:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)
Nejlepší čas - plavání
:-)
Bukovina :-)
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:09:40
2.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:10:02
3.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:10:10
4.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:10:29
5.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:10:31
6.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:10:35
7.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:10:51
8.   Hajlich   Jaroslav45     201500:10:54
9.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:10:57
10.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:10:58
11.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201500:10:58
12.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201200:11:05
13.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:11:08
14.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:11:12
15.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:11:14
16.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201100:11:22
17.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201600:11:22
18.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:11:27
19.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:11:30
20.   Němec   Václav41   Pardubice   201400:11:32
21.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:11:33
22.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:11:33
23.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:11:34
24.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:11:35
25.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:11:36
26.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201600:11:36
27.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:11:37
28.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:11:38
29.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:11:41
30.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:11:42
31.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:11:43
32.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:11:44
33.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:11:46
34.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:11:46
35.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:11:47
36.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201300:11:48
37.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:11:49
38.   Němec   Václav38   Pardubice   201100:11:49
39.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:11:50
40.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:11:51
41.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:11:52
42.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201100:11:52
43.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201600:11:54
44.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:11:57
45.   Nouza   Jan56   Liberec   201300:12:00
46.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201400:12:01
47.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:12:07
48.   Němec   Václav37   Pardubice   201000:12:07
49.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201000:12:10
50.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:12:10
51.   Němec   Václav39   Pardubice   201200:12:11
52.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201500:12:12
53.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201100:12:12
54.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201500:12:13
55.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201500:12:13
56.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:12:13
57.   Vojíková   Vanda15     201000:12:16
58.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:12:16
59.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:12:18
60.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:12:19
61.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201000:12:21
62.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:12:21
63.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:12:21
64.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:12:22
65.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:12:22
66.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:12:23
67.   Hrdličková   Nela19     201000:12:24
68.   Nouza   Jan57   Liberec   201400:12:24
69.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201500:12:25
70.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:12:27
71.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:12:27
72.   Štefan   Martin42   Katusice   201500:12:28
73.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201500:12:28
74.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:12:29
75.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201500:12:29
76.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:12:29
77.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:12:31
78.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:12:32
79.   Eder   Martin50     ROSTE TO201500:12:32
80.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201600:12:33
81.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201400:12:33
82.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:12:33
83.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201600:12:33
84.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:12:34
85.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201500:12:34
86.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:12:34
87.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201500:12:36
88.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201500:12:36
89.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:12:37
90.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:12:37
91.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201500:12:38
92.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:12:38
93.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:12:38
94.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:12:39
95.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:12:40
96.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:12:40
97.   Kohout   Libor39   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav201500:12:41
98.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201500:12:42
99.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:12:42
100.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:12:43
101.   Suchánek   Miloslav40   Liberec   Trevos201400:12:44
102.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:12:44
103.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:12:45
104.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201500:12:45
105.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:12:45
106.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201500:12:46
107.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201500:12:46
108.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:12:46
109.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:12:47
110.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:12:47
111.   Sokol   Zbyněk24     201500:12:48
112.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201500:12:48
113.   Knotek   Michal30     bukovina team201500:12:49
114.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201300:12:49
115.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:12:49
116.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:12:50
117.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201500:12:50
118.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:12:51
119.   Bezpalec   David18     Zaklínači201500:12:51
120.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:12:52
121.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:12:52
122.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201500:12:52
123.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201500:12:53
124.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201400:12:54
125.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:12:54
126.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201500:12:55
127.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201500:12:55
128.   Čihák   Petr39   Praha 3   MATRA A201400:12:56
129.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201500:12:56
130.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201500:12:56
131.   Kubová   Michaela40     201600:12:56
132.   Vaněk   Martin21     201500:12:57
133.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:12:58
134.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201500:12:58
135.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:12:58
136.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201300:12:59
137.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:12:59
138.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201500:12:59
139.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:13:00
140.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:13:00
141.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:13:01
142.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201600:13:02
143.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:13:02
144.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:13:04
145.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:13:04
146.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:13:05
147.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201000:13:05
148.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201300:13:05
149.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:13:05
150.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201600:13:06
151.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201500:13:06
152.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:13:07
153.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:13:07
154.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:13:09
155.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:13:10
156.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201600:13:11
157.   Beránek   František28   Kobylnice   201400:13:11
158.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201100:13:11
159.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:13:13
160.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201400:13:15
161.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201200:13:15
162.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:13:15
163.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:13:16
164.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201600:13:17
165.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201600:13:18
166.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:13:18
167.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team201100:13:18
168.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:13:19
169.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:13:19
170.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201100:13:20
171.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:13:21
172.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200900:13:21
173.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201400:13:21
174.   Nouza   Jan55   Liberec   201200:13:23
175.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:13:23
176.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:13:24
177.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201300:13:24
