:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Nejlepší mezičas po plavání a kole

Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:08:10
2.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:47:30
3.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:48:43
4.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:48:47
5.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:49:27
6.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:49:30
7.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:50:02
8.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:50:03
9.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:50:14
10.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:50:16
11.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:50:20
12.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:50:31
13.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:51:00
14.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:51:18
15.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:51:21
16.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:51:29
17.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:51:43
18.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:51:48
19.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:52:12
20.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:52:13
21.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:52:20
22.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:52:33
23.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:52:33
24.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:52:36
25.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:52:45
26.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:52:45
27.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:52:48
28.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:52:54
29.   Zoral   Filip22     201000:52:55
30.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:52:57
31.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:52:58
32.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:53:01
33.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci200700:53:04
34.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:53:04
35.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:53:15
36.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   200600:53:27
37.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:53:32
38.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:53:42
39.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:53:45
40.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:53:51
41.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:53:51
42.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:53:53
43.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:54:13
44.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:54:17
45.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:54:24
46.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:54:25
47.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:54:25
48.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:54:34
49.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:54:35
50.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:54:43
51.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:54:55
52.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:55:04
53.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:55:05
54.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:55:07
55.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:55:09
56.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:55:20
57.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:55:22
58.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:55:23
59.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:55:24
60.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:55:25
61.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci200400:55:30
62.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:55:32
63.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:55:32
64.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:55:33
65.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:55:34
66.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:55:37
67.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:55:39
68.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:55:45
69.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:55:46
70.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:55:48
71.   Toulec   Jan30   Praha 8   200600:55:49
72.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:55:53
73.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:56:13
74.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:56:21
75.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:56:24
76.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:56:30
77.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:56:32
78.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:56:38
79.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:56:42
80.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:56:44
81.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:56:44
82.   Sokol   Zbyněk24     201500:56:48
83.   Tajč   Jan39   Slaný   200700:56:49
84.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:56:51
85.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:56:52
86.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:56:55
87.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:56:56
88.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:57:09
89.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:57:11
90.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:57:14
91.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:57:17
92.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:57:18
93.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:57:20
94.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:57:22
95.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:57:27
96.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:57:30
97.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:57:30
98.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:57:31
99.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:57:32
100.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:57:32
101.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200500:57:34
102.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:57:36
103.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:57:44
104.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:57:46
105.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:57:48
106.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:57:48
107.   Podhajský   Petr33     201100:57:49
108.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:57:50
109.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:57:50
110.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:57:56
111.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:58:00
112.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci200700:58:02
113.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   200600:58:03
114.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:58:08
115.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:58:12
116.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:58:24
117.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC200700:58:25
118.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:58:25
119.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:58:27
120.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:58:31
121.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:58:31
122.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:58:33
123.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:58:33
124.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:58:36
125.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:58:47
126.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:58:48
127.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:58:51
128.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:58:57
129.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   200400:58:58
