:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

12.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2013

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:11:34
2.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha00:11:38
3.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice00:11:48
4.   Nouza   Jan56   Liberec   00:12:00
5.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec00:12:21
6.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future00:12:27
7.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A00:12:45
8.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   00:12:49
9.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future00:12:59
10.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec00:13:05
11.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future00:13:07
12.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy00:13:15
13.   Kazda   Ondřej31   Železnice   00:13:16
14.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy00:13:24
15.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:13:25
16.   Čihák   Petr38   Praha 3   00:13:29
17.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future00:13:38
18.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA00:13:42
19.   Kotouč   Petr40   Všestary   00:13:43
20.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA00:13:45
21.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC00:13:49
22.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci00:13:51
23.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A00:13:52
24.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   00:13:54
25.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci00:14:02
26.   Matuška   Ondřej38   Praha   00:14:04
27.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:14:05
28.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:14:07
29.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I00:14:08
30.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A00:14:11
31.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B00:14:18
32.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B00:14:19
33.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team00:14:20
34.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B00:14:22
35.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   00:14:24
36.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   00:14:25
37.   Malinský   Michal35   Liberec   00:14:30
38.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B00:14:31
39.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA00:14:33
40.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future00:14:36
41.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   00:14:44
42.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I00:14:48
43.   Dostálová   Jana31   Praha 3   00:14:51
44.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B00:14:53
45.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.00:14:53
46.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   00:14:55
47.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves00:14:56
48.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky00:14:57
49.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.00:15:00
50.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I00:15:02
51.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A00:15:02
52.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.00:15:05
53.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A00:15:07
54.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   00:15:13
55.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy00:15:15
56.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky00:15:19
57.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   00:15:25
58.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky00:15:39
59.   Rajmon   Michal51   Praha 13   00:15:47
60.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B00:15:51
61.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I00:16:39
62.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou00:16:43
63.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II00:16:49
64.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II00:17:27
65.   Lafek   Jirka38   Mělník   00:17:34
66.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště00:17:40
67.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team00:18:07
68.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team00:18:44
69.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:19:16
70.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II00:19:21
71.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   00:20:50
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.