:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

10.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2011

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha00:11:22
2.   Němec   Václav38   Pardubice   00:11:49
3.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk00:11:52
4.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT00:12:12
5.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B00:12:22
6.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B00:12:33
7.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future00:12:58
8.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future00:13:00
9.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM00:13:01
10.   Macháček   Antonín34   Praha 3   00:13:04
11.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM00:13:09
12.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team00:13:11
13.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team00:13:18
14.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol00:13:20
15.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   00:13:25
16.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team00:13:30
17.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   00:13:51
18.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   00:13:58
19.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   00:14:02
20.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   00:14:04
21.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT00:14:06
22.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost00:14:08
23.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM00:14:10
24.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci00:14:11
25.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future00:14:13
26.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:14:15
27.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   00:14:15
28.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM00:14:19
29.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town00:14:21
30.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci00:14:22
31.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM00:14:22
32.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM00:14:25
33.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:14:26
34.   Novák   Tomáš46   Průhonice   00:14:26
35.   Podhajský   Petr33     00:14:27
36.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT00:14:30
37.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci00:14:30
38.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva00:14:31
39.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM00:14:32
40.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton00:14:33
41.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec00:14:36
42.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves00:14:38
43.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.00:14:39
44.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk00:14:40
45.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves00:14:41
46.   Macola   Jan32     SK Tribejk00:14:41
47.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost00:14:43
48.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   00:14:43
49.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk00:14:44
50.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   00:14:46
51.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   00:14:48
52.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM00:14:50
53.   Kunc   Michal40     00:14:51
54.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka00:14:55
55.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka00:14:58
56.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk00:15:02
57.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton00:15:07
58.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   00:15:10
59.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka00:15:16
60.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United00:15:22
61.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton00:15:24
62.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka00:15:26
63.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   00:15:30
64.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk00:15:34
65.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   00:15:37
66.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B00:15:47
67.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka00:15:48
68.   Urbánek   Michael69   Praha 7   00:15:56
69.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:15:58
70.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton00:16:03
71.   Kudibal   Radek38   London   00:16:05
72.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe00:16:09
73.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   00:16:13
74.   Rajmon   Michal49   Praha 5   00:16:20
75.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe00:16:26
76.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B00:16:26
77.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka00:16:33
78.   Hadová   Jitka36   Byšice   00:16:37
79.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves00:16:45
80.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves00:16:48
81.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci00:16:56
82.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   00:17:00
83.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost00:17:02
84.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves00:19:31
85.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz00:19:56
86.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe00:19:59
87.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:20:36
88.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.00:21:04
89.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   00:22:53
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.