178.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:13:24
179.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:13:25
180.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:13:25
181.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201400:13:27
182.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:13:27
183.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:13:28
184.   Čihák   Petr38   Praha 3   201300:13:29
185.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:13:30
186.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201600:13:32
187.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:13:32
188.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:13:32
189.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:13:33
190.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:13:33
191.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201400:13:34
192.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:13:35
193.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:13:35
194.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201500:13:36
195.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:13:36
196.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:13:37
197.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:13:37
198.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201300:13:38
199.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201200:13:39
200.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201400:13:39
201.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201600:13:40
202.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201500:13:40
203.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201200:13:40
204.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201400:13:41
205.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:13:42
206.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:13:42
207.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201200:13:42
208.   Kotouč   Petr40   Všestary   201300:13:43
209.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:13:44
210.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201300:13:45
211.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:13:45
212.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201400:13:48
213.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:13:49
214.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:13:49
215.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201200:13:49
216.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:13:50
217.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201400:13:50
218.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201100:13:51
219.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201200:13:51
220.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201300:13:51
221.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201500:13:51
222.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:13:51
223.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:13:52
224.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201400:13:52
225.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:13:52
226.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:13:53
227.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:13:53
228.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201500:13:54
229.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201300:13:54
230.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:13:54
231.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:13:56
232.   Leč   Dušan31   Mladá Boleslav   201200:13:56
233.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201100:13:58
234.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:13:58
235.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201600:13:59
236.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201400:14:00
237.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201200:14:00
238.   Štefan   Martin41   Katusice   201400:14:01
239.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201600:14:01
240.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:14:02
241.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201300:14:02
242.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201200:14:02
243.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:14:02
244.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201400:14:02
245.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201400:14:03
246.   Matuška   Ondřej38   Praha   201300:14:04
247.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201600:14:04
248.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201100:14:04
249.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:14:05
250.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:14:05
251.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:14:05
252.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201100:14:06
253.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201400:14:07
254.   Šimek   Karel22     201600:14:07
255.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201500:14:07
256.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:14:07
257.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201100:14:08
258.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:14:08
259.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201000:14:08
260.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201500:14:08
261.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201300:14:08
262.   Ptáček   František18     Sk B201200:14:09
263.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201400:14:09
264.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201200:14:10
265.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:14:10
266.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201100:14:11
267.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:14:11
268.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201300:14:11
269.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201500:14:11
270.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:14:11
271.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201100:14:13
272.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201600:14:13
273.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201500:14:13
274.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201400:14:14
275.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201200:14:14
276.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201200:14:14
277.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201500:14:15
278.   Rathouský   Aleš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:14:15
279.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:14:15
280.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201100:14:15
281.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201400:14:16
282.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201300:14:18
283.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201200:14:18
284.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201300:14:19
285.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:14:19
286.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201600:14:19
287.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:14:19
288.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201400:14:19
289.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201300:14:20
290.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201600:14:20
291.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201200:14:20
292.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201200:14:21
293.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201400:14:21
294.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201100:14:21
295.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:14:22
296.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201300:14:22
297.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:14:22
298.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201500:14:22
299.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201200:14:22
300.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201200:14:22
301.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201000:14:23
302.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201300:14:24
303.   Jedlička   Michal32     Floor201200:14:24
304.   Lafek   Jirka40   Mělník   201500:14:24
305.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:14:24
306.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201400:14:24
307.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201200:14:25
308.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:14:25
309.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201300:14:25
310.   Zoral   Filip22     201000:14:25
311.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201500:14:25
312.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201600:14:25
313.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201100:14:25
314.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201100:14:26
315.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201200:14:26
316.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:14:26
317.   Podhajský   Petr33     201100:14:27
318.   Teichman   Marek43     Pardubice201600:14:27
319.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201200:14:28
320.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201000:14:28
321.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201200:14:28
322.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201400:14:28
323.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201200:14:29
324.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201400:14:30
325.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:14:30
326.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201500:14:30
327.   Kubešová   Petra21     SK Depka201200:14:30
328.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201200:14:30
329.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:14:30
330.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:14:30
331.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:14:31
332.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201300:14:31
333.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:14:31
334.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201000:14:32
335.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:14:32
336.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201100:14:33
337.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201300:14:33
338.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201200:14:34
339.   Ptáček   Vincenc15     201200:14:35
340.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201400:14:35
341.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201200:14:35
342.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201300:14:36
343.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201100:14:36
344.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201000:14:36
345.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201100:14:38
346.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201100:14:39
347.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201000:14:40
348.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:14:40
349.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201100:14:41