130.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   200600:59:00
131.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:59:00
132.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:59:03
133.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:59:06
134.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:59:10
135.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:59:14
136.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:59:14
137.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:59:14
138.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:59:15
139.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:59:16
140.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:59:18
141.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:59:18
142.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:59:20
143.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:59:20
144.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:59:21
145.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:59:21
146.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:59:23
147.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:59:23
148.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:59:27
149.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:59:37
150.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:59:38
151.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:59:38
152.   Teplý   Ondřej31     200900:59:41
153.   Ptáček   Vincenc15     201200:59:41
154.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:59:42
155.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:59:42
156.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:59:47
157.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:59:49
158.   Jachno   Lukáš15   Jindřichův Hradec   200300:59:50
159.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:59:50
160.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:59:51
161.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:59:53
162.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:59:56
163.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:59:58
164.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:59:59
165.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201401:00:00
166.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201501:00:01
167.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201501:00:03
168.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci200601:00:05
169.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201401:00:07
170.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201401:00:07
171.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201601:00:08
172.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201401:00:10
173.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201401:00:10
174.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201601:00:18
175.   Kotouč   Petr40   Všestary   201301:00:20
176.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:00:21
177.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200801:00:23
178.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200901:00:23
179.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200901:00:24
180.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201501:00:24
181.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201501:00:24
182.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201201:00:25
183.   Tůma   Pavel31   Praha 5   200701:00:26
184.   Ptáček   František18     Sk B201201:00:26
185.   Knotek   Michal30     bukovina team201501:00:26
186.   Jedlička   Michal32     Floor201201:00:27
187.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201001:00:29
188.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201201:00:30
189.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201401:00:36
190.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta200701:00:45
191.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201101:00:48
192.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201501:00:48
193.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201301:00:53
194.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:00:57
195.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201501:00:58
196.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201501:00:59
197.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201501:01:00
198.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201501:01:01
199.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201101:01:02
200.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201301:01:05
201.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201301:01:07
202.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201601:01:08
203.   Němec   Václav39   Pardubice   201201:01:09
204.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201101:01:10
205.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201101:01:12
206.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201401:01:12
207.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201101:01:13
208.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201601:01:14
209.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201101:01:15
210.   Němec   Václav38   Pardubice   201101:01:16
211.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201401:01:16
212.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:01:18
213.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:01:28
214.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201001:01:31
215.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201301:01:36
216.   Matuška   Ondřej38   Praha   201301:01:37
217.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201301:01:37
218.   Nouza   Jan56   Liberec   201301:01:38
219.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201301:01:38
220.   Kotouč   Petr35   Všestary   200801:01:43
221.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201001:01:44
222.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201101:01:51
223.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201101:01:54
224.   Kotouč   Petr36   Všestary   200901:01:57
225.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201001:01:57
226.   Hrdličková   Nela19     201001:01:59
227.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201101:01:59
228.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201201:01:59
229.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201101:02:00
230.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201201:02:00
231.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201501:02:00
232.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201501:02:01
233.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201201:02:03
234.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201401:02:03
235.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201401:02:04
236.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201401:02:05
237.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201301:02:06
238.   Nouza   Jan57   Liberec   201401:02:06
239.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201101:02:08
240.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201401:02:08
241.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201101:02:09
242.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201101:02:10
243.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201401:02:13
244.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201401:02:14
245.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201201:02:15
246.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201201:02:15
247.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:02:16
248.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201301:02:19
249.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta200701:02:20
250.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201601:02:20
251.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201301:02:23
252.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201301:02:24
253.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201501:02:25
254.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201301:02:26
