:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)
Nejlepší mezičas po plavání a kole
:-)
Bukovina :-)
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:08:10
2.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:47:30
3.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:48:43
4.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:48:47
5.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:49:27
6.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:49:30
7.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:50:02
8.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:50:03
9.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:50:14
10.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:50:16
11.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:50:20
12.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:50:31
13.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:51:00
14.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:51:18
15.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:51:21
16.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:51:29
17.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:51:43
18.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:51:48
19.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:52:12
20.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:52:13
21.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:52:20
22.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:52:33
23.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:52:33
24.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:52:36
25.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:52:45
26.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:52:45
27.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:52:48
28.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:52:54
29.   Zoral   Filip22     201000:52:55
30.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:52:57
31.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:52:58
32.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:53:01
33.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:53:04
34.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:53:15
35.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:53:32
36.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:53:42
37.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:53:45
38.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:53:51
39.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:53:51
40.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:53:53
41.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:54:13
42.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:54:17
43.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:54:24
44.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:54:25
45.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:54:25
46.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:54:34
47.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:54:35
48.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:54:43
49.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:54:55
50.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:55:04
51.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:55:05
52.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:55:07
53.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:55:09
54.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:55:20
55.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:55:22
56.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:55:23
57.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:55:24
58.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:55:25
59.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:55:32
60.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:55:32
61.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:55:33
62.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:55:34
63.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:55:37
64.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:55:39
65.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:55:45
66.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:55:46
67.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:55:48
68.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:55:53
69.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:56:13
70.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:56:21
71.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:56:24
72.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:56:30
73.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:56:32
74.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:56:38
75.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:56:42
76.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:56:44
77.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:56:44
78.   Sokol   Zbyněk24     201500:56:48
79.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:56:51
80.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:56:52
81.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:56:55
82.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:56:56
83.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:57:09
84.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:57:11
85.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:57:14
86.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:57:17
87.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:57:18
88.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:57:20
89.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:57:22
90.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:57:27
91.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:57:30
92.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:57:30
93.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:57:31
94.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:57:32
95.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:57:32
96.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:57:36
97.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:57:44
98.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:57:46
99.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:57:48
100.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:57:48
101.   Podhajský   Petr33     201100:57:49
102.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:57:50
103.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:57:50
104.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:57:56
105.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:58:00
106.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:58:08
107.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:58:12
108.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:58:24
109.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:58:25
110.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:58:27
111.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:58:31
112.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:58:31
113.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:58:33
114.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:58:33
115.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:58:36
116.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:58:47
117.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:58:48
118.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:58:51
119.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:58:57
120.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:59:00
121.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:59:03
122.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:59:06
123.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:59:10
124.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:59:14
125.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:59:14
126.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:59:14
127.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:59:15
128.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:59:16
129.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:59:18
130.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:59:18
131.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:59:20
132.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:59:20
133.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:59:21
134.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:59:21
135.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:59:23
136.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:59:23
137.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:59:27
138.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:59:37
139.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:59:38
140.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:59:38
141.   Teplý   Ondřej31     200900:59:41
142.   Ptáček   Vincenc15     201200:59:41
143.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:59:42
144.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:59:42
145.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:59:47
146.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:59:49
147.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:59:50
148.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:59:51
149.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:59:53
150.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:59:56
151.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:59:58
152.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:59:59
153.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201401:00:00
154.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201501:00:01
155.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201501:00:03
156.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201401:00:07
157.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201401:00:07
158.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201601:00:08
159.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201401:00:10
160.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201401:00:10
161.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201601:00:18
162.   Kotouč   Petr40   Všestary   201301:00:20
163.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:00:21
164.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200801:00:23
165.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200901:00:23
166.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200901:00:24
167.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201501:00:24
168.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201501:00:24
169.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201201:00:25
170.   Knotek   Michal30     bukovina team201501:00:26
171.   Ptáček   František18     Sk B201201:00:26
172.   Jedlička   Michal32     Floor201201:00:27
173.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201001:00:29
174.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201201:00:30
175.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201401:00:36
176.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201101:00:48
177.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201501:00:48
