:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

8.ročník Triatlonu SK H.O.P - Bukovina 2009

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Skala   Tomáš15   Praha 4   00:10:51
2.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   00:10:58
3.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:12:47
4.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   00:13:10
5.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A00:13:21
6.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   00:13:27
7.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A00:13:32
8.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky00:14:25
9.   Kotouč   Petr36   Všestary   00:14:59
10.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky00:15:05
11.   Čihák   Petr34   Praha 9   00:15:16
12.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B00:15:21
13.   Lněničková   Radka30   Praha 9   00:15:26
14.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:15:28
15.   Beránek   Petr28   Liberec   00:15:33
16.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.00:15:35
17.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule00:15:37
18.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky00:15:39
19.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule00:15:53
20.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   00:16:04
21.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A00:16:29
22.   Teplý   Ondřej31     00:16:31
23.   Říha   Milan45   Praha 8   00:16:32
24.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi00:16:40
25.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   00:16:51
26.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.00:17:00
27.   Novák   Jiří64   Praha 6   00:17:24
28.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A00:17:32
29.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi00:17:36
30.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   00:17:38
31.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B00:17:42
32.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   00:17:53
33.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B00:17:56
34.   Olšák   Petr22     00:17:59
35.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi00:18:05
36.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky00:18:51
37.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi00:18:51
38.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   00:18:54
39.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A00:18:54
40.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi00:18:57
41.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule00:18:58
42.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky00:18:58
43.   Urbánek   Michael67   Praha 7   00:19:06
44.   Kudibal   Radek36   London   00:19:09
45.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky00:19:12
46.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky00:19:41
47.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   00:19:53
48.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   00:20:09
49.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:21:34
50.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.00:22:10
51.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky00:22:49
52.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.00:23:54
53.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky00:24:09
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.