:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Číměřský sprinttriatlon - 3.ročník 2004

Pořadí plavání
 
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Čas
1.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   00:09:44
2.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci00:11:59
3.   Brož   Josef31   Praha 1   00:14:07
4.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda00:14:18
5.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   00:15:03
6.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci00:15:36
7.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda00:15:50
8.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   00:16:00
9.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy00:16:11
10.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy00:17:07
11.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda00:17:24
12.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B00:17:33
13.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci00:17:40
14.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A00:17:42
15.   Bureš   Michal32   Praha 4   00:18:01
16.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders00:18:23
17.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   00:18:23
18.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A00:18:23
19.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   00:18:29
20.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy00:18:54
21.   Bílek   František37   Praha 5   00:19:00
22.   Němec   David28   Nová Bystřice   00:19:03
23.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders00:19:15
24.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   00:19:21
25.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda00:19:23
26.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders00:19:49
27.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B00:19:55
28.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A00:19:58
29.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B00:20:00
30.   Rajmon   Michal42   Praha 5   00:20:02
31.   Gayerová   Klára28   Praha 5   00:20:09
32.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka00:20:12
33.   Vender   Tomáš29   Praha 4   00:20:14
34.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka00:20:27
35.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders00:20:41
36.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.00:20:46
37.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka00:20:49
38.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A00:21:10
39.   Prouza   Albert41   Praha 6   00:21:14
40.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B00:21:35
41.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.00:21:49
42.   Čejka   Robert34   Poděbrady   00:21:59
43.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda00:22:07
44.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   00:22:35
45.   Dokoupil   Milan32   Sadská   00:22:46
46.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.00:24:26
47.   Novák   Tomáš26     00:24:26
48.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   00:25:34
49.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.00:26:26
50.   Zíka   Petr37   Praha 2   00:26:28
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.