178.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201301:00:53
179.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:00:57
180.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201501:00:58
181.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201501:00:59
182.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201501:01:00
183.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201501:01:01
184.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201101:01:02
185.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201301:01:05
186.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201301:01:07
187.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201601:01:08
188.   Němec   Václav39   Pardubice   201201:01:09
189.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201101:01:10
190.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201101:01:12
191.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201401:01:12
192.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201101:01:13
193.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201601:01:14
194.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201101:01:15
195.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201401:01:16
196.   Němec   Václav38   Pardubice   201101:01:16
197.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:01:18
198.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:01:28
199.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201001:01:31
200.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201301:01:36
201.   Matuška   Ondřej38   Praha   201301:01:37
202.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:01:37
203.   Nouza   Jan56   Liberec   201301:01:38
204.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201301:01:38
205.   Kotouč   Petr35   Všestary   200801:01:43
206.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201001:01:44
207.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201101:01:51
208.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201101:01:54
209.   Kotouč   Petr36   Všestary   200901:01:57
210.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201001:01:57
211.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201201:01:59
212.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201101:01:59
213.   Hrdličková   Nela19     201001:01:59
214.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201101:02:00
215.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201501:02:00
216.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201201:02:00
217.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201501:02:01
218.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201201:02:03
219.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201401:02:03
220.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201401:02:04
221.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:02:05
222.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201301:02:06
223.   Nouza   Jan57   Liberec   201401:02:06
224.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201401:02:08
225.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201101:02:08
226.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201101:02:09
227.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201101:02:10
228.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201401:02:13
229.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201401:02:14
230.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201201:02:15
231.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201201:02:15
232.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:02:16
233.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201301:02:19
234.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:02:20
235.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201301:02:23
236.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201301:02:24
237.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:02:25
238.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201301:02:26
239.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201301:02:28
240.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201101:02:28
241.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201301:02:29
242.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201101:02:32
243.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201401:02:35
244.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201201:02:36
245.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201401:02:37
246.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:02:38
247.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201301:02:38
248.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201101:02:39
249.   Čihák   Petr38   Praha 3   201301:02:41
250.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200801:02:41
251.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200801:02:41
252.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200801:02:42
253.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201201:02:42
254.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200801:02:43
255.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201401:02:45
256.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201001:02:49
257.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201201:02:50
258.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201201:02:54
259.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201201:02:55
260.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201501:02:57
261.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201201:02:58
262.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200901:03:00
263.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201201:03:01
264.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201401:03:01
265.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201501:03:02
266.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201501:03:03
267.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201501:03:03
268.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201301:03:09
269.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201301:03:10
270.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201601:03:13
271.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201601:03:14
272.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201301:03:26
273.   Němec   Václav41   Pardubice   201401:03:30
274.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201401:03:30
275.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201401:03:30
276.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201001:03:46
277.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201001:03:47
278.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201001:03:48
279.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200901:03:49
280.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200901:03:49
281.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201101:03:51
282.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201501:03:52
283.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201101:03:56
284.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201601:03:57
285.   Čihák   Petr34   Praha 9   200901:04:04
286.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201301:04:06
287.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201501:04:09
288.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:04:10
289.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201201:04:10
290.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:04:10
291.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201501:04:14
292.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201001:04:15
293.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201001:04:16
294.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201501:04:18
295.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201601:04:19
296.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:04:19
297.   Bezpalec   David18     Zaklínači201501:04:20
298.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201601:04:21
299.   Eder   Martin50     ROSTE TO201501:04:21
300.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201001:04:27
301.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201001:04:27
302.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200901:04:32
303.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201301:04:35
304.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201301:04:37
305.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201001:04:39
306.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:04:44
307.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201501:04:45
308.   Kubešová   Petra21     SK Depka201201:04:45
309.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201101:04:46
310.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201101:04:47
311.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200901:04:49
312.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201201:04:50
313.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201501:04:50
314.   Kunc   Michal40     201101:04:51
315.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201001:04:51
316.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201101:04:52
317.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201201:04:53
318.   Němec   Václav37   Pardubice   201001:04:53
319.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201501:04:56
320.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201201:04:57
321.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200901:05:01
322.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201601:05:01
323.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201401:05:02
324.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201001:05:02
325.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201301:05:02
326.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:05:05
327.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:05:07
328.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:05:11
329.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201601:05:20
330.   Kubová   Michaela40     201601:05:21
331.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:05:25
332.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201401:05:26
333.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201601:05:28
334.   Němeček   Jan29   Katusice   201401:05:31
335.   Štefan   Martin41   Katusice   201401:05:31
336.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201101:05:32
337.   Štěpánek   Jan30     201001:05:40
338.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201601:05:42
339.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201001:05:43
340.   Teichman   Marek43     Pardubice201601:05:44
341.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201601:05:45
342.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201201:05:48
343.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201401:05:51
344.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201001:05:56
345.   Lafek   Jirka40   Mělník   201501:05:57
346.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201401:06:02
347.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201201:06:03