255.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201101:02:28
256.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201301:02:28
257.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201301:02:29
258.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201101:02:32
259.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201401:02:35
260.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201201:02:36
261.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201401:02:37
262.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:02:38
263.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201301:02:38
264.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201101:02:39
265.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200801:02:41
266.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200801:02:41
267.   Čihák   Petr38   Praha 3   201301:02:41
268.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200801:02:42
269.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201201:02:42
270.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200801:02:43
271.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201401:02:45
272.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201001:02:49
273.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201201:02:50
274.   Kotouč   Petr34   Všestary   200701:02:53
275.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201201:02:54
276.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201201:02:55
277.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201501:02:57
278.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201201:02:58
279.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši200601:02:59
280.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.200601:03:00
281.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200901:03:00
282.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201201:03:01
283.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201401:03:01
284.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201501:03:02
285.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201501:03:03
286.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201501:03:03
287.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.200501:03:07
288.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci200501:03:08
289.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201301:03:09
290.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201301:03:10
291.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201601:03:13
292.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201601:03:14
293.   Neveselý   David31   Praha 9   200701:03:23
294.   Holý   Luděk32   Praha 9   200201:03:24
295.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201301:03:26
296.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci200601:03:29
297.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201401:03:30
298.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201401:03:30
299.   Němec   Václav41   Pardubice   201401:03:30
300.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci200401:03:39
301.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201001:03:46
302.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201001:03:47
303.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201001:03:48
304.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200901:03:49
305.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200901:03:49
306.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy200501:03:50
307.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201101:03:51
308.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201501:03:52
309.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy200601:03:53
310.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201101:03:56
311.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201601:03:57
312.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci200701:03:58
313.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši200701:04:02
314.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton200701:04:03
315.   Čihák   Petr34   Praha 9   200901:04:04
316.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201301:04:06
317.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201501:04:09
318.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:04:10
319.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201201:04:10
320.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:04:10
321.   Holý   Luděk33   Praha 9   200301:04:13
322.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201501:04:14
323.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201001:04:15
324.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201001:04:16
325.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci200601:04:18
326.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201501:04:18
327.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:04:19
328.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201601:04:19
329.   Bezpalec   David18     Zaklínači201501:04:20
330.   Eder   Martin50     ROSTE TO201501:04:21
331.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201601:04:21
332.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   200401:04:22
333.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201001:04:27
334.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201001:04:27
335.   Macek   Jan38   Praha 9   200701:04:28
336.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200901:04:32
337.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201301:04:35
338.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201301:04:37
339.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201001:04:39
340.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda200401:04:44
341.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:04:44
342.   Kubešová   Petra21     SK Depka201201:04:45
343.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201501:04:45
344.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci200701:04:46
345.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201101:04:46
346.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201101:04:47
347.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200901:04:49
348.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201201:04:50
349.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201501:04:50
350.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201001:04:51
351.   Kunc   Michal40     201101:04:51
352.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201101:04:52
353.   Němec   Václav37   Pardubice   201001:04:53
354.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201201:04:53
355.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201501:04:56
356.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201201:04:57
357.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200901:05:01
358.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201601:05:01
359.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201001:05:02
360.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201301:05:02
361.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201401:05:02
362.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   200501:05:03
363.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:05:05
364.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:05:07
365.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:05:11
366.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201601:05:20
367.   Kubová   Michaela40     201601:05:21
368.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:05:25
369.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201401:05:26
370.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201601:05:28
371.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta200701:05:29
372.   Němeček   Jan29   Katusice   201401:05:31
373.   Štefan   Martin41   Katusice   201401:05:31
374.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201101:05:32
375.   Štěpánek   Jan30     201001:05:40
376.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201601:05:42
377.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201001:05:43
