:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

9.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2010

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Karpíšek   Roman29     Haven B00:09:40
2.   Skala   Tomáš16   Praha 4   00:10:02
3.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule00:11:14
4.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B00:11:41
5.   Němec   Václav37   Pardubice   00:12:07
6.   Skala   Tomáš46   Praha 4   00:12:10
7.   Vojíková   Vanda15     00:12:16
8.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton00:12:21
9.   Hrdličková   Nela19     00:12:24
10.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   00:12:27
11.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton00:12:32
12.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B00:13:05
13.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   00:13:42
14.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   00:14:08
15.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 100:14:23
16.   Zoral   Filip22     00:14:25
17.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   00:14:28
18.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   00:14:31
19.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi00:14:32
20.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 100:14:36
21.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves00:14:40
22.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule00:14:43
23.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM00:14:46
24.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   00:14:52
25.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.00:14:55
26.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B00:14:59
27.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule00:15:01
28.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:15:08
29.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 200:15:11
30.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi00:15:16
31.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:15:27
32.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton00:15:29
33.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi00:15:33
34.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves00:15:34
35.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk00:15:35
36.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves00:15:37
37.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk00:15:39
38.   Zeman   Vladimír50     00:15:40
39.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk00:15:45
40.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:15:46
41.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka00:15:48
42.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti00:15:57
43.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   00:16:02
44.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti00:16:09
45.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.00:16:10
46.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky00:16:12
47.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 200:16:18
48.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 100:16:21
49.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi00:16:25
50.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   00:16:26
51.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:16:29
52.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule00:16:29
53.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM00:16:32
54.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   00:16:35
55.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B00:16:38
56.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk00:16:38
57.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti00:16:40
58.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton00:16:44
59.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton00:16:46
60.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka00:16:49
61.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:16:55
62.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk00:16:59
63.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton00:17:10
64.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:17:13
65.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka00:17:16
66.   Štěpánek   Jan30     00:17:19
67.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva00:17:21
68.   Kudibal   Radek37   London   00:17:26
69.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM00:17:28
70.   Hadová   Jitka35   Byšice   00:17:35
71.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM00:17:39
72.   Rajmon   Michal48   Praha 13   00:17:40
73.   Jež   Marek26   Praha   00:17:43
74.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti00:17:51
75.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti00:17:52
76.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves00:17:54
77.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves00:17:59
78.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi00:18:09
79.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva00:18:15
80.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   00:18:43
81.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   00:18:57
82.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.00:20:11
83.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.00:20:48
84.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:21:21
85.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   00:22:22
86.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   00:26:32
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.