:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

11.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2012

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem00:10:57
2.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A00:11:05
3.   Němec   Václav39   Pardubice   00:12:11
4.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future00:12:40
5.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC00:13:15
6.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC00:13:18
7.   Nouza   Jan55   Liberec   00:13:23
8.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A00:13:33
9.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future00:13:35
10.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   00:13:39
11.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor00:13:40
12.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol00:13:42
13.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary00:13:44
14.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:13:45
15.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   00:13:49
16.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC00:13:50
17.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future00:13:51
18.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:13:53
19.   Leč   Dušan31   Mladá Boleslav   00:13:56
20.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E00:14:00
21.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team00:14:02
22.   Sládeček   David18   Praha   Céčka00:14:02
23.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:14:08
24.   Ptáček   František18     Sk B00:14:09
25.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho00:14:10
26.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future00:14:11
27.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A00:14:14
28.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC00:14:14
29.   Rathouský   Aleš35   Horní Bukovina   Bukovina team00:14:15
30.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B00:14:18
31.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   00:14:20
32.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA00:14:21
33.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno00:14:22
34.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA00:14:22
35.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno00:14:24
36.   Jedlička   Michal32     Floor00:14:24
37.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   00:14:25
38.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem00:14:26
39.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka00:14:28
40.   Šimek   Martin19   Praha   Floor00:14:28
41.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A00:14:29
42.   Kubešová   Petra21     SK Depka00:14:30
43.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka00:14:30
44.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA00:14:34
45.   Ptáček   Vincenc15     00:14:35
46.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B00:14:35
47.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E00:14:42
48.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB00:14:44
49.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky00:14:46
50.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   00:14:47
51.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.00:14:48
52.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B00:14:50
53.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E00:14:53
54.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka00:14:55
55.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:14:59
56.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E00:15:01
57.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka00:15:05
58.   Růžek   Adam22   Praha   Floor00:15:08
59.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.00:15:11
60.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future00:15:23
61.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team00:15:26
62.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B00:15:27
63.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   00:15:29
64.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E00:15:34
65.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem00:15:35
66.   Douděra   Jiří30     Depka00:15:38
67.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   00:15:40
68.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky00:15:43
69.   Dědic   Roman38   Praha 8   00:15:51
70.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno00:15:55
71.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky00:15:56
72.   Urbánek   Michael70   Praha 7   00:16:03
73.   Naiman   Daniel19     00:16:03
74.   Rajmon   Michal50   Praha 5   00:16:07
75.   Šutko   David20   Praha   Sk B00:16:07
76.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   00:16:10
77.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky00:16:26
78.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   00:16:28
79.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky00:16:34
80.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka00:16:42
81.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem00:16:46
82.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B00:16:48
83.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky00:16:57
84.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem00:16:59
85.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka00:17:01
86.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno00:17:06
87.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team00:17:51
88.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho00:18:14
89.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho00:18:15
90.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future00:18:23
91.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team00:18:28
92.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:19:03
93.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B00:19:18
94.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC00:20:00
95.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.00:22:06
96.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno00:22:16
97.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina00:22:28
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.