378.   Teichman   Marek43     Pardubice201601:05:44
379.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201601:05:45
380.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201201:05:48
381.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci200701:05:50
382.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201401:05:51
383.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh200701:05:53
384.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta200701:05:55
385.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201001:05:56
386.   Lafek   Jirka40   Mělník   201501:05:57
387.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši200701:06:00
388.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201401:06:02
389.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201201:06:03
390.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201501:06:05
391.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201001:06:08
392.   Štefan   Martin42   Katusice   201501:06:08
393.   Novák   Jiří70   Praha 6   201501:06:09
394.   Vaněk   Martin21     201501:06:09
395.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201401:06:14
396.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:06:16
397.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201501:06:16
398.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   200601:06:17
399.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci200701:06:17
400.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201601:06:20
401.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201601:06:21
402.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200901:06:22
403.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201501:06:22
404.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201601:06:23
405.   Klofáč   Karel31   Praha 2   200201:06:24
406.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201201:06:30
407.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   200701:06:33
408.   Horal   Filip17   Jindřichův Hradec   200201:06:34
409.   Beránek   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200201:06:37
410.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy200401:06:37
411.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201501:06:37
412.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201401:06:38
413.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201201:06:40
414.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201301:06:40
415.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci200401:06:49
416.   Olšák   Petr22     200901:06:53
417.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200901:06:54
418.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD200601:06:55
419.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton200701:06:56
420.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201001:06:58
421.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201001:06:59
422.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201201:06:59
423.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201001:07:00
424.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:07:00
425.   Brož   Josef31   Praha 1   200401:07:05
426.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200801:07:05
427.   Douděra   Jiří30     Depka201201:07:06
428.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:07:07
429.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci200601:07:08
430.   Nouza   Jan55   Liberec   201201:07:08
431.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201301:07:10
432.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201301:07:10
433.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201001:07:11
434.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:07:11
435.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201301:07:13
436.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201001:07:16
437.   Klofáč   Karel32   Praha 2   200301:07:19
438.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201001:07:19
439.   Klofáč   Karel35   Praha 7   200601:07:23
440.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201501:07:25
441.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci200601:07:27
442.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:07:29
443.   Říha   Milan45   Praha 8   200901:07:37
444.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200901:07:37
445.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201101:07:39
446.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201201:07:39
447.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201101:07:41
448.   Novák   Jiří64   Praha 6   200901:07:43
449.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201201:07:45
450.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200801:07:47
451.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201501:07:47
452.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci200601:07:50
453.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201001:07:50
454.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201001:07:52
455.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201201:07:52
456.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201201:07:53
457.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201201:07:54
458.   Fiala   Lukáš16   Nová Bystřice   200301:07:56
459.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201201:07:58
460.   Fiala   Jaroslav39   Nová Bystřice   200301:07:59
461.   Pánek   Miroslav31   Číměř   200501:08:01
462.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci200501:08:02
463.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201001:08:03
464.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201401:08:03
465.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201201:08:06
466.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201201:08:09
467.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201201:08:10
468.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:08:10
469.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201401:08:10
470.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201401:08:11
471.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201201:08:12
472.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201301:08:12
473.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201201:08:14
474.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201201:08:16
475.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201501:08:29
476.   Naiman   Daniel19     201201:08:30
477.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201301:08:30
478.   Kudibal   Radek38   London   201101:08:31
479.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:08:35
480.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201101:08:37
481.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201101:08:37
482.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201101:08:40
483.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201001:08:42
484.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201301:08:42
485.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200801:08:44
486.   Šimek   Matouš      Ulambátár200701:08:45
487.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201101:08:45
488.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200901:08:56
489.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201201:09:01
490.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201301:09:04
491.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201301:09:08
492.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201601:09:09
493.   Novák   Jiří71   Praha 6   201601:09:11
494.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200801:09:14
495.   Kudibal   Radek36   London   200901:09:16
496.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201101:09:16
497.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200901:09:18
498.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   200701:09:19
499.   Vojíková   Vanda15     201001:09:20
500.   Špitálník   Michal33   Praha 9   200701:09:21
501.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200901:09:21
502.   Jež   Marek26   Praha   201001:09:21
