:12:51
15.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team00:12:52
16.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:12:54
17.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton00:12:54
18.   Čihák   Petr39   Praha 3   MATRA A00:12:56
19.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci00:12:58
20.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon00:13:00
21.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:13:02
22.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   00:13:04
23.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci00:13:05
24.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL00:13:05
25.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:13:07
26.   Beránek   František28   Kobylnice   00:13:11
27.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:13:13
28.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   00:13:15
29.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team00:13:21
30.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM00:13:23
31.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven00:13:27
32.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci00:13:32
33.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B00:13:34
34.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   00:13:35
35.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B00:13:37
36.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven00:13:39
37.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B00:13:41
38.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A00:13:48
39.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL00:13:49
40.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B00:13:50
41.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A00:13:51
42.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   00:13:52
43.   Malátek   Antonín37   Pardubice   00:13:52
44.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven00:13:53
45.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A00:13:54
46.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM00:13:56
47.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A00:13:58
48.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton00:14:00
49.   Štefan   Martin41   Katusice   00:14:01
50.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   00:14:02
51.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   00:14:03
52.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A00:14:05
53.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci00:14:05
54.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL00:14:07
55.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci00:14:09
56.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky00:14:14
57.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team00:14:16
58.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team00:14:19
59.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM00:14:19
60.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton00:14:21
61.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.00:14:24
62.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.00:14:28
63.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL00:14:30
64.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   00:14:35
65.   Holubovský   David32   Praha   00:15:07
66.   Němeček   Jan29   Katusice   00:15:13
67.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci00:15:17
68.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B00:15:20
69.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B00:15:23
70.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team00:15:27
71.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   00:15:32
72.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B00:15:34
73.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A00:15:42
74.   Rajmon   Michal52   Praha 13   00:15:48
75.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B00:15:57
76.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B00:16:15
77.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton00:16:25
78.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B00:17:10
79.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A00:17:16
80.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B00:17:18
81.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A00:17:32
82.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:19:31
83.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš00:22:26
84.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   00:23:26
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.