:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 4.ročník 2005

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   00:09:50
2.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy00:15:55
3.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci00:15:58
4.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.00:16:01
5.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy00:16:02
6.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy00:16:47
7.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci00:17:07
8.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   00:17:24
9.   Šaňák   Radek28   Praha 5   00:17:28
10.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy00:17:40
11.   Bureš   Michal33   Praha 4   00:18:00
12.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B00:18:10
13.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A00:18:13
14.   Pánek   Miroslav31   Číměř   00:18:22
15.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.00:18:27
16.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   00:18:27
17.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr00:18:37
18.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   00:18:49
19.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   00:18:49
20.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   00:18:49
21.   Šafránek   Jan28   Praha 9   00:18:58
22.   Polák   Jan32   Praha 2   00:19:07
23.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci00:19:11
24.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   00:19:14
25.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A00:19:16
26.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   00:19:18
27.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr00:19:18
28.   Zíka   Jan35   Praha 6   00:19:19
29.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci00:19:19
30.   Souček   Ondřej28   Praha 6   00:19:20
31.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.00:19:27
32.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci00:19:30
33.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A00:19:31
34.   Sabol   Aleš32   Praha 4   00:19:35
35.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   00:19:38
36.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr00:19:38
37.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A00:19:39
38.   Urbánek   Michal63   Praha 7   00:20:04
39.   Adamcová   Eva26   Praha 6   00:20:18
40.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr00:20:33
41.   Janda   Tomáš31   Praha 6   00:20:40
42.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy00:20:43
43.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr00:20:47
44.   Lišková   Adéla28   Praha 6   00:20:49
45.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci00:20:51
46.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B00:20:58
47.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci00:21:06
48.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B00:21:21
49.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:23:01
50.   Zíka   Martin18   Praha 4   00:23:03
51.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.00:25:55
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.