503.   Veselý   Roman35   Lesonice   200701:09:23
504.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:09:25
505.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201201:09:26
506.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:09:26
507.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201201:09:32
508.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši200601:09:35
509.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A200401:09:36
510.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201401:09:37
511.   Němec   David28   Nová Bystřice   200401:09:39
512.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201401:09:43
513.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201501:09:44
514.   Šimek   Karel22     201601:09:44
515.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201301:09:48
516.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   200501:09:54
517.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201601:10:00
518.   Raška   Marek35   Praha 5   200601:10:02
519.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201201:10:04
520.   Novák   Jiří63   Praha 6   200801:10:05
521.   Novák   Jan39   Praha 10   200801:10:07
522.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201201:10:07
523.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC200701:10:09
524.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201201:10:10
525.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201501:10:10
526.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201201:10:16
527.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:10:17
528.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201001:10:19
529.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:10:22
530.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda200401:10:26
531.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201301:10:31
532.   Suchý   Petr35   Všestary   200801:10:37
533.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201001:10:39
534.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201001:10:40
535.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201601:10:40
536.   Košík   Martin28   Praha 7   200301:10:41
537.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   200601:10:41
538.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A200501:10:42
539.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201201:10:42
540.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani200601:10:43
541.   Pánek   Miroslav29   Číměř   200301:10:45
542.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy200501:10:46
543.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201101:10:46
544.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200801:10:47
545.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201401:10:47
546.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci200501:10:48
547.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200801:10:50
548.   Novák   Jan38   Praha 10   200701:10:52
549.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200801:10:53
550.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:10:53
551.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201601:10:55
552.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:10:56
553.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201001:10:58
554.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201201:10:59
555.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy200401:11:00
556.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   200401:11:05
557.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201001:11:05
558.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201501:11:15
559.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh200701:11:23
560.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201101:11:25
561.   Janoušek   Radek18   Praha 5   200601:11:26
562.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201201:11:27
563.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201201:11:27
564.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni200601:11:37
565.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201201:11:39
566.   Princ   David    Praha   200701:11:51
567.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201001:11:54
568.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201101:11:54
569.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy200601:11:55
570.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders200401:11:56
571.   Zeman   Vladimír50     201001:11:56
572.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci200601:11:57
573.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201101:11:58
574.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201101:12:00
575.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201401:12:01
576.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201601:12:01
577.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201401:12:04
578.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201601:12:05
579.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B200401:12:06
580.   Beránek   František28   Kobylnice   201401:12:06
581.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201501:12:06
582.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC200701:12:07
583.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201301:12:07
584.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani200601:12:09
585.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201501:12:10
586.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201501:12:12
587.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201501:12:12
588.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201501:12:12
589.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci200701:12:16
590.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201601:12:16
591.   Dvořák   Eduard30   Praha 3   200301:12:17
592.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A200501:12:17
593.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201301:12:22
594.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:12:22
595.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A200401:12:25
596.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:12:25
597.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:12:29
598.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci200701:12:31
599.   Pouzar   Luboš29   Číměř   200301:12:32
600.   Novák   Jiří62   Praha 6   200701:12:36
601.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201401:12:38
602.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200901:12:39
603.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200901:12:39
604.   Pokorný   Pavel30   Praha 4   200301:12:40
605.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201101:12:45
606.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:12:46
607.   Hašek   David25   Číměř   200301:12:53
608.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200901:12:53
609.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200901:12:53
610.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201101:12:53
611.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201601:12:53
612.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD200601:12:54
613.   Šafránek   Jan28   Praha 9   200501:13:01
614.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders200401:13:04
615.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200801:13:04
616.   Hašek   David28   Číměř   200601:13:05
617.   Urbánek   Michal64   Praha 7   200601:13:06
618.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200801:13:09
619.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200901:13:10
620.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201101:13:15
621.   Šutko   David20   Praha   Sk B201201:13:15
622.   Borovec   Josef30   Praha 5   200801:13:16
623.   Dědic   Roman38   Praha 8   201201:13:16
624.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201501:13:18
625.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci200601:13:19
626.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:13:20
627.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201301:13:20
