:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 5.ročník 2006

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   00:09:51
2.   Toulec   Jan30   Praha 8   00:13:01
3.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci00:14:46
4.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   00:14:50
5.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci00:14:52
6.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci00:15:08
7.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy00:15:39
8.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy00:15:40
9.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.00:15:59
10.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci00:16:01
11.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci00:16:03
12.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci00:16:17
13.   Macek   Jan37   Praha 9   00:16:18
14.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši00:16:21
15.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši00:16:22
16.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci00:16:32
17.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci00:16:59
18.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD00:17:08
19.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD00:17:24
20.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi00:17:32
21.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   00:17:35
22.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.00:17:40
23.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   00:17:44
24.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH00:17:45
25.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy00:17:52
26.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   00:18:04
27.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani00:18:05
28.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci00:18:06
29.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci00:18:06
30.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi00:18:06
31.   Bureš   Michal34   Praha 4   00:18:13
32.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   00:18:14
33.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové00:18:15
34.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani00:18:22
35.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani00:18:25
36.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   00:18:28
37.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové00:18:33
38.   Janoušek   Radek18   Praha 5   00:18:34
39.   Sabol   Aleš33   Praha 4   00:18:34
40.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni00:18:41
41.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   00:18:44
42.   Klofáč   Karel35   Praha 7   00:18:48
43.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani00:18:52
44.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi00:18:54
45.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci00:18:56
46.   Veselý   Roman34   Lesonice   00:18:59
47.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci00:19:24
48.   Urbánek   Michal64   Praha 7   00:19:28
49.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders00:19:30
50.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši00:19:32
51.   Hašek   David28   Číměř   00:19:37
52.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD00:19:40
53.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.00:19:46
54.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.00:19:48
55.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders00:19:50
56.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH00:19:55
57.   Bareš   František48   Praha 4   00:19:56
58.   Novák   Jan37   Praha 10   00:19:58
59.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD00:19:59
60.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders00:20:03
61.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH00:20:07
62.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   00:20:08
63.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši00:20:10
64.   Raška   Marek35   Praha 5   00:20:36
65.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders00:20:43
66.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   00:20:47
67.   Rajmon   Michal44   Praha 5   00:20:57
68.   Novák   Libor48   Praha 9   00:21:02
69.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy00:21:04
70.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   00:21:06
71.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci00:21:25
72.   Drábik   Michal18   Číměř   00:21:32
73.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders00:21:47
74.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   00:21:55
75.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani00:22:00
76.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi00:22:49
77.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   00:22:50
78.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni00:22:55
79.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni00:25:04
80.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni00:26:56
81.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové00:27:28
82.   Šachl   Petr52   Číměř   00:30:15
83.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni00:32:14
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.