348.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201501:06:05
349.   Štefan   Martin42   Katusice   201501:06:08
350.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201001:06:08
351.   Vaněk   Martin21     201501:06:09
352.   Novák   Jiří70   Praha 6   201501:06:09
353.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201401:06:14
354.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201501:06:16
355.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:06:16
356.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201601:06:20
357.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201601:06:21
358.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200901:06:22
359.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201501:06:22
360.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201601:06:23
361.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201201:06:30
362.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201501:06:37
363.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201401:06:38
364.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201201:06:40
365.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201301:06:40
366.   Olšák   Petr22     200901:06:53
367.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200901:06:54
368.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201001:06:58
369.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201001:06:59
370.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201201:06:59
371.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:07:00
372.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201001:07:00
373.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200801:07:05
374.   Douděra   Jiří30     Depka201201:07:06
375.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:07:07
376.   Nouza   Jan55   Liberec   201201:07:08
377.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201301:07:10
378.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201301:07:10
379.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:07:11
380.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201001:07:11
381.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201301:07:13
382.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201001:07:16
383.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201001:07:19
384.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201501:07:25
385.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:07:29
386.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200901:07:37
387.   Říha   Milan45   Praha 8   200901:07:37
388.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201101:07:39
389.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201201:07:39
390.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201101:07:41
391.   Novák   Jiří64   Praha 6   200901:07:43
392.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201201:07:45
393.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200801:07:47
394.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201501:07:47
395.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201001:07:50
396.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201201:07:52
397.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201001:07:52
398.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201201:07:53
399.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201201:07:54
400.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201201:07:58
401.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201401:08:03
402.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201001:08:03
403.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201201:08:06
404.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201201:08:09
405.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201201:08:10
406.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201401:08:10
407.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:08:10
408.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201401:08:11
409.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201201:08:12
410.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201301:08:12
411.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201201:08:14
412.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201201:08:16
413.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201501:08:29
414.   Naiman   Daniel19     201201:08:30
415.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201301:08:30
416.   Kudibal   Radek38   London   201101:08:31
417.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:08:35
418.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201101:08:37
419.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201101:08:37
420.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201101:08:40
421.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201301:08:42
422.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201001:08:42
423.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200801:08:44
424.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201101:08:45
425.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200901:08:56
426.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201201:09:01
427.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201301:09:04
428.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201301:09:08
429.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201601:09:09
430.   Novák   Jiří71   Praha 6   201601:09:11
431.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200801:09:14
432.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201101:09:16
433.   Kudibal   Radek36   London   200901:09:16
434.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200901:09:18
435.   Vojíková   Vanda15     201001:09:20
436.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200901:09:21
437.   Jež   Marek26   Praha   201001:09:21
438.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:09:25
439.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:09:26
440.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201201:09:26
441.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201201:09:32
442.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:09:37
443.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201401:09:43
444.   Šimek   Karel22     201601:09:44
445.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201501:09:44
446.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201301:09:48
447.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201601:10:00
448.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201201:10:04
449.   Novák   Jiří63   Praha 6   200801:10:05
450.   Novák   Jan39   Praha 10   200801:10:07
451.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201201:10:07
452.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201501:10:10
453.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201201:10:10
454.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201201:10:16
455.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:10:17
456.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201001:10:19
457.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:10:22
458.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201301:10:31
459.   Suchý   Petr35   Všestary   200801:10:37
460.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201001:10:39
461.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201001:10:40
462.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201601:10:40
463.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201201:10:42
464.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201101:10:46
465.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200801:10:47
466.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201401:10:47
467.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200801:10:50
468.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200801:10:53
469.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:10:53
470.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201601:10:55
471.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:10:56
472.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201001:10:58
473.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201201:10:59
474.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201001:11:05
475.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201501:11:15
476.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201101:11:25
477.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201201:11:27
478.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201201:11:27
479.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201201:11:39
480.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201101:11:54
481.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201001:11:54
482.   Zeman   Vladimír50     201001:11:56
483.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201101:11:58
484.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201101:12:00
485.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201601:12:01
486.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201401:12:01
487.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201401:12:04
488.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201601:12:05
489.   Beránek   František28   Kobylnice   201401:12:06
490.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201501:12:06
491.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201301:12:07
492.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201501:12:10
493.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201501:12:12
494.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201501:12:12
495.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201501:12:12
496.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201601:12:16
497.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:12:22
498.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201301:12:22
499.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:12:25
500.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:12:29
501.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201401:12:38
502.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200901:12:39
503.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200901:12:39
504.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201101:12:45
505.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:12:46
506.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201101:12:53
507.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201601:12:53
508.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200901:12:53
509.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200901:12:53
510.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200801:13:04
511.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200801:13:09
512.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200901:13:10
513.   Šutko   David20   Praha   Sk B201201:13:15
514.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201101:13:15
515.   Borovec   Josef30   Praha 5   200801:13:16
516.   Dědic   Roman38   Praha 8   201201:13:16
517.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201501:13:18
518.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201301:13:20