628.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201201:13:22
629.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci200501:13:24
630.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy200601:13:32
631.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci200601:13:33
632.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201301:13:37
633.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   200501:13:42
634.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201401:13:43
635.   Veselý   Roman34   Lesonice   200601:13:53
636.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201001:13:56
637.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   200501:14:00
638.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201101:14:04
639.   Kudibal   Radek37   London   201001:14:05
640.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201401:14:07
641.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201301:14:13
642.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201101:14:14
643.   Novák   Jan37   Praha 10   200601:14:15
644.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201501:14:20
645.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200801:14:23
646.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200801:14:25
647.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200801:14:31
648.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200801:14:32
649.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A200501:14:36
650.   Zíka   Jan35   Praha 6   200501:14:39
651.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:14:39
652.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201501:14:39
653.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201501:14:41
654.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:14:47
655.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200901:14:48
656.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201101:14:49
657.   Severa   Vladimír25   Horní Žďár   200201:14:50
658.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B200401:14:50
659.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201301:14:52
660.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD200601:14:56
661.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200801:15:01
662.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši200601:15:04
663.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201501:15:05
664.   Urbánek   Michal65   Praha 7   200701:15:12
665.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200901:15:18
666.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:15:24
667.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200901:15:25
668.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   200601:15:26
669.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:15:27
670.   Lafek   Jirka38   Mělník   201301:15:27
671.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200801:15:28
672.   Sabol   Aleš33   Praha 4   200601:15:29
673.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201001:15:31
674.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201301:15:33
675.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201001:15:35
676.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201201:15:39
677.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201401:15:40
678.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani200601:15:41
679.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201201:15:41
680.   Drábik   Michal18   Číměř   200601:15:46
681.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi200601:15:48
682.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201101:15:48
683.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B200401:15:50
684.   Rajmon   Michal45   Praha 5   200701:15:50
685.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci200701:15:51
686.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200801:15:52
687.   Rojíček   Jiří33   Praha 6   200301:15:55
688.   Urbánek   Michal63   Praha 7   200501:15:55
689.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši200701:15:55
690.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201201:15:55
691.   Hajlich   Jaroslav45     201501:15:56
692.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy200501:15:57
693.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200901:15:58
694.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201201:15:58
695.   Pluhař   Milan38   Praha 7   200701:15:59
696.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy200501:16:00
697.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200901:16:03
698.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:16:05
699.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr200501:16:09
700.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201301:16:10
701.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201501:16:12
702.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:16:17
703.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201101:16:21
704.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:16:21
705.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:16:22
706.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201501:16:22
707.   Gášek   Jakub16   Nová Bystřice   200301:16:25
708.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders200601:16:30
709.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci200601:16:32
710.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.200601:16:34
711.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201301:16:41
712.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders200601:16:44
713.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201201:16:45
714.   Šindler   David33   Praha 9 - Kyje   200301:16:47
715.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders200601:16:49
716.   Obermajer   Jan29     Šlechta200801:16:52
717.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton200701:16:56
718.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:16:57
719.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci200701:16:58
720.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:16:58
721.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.200601:17:01
722.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton200701:17:01
723.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201601:17:03
724.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:17:04
725.   Konečný   Martin29   Praha 8   200701:17:05
726.   Polák   Jan32   Praha 2   200501:17:06
727.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200801:17:06
728.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A200501:17:09
729.   Bureš   Michal33   Praha 4   200501:17:11
730.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201001:17:11
731.   Sabol   Aleš34   Praha 4   200701:17:13
732.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi200701:17:16
733.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201001:17:17
734.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:17:17
735.   Zich   Antonín    Karlovy Vary   200301:17:18
736.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201201:17:21
737.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201201:17:24
738.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:17:25
739.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201101:17:25
740.   Budín   Stanislav35   Dolní Radouň   200201:17:30
741.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   200701:17:31
742.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani200601:17:32
743.   Lišková   Adéla28   Praha 6   200501:17:35
744.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta200701:17:38
745.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201101:17:39
746.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201401:17:40
747.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   200601:17:41
748.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH200601:17:43
749.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:17:43
750.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:17:46
751.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové200601:17:48