350.   Macola   Jan32     SK Tribejk201100:14:41
351.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201200:14:42
352.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201100:14:43
353.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201100:14:43
354.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201500:14:43
355.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:14:43
356.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:14:44
357.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:14:44
358.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201300:14:44
359.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201500:14:44
360.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:14:44
361.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201200:14:46
362.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:14:46
363.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201100:14:46
364.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201200:14:47
365.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201200:14:48
366.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201100:14:48
367.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:14:48
368.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201500:14:48
369.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:14:50
370.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201200:14:50
371.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201500:14:50
372.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201300:14:51
373.   Kunc   Michal40     201100:14:51
374.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:14:52
375.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201200:14:53
376.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201300:14:53
377.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201300:14:53
378.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201000:14:55
379.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201300:14:55
380.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201200:14:55
381.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201100:14:55
382.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201300:14:56
383.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201300:14:57
384.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201100:14:58
385.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201500:14:58
386.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:14:59
387.   Kotouč   Petr36   Všestary   200900:14:59
388.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:14:59
389.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201300:15:00
390.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:15:01
391.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201600:15:01
392.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201200:15:01
393.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201100:15:02
394.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201300:15:02
395.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201300:15:02
396.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201300:15:05
397.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201200:15:05
398.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200900:15:05
399.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201600:15:06
400.   Holubovský   David32   Praha   201400:15:07
401.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201300:15:07
402.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:15:07
403.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:15:08
404.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201200:15:08
405.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201500:15:09
406.   Novák   Jiří70   Praha 6   201500:15:09
407.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201600:15:09
408.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201100:15:10
409.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201200:15:11
410.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201000:15:11
411.   Němeček   Jan29   Katusice   201400:15:13
412.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:15:13
413.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201300:15:15
414.   Čihák   Petr34   Praha 9   200900:15:16
415.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201000:15:16
416.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201100:15:16
417.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:15:16
418.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201400:15:17
419.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201300:15:19
420.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201400:15:20
421.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200900:15:21
422.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201600:15:22
423.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201100:15:22
424.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201200:15:23
425.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201400:15:23
426.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:15:23
427.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201100:15:24
428.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201300:15:25
429.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:15:26
430.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201100:15:26
431.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200900:15:26
432.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:15:27
433.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201200:15:27
434.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201400:15:27
435.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:15:28
436.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:15:29
437.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201200:15:29
438.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201100:15:30
439.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201400:15:32
440.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:15:33
441.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201000:15:33
442.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201000:15:34
443.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201400:15:34
444.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201100:15:34
445.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201200:15:34
446.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200900:15:35
447.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201200:15:35
448.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201000:15:35
449.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201600:15:36
450.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201000:15:37
451.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201100:15:37
452.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200900:15:37
453.   Douděra   Jiří30     Depka201200:15:38
454.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:15:39
455.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201300:15:39
456.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:15:39
457.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201200:15:40
458.   Zeman   Vladimír50     201000:15:40
459.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201600:15:42
460.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201400:15:42
461.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201200:15:43
462.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201000:15:45
463.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:15:46
464.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201100:15:47
465.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201600:15:47
466.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201300:15:47
467.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201400:15:48
468.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:15:48
469.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201100:15:48
470.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201000:15:48
471.   Dědic   Roman38   Praha 8   201200:15:51
472.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201300:15:51
473.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200900:15:53
474.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201200:15:55
475.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201200:15:56
476.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201100:15:56
477.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:15:57
478.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201000:15:57
479.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:15:57
480.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201100:15:58
481.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201500:15:59
482.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201500:16:00
483.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:16:02
484.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201200:16:03
485.   Naiman   Daniel19     201200:16:03
486.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201100:16:03
487.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200900:16:04
488.   Kudibal   Radek38   London   201100:16:05
489.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201200:16:07
490.   Šutko   David20   Praha   Sk B201200:16:07
491.   Novák   Jiří71   Praha 6   201600:16:08
492.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:16:09
493.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201100:16:09
494.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201000:16:09
495.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201200:16:10
496.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201000:16:10
497.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201000:16:12
498.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   201100:16:13
499.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201500:16:13
500.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201400:16:15
501.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200800:16:18
502.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:16:18
503.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201100:16:20
504.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201000:16:21
505.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201500:16:24
506.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201000:16:25
507.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201400:16:25
508.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201000:16:26
509.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201200:16:26
510.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201100:16:26
511.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201100:16:26
512.   Skrbková   Petra31   Praha   200800:16:27
513.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201200:16:28
514.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200800:16:28
515.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201000:16:29
516.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201600:16:29
517.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201000:16:29
518.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200900:16:29
519.   Teplý   Ondřej31     200900:16:31
520.   Říha   Milan45   Praha 8   200900:16:32