519.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:13:20
520.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201201:13:22
521.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201301:13:37
522.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201401:13:43
523.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201001:13:56
524.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201101:14:04
525.   Kudibal   Radek37   London   201001:14:05
526.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201401:14:07
527.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:14:13
528.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201101:14:14
529.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201501:14:20
530.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200801:14:23
531.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200801:14:25
532.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200801:14:31
533.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200801:14:32
534.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:14:39
535.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201501:14:39
536.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201501:14:41
537.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:14:47
538.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200901:14:48
539.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201101:14:49
540.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201301:14:52
541.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200801:15:01
542.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201501:15:05
543.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200901:15:18
544.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:15:24
545.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200901:15:25
546.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:15:27
547.   Lafek   Jirka38   Mělník   201301:15:27
548.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200801:15:28
549.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201001:15:31
550.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201301:15:33
551.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201001:15:35
552.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201201:15:39
553.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201401:15:40
554.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201201:15:41
555.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201101:15:48
556.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200801:15:52
557.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201201:15:55
558.   Hajlich   Jaroslav45     201501:15:56
559.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200901:15:58
560.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201201:15:58
561.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200901:16:03
562.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:16:05
563.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201301:16:10
564.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201501:16:12
565.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:16:17
566.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:16:21
567.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201101:16:21
568.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201501:16:22
569.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:16:22
570.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201301:16:41
571.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201201:16:45
572.   Obermajer   Jan29     Šlechta200801:16:52
573.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:16:57
574.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:16:58
575.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201601:17:03
576.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:17:04
577.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200801:17:06
578.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201001:17:11
579.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:17:17
580.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201001:17:17
581.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201201:17:21
582.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201201:17:24
583.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:17:25
584.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201101:17:25
585.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201101:17:39
586.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201401:17:40
587.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:17:43
588.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:17:46
589.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200801:17:48
590.   Holubovský   David32   Praha   201401:17:49
591.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201201:18:03
592.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:18:08
593.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200801:18:13
594.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:18:14
595.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200901:18:29
596.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:18:34
597.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:18:35
598.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201201:18:38
599.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201201:19:07
600.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201101:19:15
601.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:19:18
602.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201401:19:20
603.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201201:19:22
604.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201001:19:25
605.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201601:19:26
606.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201401:19:27
607.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201301:19:27
608.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201101:19:27
609.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201101:19:38
610.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200801:19:41
611.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201001:19:47
612.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:19:58
613.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:20:01
614.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201201:20:11
615.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200801:20:11
616.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200901:20:51
617.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:20:51
618.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201001:21:02
619.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:21:03
620.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:21:05
621.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201601:21:20
622.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200901:21:22
623.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201001:21:44
624.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:21:50
625.   Hadová   Jitka35   Byšice   201001:21:52
626.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201201:22:09
627.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:22:10
628.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201201:22:16
629.   Kmentová   Václava36     Šlechta200801:22:19
630.   Skrbková   Petra31   Praha   200801:22:19
631.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200801:22:22
632.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:22:28
633.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:22:31
634.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201201:22:38
635.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201001:22:39
636.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:22:43
637.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200801:22:50
638.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200801:22:53
639.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201301:23:00
640.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201101:23:01
641.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201501:23:14
642.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201601:23:25
643.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201301:23:26
644.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200901:23:26
645.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201601:23:31
646.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200801:23:51
647.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201301:24:16
648.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201101:24:27
649.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201301:26:29
650.   Košek   David56     201501:26:35
651.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201501:26:45
652.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201201:27:28
653.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201401:27:38
654.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201101:27:58
655.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200801:28:01
656.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201001:28:07
657.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201001:28:09
658.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201001:28:10
659.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:28:14
660.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201501:28:33
661.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200901:28:55
662.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201501:28:57
663.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201501:29:26
664.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200801:29:38
665.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200901:29:50
666.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201101:29:58
667.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   201101:30:00
668.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:30:21
669.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201301:30:22
670.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200801:30:26
671.   Hančl   Jan62   Praha 6   200801:30:34
672.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201401:30:44
673.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201101:31:05
674.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200801:31:51
675.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:32:53
676.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201301:33:58
677.   Macola   Jan32     SK Tribejk201101:35:39
678.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201301:37:16
679.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201101:38:27
680.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201101:39:44
681.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200901:39:46
682.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200801:42:41
683.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team201101:48:58
684.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200801:53:38
685.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201002:22:48
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.