752.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200801:17:48
753.   Holubovský   David32   Praha   201401:17:49
754.   Přenosil   Pavel27   Třeboň   200301:18:02
755.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201201:18:03
756.   Novák   Lukáš25   Hospříz   200301:18:08
757.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:18:08
758.   Hašek   David24   Číměř   200201:18:13
759.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200801:18:13
760.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:18:14
761.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A200401:18:16
762.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200901:18:29
763.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:18:34
764.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:18:35
765.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201201:18:38
766.   Šaňák   Radek26   Praha 6   200301:18:40
767.   Souček   Ondřej26   Praha 6   200301:18:45
768.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr200501:18:46
769.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár200701:18:47
770.   Pánek   Radim28   Číměř   200301:18:53
771.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201201:19:07
772.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201101:19:15
773.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši200601:19:16
774.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy200501:19:17
775.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:19:18
776.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers200701:19:20
777.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201401:19:20
778.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201201:19:22
779.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201001:19:25
780.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201601:19:26
781.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201101:19:27
782.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201301:19:27
783.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201401:19:27
784.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda200401:19:33
785.   Rajmon   Michal44   Praha 5   200601:19:33
786.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201101:19:38
787.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   200601:19:39
788.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200801:19:41
789.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi200701:19:47
790.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201001:19:47
791.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci200501:19:55
792.   Rajmon   Michal42   Praha 5   200401:19:58
793.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi200601:19:58
794.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:19:58
795.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:20:01
796.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda200401:20:03
797.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200801:20:11
798.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201201:20:11
799.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.200701:20:12
800.   Sabol   Aleš32   Praha 4   200501:20:30
801.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton200701:20:37
802.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC200701:20:39
803.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200901:20:51
804.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:20:51
805.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B200501:20:54
806.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár200701:21:02
807.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201001:21:02
808.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:21:03
809.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:21:05
810.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci200501:21:06
811.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové200601:21:19
812.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201601:21:20
813.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200901:21:22
814.   Zíka   Martin18   Praha 4   200501:21:23
815.   Vender   Tomáš29   Praha 4   200401:21:36
816.   Souček   Ondřej28   Praha 6   200501:21:37
817.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   200601:21:43
818.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201001:21:44
819.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta200701:21:45
820.   Bláha   Olda    Jindřichův Hradec   200201:21:50
821.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:21:50
822.   Hadová   Jitka35   Byšice   201001:21:52
823.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.200701:21:58
824.   Zíka   Jan33   Praha 6   200301:21:59
825.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci200601:22:04
826.   Pánek   Jindřich24   Číměř   200301:22:07
827.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201201:22:09
828.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:22:10
829.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201201:22:16
830.   Kmentová   Václava36     Šlechta200801:22:19
831.   Skrbková   Petra31   Praha   200801:22:19
832.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200801:22:22
833.   Kamenský   Milan28   Nová Bystřice   200201:22:27
834.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:22:28
835.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:22:31
836.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201201:22:38
837.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   200601:22:39
838.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201001:22:39
839.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:22:43
840.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200801:22:50
841.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200801:22:53
842.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta200701:22:59
843.   Zíka   Jan32   Praha 6   200201:23:00
844.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201301:23:00
845.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201101:23:01
846.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201501:23:14
847.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201601:23:25
848.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200901:23:26
849.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201301:23:26
850.   Novák   Tomáš26     200401:23:30
851.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201601:23:31
852.   Adamec   František26   Číměř   200301:23:42
853.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200801:23:51
854.   Zhof   Jiří28   Jindřichův Hradec   200201:23:53
855.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH200601:23:57
856.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   200501:24:15
857.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201301:24:16
858.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy200601:24:17
859.   Dokoupil   Milan31   Sadská   200301:24:25
860.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201101:24:27
861.   Kamenský   Milan29   Nová Bystřice   200301:24:33
862.   Zich   Jan29   Karlovy Vary   200301:24:47
863.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   200701:24:54
864.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.200501:24:57
865.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda200401:25:02
866.   Cihelka   Jiří33   Praha 8   200301:25:10
867.   Cihelková   Monika28   Praha 8   200201:25:11
868.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B200401:25:19
869.   Kubeš   Michal30   Praha 4   200301:25:26
870.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   200401:25:30
871.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders200601:25:34
872.   Kolaříková   Markéta27   Praha 8   200201:25:39
873.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   200401:26:08
874.   Dokoupil   Milan32   Sadská   200401:26:21
875.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201301:26:29
876.   Košek   David56     201501:26:35
877.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci200601:26:36
878.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.200401:26:40