521.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:16:32
522.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201100:16:33
523.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201200:16:34
524.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201000:16:35
525.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201500:16:35
526.   Hadová   Jitka36   Byšice   201100:16:37
527.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201000:16:38
528.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:16:38
529.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:16:39
530.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201000:16:40
531.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200900:16:40
532.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201200:16:42
533.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201300:16:43
534.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201000:16:44
535.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201100:16:45
536.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201000:16:46
537.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201200:16:46
538.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201600:16:47
539.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201100:16:48
540.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201200:16:48
541.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201000:16:49
542.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201300:16:49
543.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200900:16:51
544.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:16:55
545.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201100:16:56
546.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201200:16:57
547.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201000:16:59
548.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201200:16:59
549.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200900:17:00
550.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201100:17:00
551.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201200:17:01
552.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201100:17:02
553.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201200:17:06
554.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:17:10
555.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201000:17:10
556.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:17:13
557.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:17:16
558.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201000:17:16
559.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:17:18
560.   Štěpánek   Jan30     201000:17:19
561.   Kotouč   Petr35   Všestary   200800:17:19
562.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:17:21
563.   Novák   Jiří64   Praha 6   200900:17:24
564.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:17:24
565.   Kudibal   Radek37   London   201000:17:26
566.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201300:17:27
567.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201000:17:28
568.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:17:31
569.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200900:17:32
570.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:17:32
571.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201600:17:34
572.   Lafek   Jirka38   Mělník   201300:17:34
573.   Hadová   Jitka35   Byšice   201000:17:35
574.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200900:17:36
575.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200900:17:38
576.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:17:39
577.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201300:17:40
578.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201000:17:40
579.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200900:17:42
580.   Jež   Marek26   Praha   201000:17:43
581.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:17:51
582.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201000:17:51
583.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201000:17:52
584.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200900:17:53
585.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201000:17:54
586.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200900:17:56
587.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200800:17:59
588.   Olšák   Petr22     200900:17:59
589.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201000:17:59
590.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200800:18:03
591.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200900:18:05
592.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201300:18:07
593.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201000:18:09
594.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201200:18:14
595.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201000:18:15
596.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201200:18:15
597.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:18:16
598.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200800:18:19
599.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200800:18:21
600.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201200:18:23
601.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:18:28
602.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:18:29
603.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200800:18:30
604.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200800:18:31
605.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:18:33
606.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200800:18:37
607.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201000:18:43
608.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201300:18:44
609.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200800:18:49
610.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200900:18:51
611.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200900:18:51
612.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200900:18:54
613.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200900:18:54
614.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201000:18:57
615.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200900:18:57
616.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200900:18:58
617.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:18:58
618.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200800:18:59
619.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201200:19:03
620.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200900:19:06
621.   Kudibal   Radek36   London   200900:19:09
622.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:19:12
623.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201300:19:16
624.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201200:19:18
625.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201300:19:21
626.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201100:19:31
627.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201400:19:31
628.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200800:19:33
629.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200900:19:41
630.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:19:42
631.   Suchý   Petr35   Všestary   200800:19:51
632.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200800:19:53
633.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200900:19:53
634.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201100:19:56
635.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200800:19:56
636.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201100:19:59
637.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201200:20:00
638.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200900:20:09
639.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201000:20:11
640.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201100:20:36
641.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200800:20:41
642.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200800:20:44
643.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:20:47
644.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201000:20:48
645.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201300:20:50
646.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201100:21:04
647.   Novák   Jiří63   Praha 6   200800:21:10
648.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200800:21:20
649.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201000:21:21
650.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200800:21:24
651.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200800:21:28
652.   Košek   David56     201500:21:28
653.   Borovec   Josef30   Praha 5   200800:21:31
654.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200900:21:34
655.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201600:21:41
656.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200800:21:42
657.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200800:21:45
658.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200800:21:55
659.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201500:22:05
660.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201200:22:06
661.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200900:22:10
662.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200800:22:11
663.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200800:22:12
664.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200800:22:13
665.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:22:16
666.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200800:22:22
667.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201000:22:22
668.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201400:22:26
669.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201200:22:28
670.   Novák   Jan39   Praha 10   200800:22:33
671.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200800:22:49
672.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200900:22:49
673.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201100:22:53
674.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:22:53
675.   Hančl   Jan62   Praha 6   200800:22:59
676.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200800:23:12
677.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200800:23:24
678.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201400:23:26
679.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200800:23:33
680.   Obermajer   Jan29     Šlechta200800:23:48
681.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200900:23:54
682.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200900:24:09
683.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200800:25:51
684.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200800:25:59
685.   Kmentová   Václava36     Šlechta200800:26:06
686.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200800:26:28
687.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201000:26:32
688.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200800:27:38
689.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200800:32:43
690.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200800:34:40
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.