879.   Cihelková   Monika29   Praha 8   200301:26:41
880.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201501:26:45
881.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD200601:27:01
882.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi200601:27:20
883.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201201:27:28
884.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   200401:27:34
885.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201401:27:38
886.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta200701:27:41
887.   Bureš   Michal32   Praha 4   200401:27:42
888.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   200501:27:42
889.   Bílek   František37   Praha 5   200401:27:58
890.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201101:27:58
891.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.200501:27:59
892.   Bareš   František48   Praha 4   200601:28:00
893.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200801:28:01
894.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers200701:28:03
895.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201001:28:07
896.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201001:28:09
897.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr200501:28:10
898.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201001:28:10
899.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:28:14
900.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201501:28:33
901.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy200401:28:36
902.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni200601:28:44
903.   Cihelka   Jiří32   Praha 8   200201:28:49
904.   Šaňák   Radek28   Praha 5   200501:28:50
905.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.200701:28:55
906.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200901:28:55
907.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci200701:28:57
908.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201501:28:57
909.   Roflík   Ondřej32   Praha - Libuš   200301:28:59
910.   Novák   Libor48   Praha 9   200601:29:03
911.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A200401:29:21
912.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201501:29:26
913.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.200501:29:33
914.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200801:29:38
915.   Zíka   Martin16   Praha 4   200301:29:39
916.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200901:29:50
917.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   200701:29:55
918.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201101:29:58
919.   Zitová   Klára36   Liberec   200701:29:59
920.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   201101:30:00
921.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   200601:30:06
922.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi200601:30:10
923.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci200601:30:13
924.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:30:21
925.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201301:30:22
926.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200801:30:26
927.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   200301:30:31
928.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci200501:30:34
929.   Hančl   Jan62   Praha 6   200801:30:34
930.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201401:30:44
931.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani200601:30:56
932.   Bureš   Michal34   Praha 4   200601:30:58
933.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh200701:31:01
934.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka200401:31:04
935.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201101:31:05
936.   Severín   David    Praha   FC Kačleh200701:31:19
937.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   200401:31:46
938.   Bureš   Michal31   Praha 4   200301:31:50
939.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200801:31:51
940.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   200601:32:07
941.   Prouza   Albert41   Praha 6   200401:32:14
942.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.200401:32:21
943.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni200601:32:23
944.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka200401:32:24
945.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:32:53
946.   Roflík   Ondřej31   Praha - Libuš   200201:33:00
947.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.200401:33:00
948.   Hančl   Jan61   Praha 6   200701:33:04
949.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   200601:33:05
950.   Smrčka   Pavel32   Praha 5   200301:33:11
951.   Sedláček   Radek    Jindřichův Hradec   200201:33:18
952.   Janda   Tomáš31   Praha 6   200501:33:41
953.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders200401:33:43
954.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.200501:33:55
955.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201301:33:58
956.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr200501:34:25
957.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové200601:34:35
958.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci200701:35:04
959.   Adamcová   Eva26   Praha 6   200501:35:15
960.   Severa   Vladimír26   Horní Žďár   200301:35:22
961.   Bakoš   Michal21   Horní Lhota   200301:35:24
962.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár200701:35:28
963.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   200501:35:38
964.   Macola   Jan32     SK Tribejk201101:35:39
965.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.200401:35:41
966.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi200701:36:03
967.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B200501:36:27
968.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr200501:36:42
969.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka200401:37:00
970.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201301:37:16
971.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201101:38:27
972.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni200601:39:08
973.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201101:39:44
974.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200901:39:46
975.   Votava   Václav45   Číměř   200301:40:29
976.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.200701:40:40
977.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.200601:40:52
978.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders200401:41:04
979.   Šachl   Petr52   Číměř   200601:41:16
980.   Drábik   Zdeněk40   Číměř   200301:41:46
981.   Bílek   František36   Praha 5   200301:42:25
982.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni200601:42:28
983.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200801:42:41
984.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   200501:43:51
985.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   200401:44:01
986.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders200601:44:28
987.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers200701:45:10
988.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   200701:45:38
989.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team201101:48:58
990.   Smrčková   Alice30   Praha 5   200201:50:00
991.   Čejka   Robert34   Poděbrady   200401:50:05
992.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200801:53:38
993.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH200601:53:59
994.   Smrčková   Alice31   Praha 5   200301:54:00
995.   Gayerová   Klára28   Praha 5   200401:54:46
996.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B200501:57:21
997.   Severa   Pavel28   Jindřichův Hradec   200201:58:45
998.   Hradecká   Renáta26   Jindřichův Hradec   200201:58:45
999.   Dubenský   Ondřej21   Číměř   200301:58:51
1000.   Zíka   Petr37   Praha 2   200402:00:49
1001.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201002:22:48
1002.   Zíka   Petr36   Praha 2   200302:30:08
1003.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   200702:44:19
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.