:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Nejlepší čas - plavání

Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:09:40
2.   Jachno   Lukáš16   Jindřichův Hradec   200400:09:44
3.   Jachno   Lukáš15   Jindřichův Hradec   200300:09:45
4.   Jachno   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200500:09:50
5.   Jachno   Lukáš18   Jindřichův Hradec   200600:09:51
6.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:10:02
7.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:10:10
8.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:10:29
9.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:10:31
10.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:10:35
11.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:10:51
12.   Zajíc   Václav28   Nová Bystřice   Domorodci200700:10:52
13.   Hajlich   Jaroslav45     201500:10:54
14.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:10:57
15.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:10:58
16.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201500:10:58
17.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201200:11:05
18.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:11:08
19.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:11:12
20.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:11:14
21.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201100:11:22
22.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201600:11:22
23.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:11:27
24.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:11:30
25.   Němec   Václav41   Pardubice   201400:11:32
26.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:11:33
27.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:11:33
28.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:11:34
29.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:11:35
30.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:11:36
31.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201600:11:36
32.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:11:37
33.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:11:38
34.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:11:41
35.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:11:42
36.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:11:43
37.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:11:44
38.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:11:46
39.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:11:46
40.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:11:47
41.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201300:11:48
42.   Němec   Václav38   Pardubice   201100:11:49
43.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:11:49
44.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:11:50
45.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:11:51
46.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201100:11:52
47.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:11:52
48.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201600:11:54
49.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:11:57
50.   Toulec   Jan28   Praha 6   Rychlí šneci200400:11:59
51.   Nouza   Jan56   Liberec   201300:12:00
52.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201400:12:01
53.   Polák   Miloš28   Praha 4   HK. DC200700:12:06
54.   Němec   Václav37   Pardubice   201000:12:07
55.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:12:07
56.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201000:12:10
57.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:12:10
58.   Němec   Václav39   Pardubice   201200:12:11
59.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201100:12:12
60.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201500:12:12
61.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201500:12:13
62.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201500:12:13
63.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:12:13
64.   Vojíková   Vanda15     201000:12:16
65.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:12:16
66.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:12:18
67.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:12:19
68.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201000:12:21
69.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:12:21
70.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:12:21
71.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:12:22
72.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:12:22
73.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:12:23
74.   Hrdličková   Nela19     201000:12:24
75.   Nouza   Jan57   Liberec   201400:12:24
76.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201500:12:25
77.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:12:27
78.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:12:27
79.   Štefan   Martin42   Katusice   201500:12:28
80.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201500:12:28
81.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:12:29
82.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:12:29
83.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201500:12:29
84.   Špitálník   Michal33   Praha 9   200700:12:30
85.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:12:31
86.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:12:32
87.   Eder   Martin50     ROSTE TO201500:12:32
88.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:12:33
89.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201400:12:33
90.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201600:12:33
91.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201600:12:33
92.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:12:34
93.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201500:12:34
94.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:12:34
95.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201500:12:36
96.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201500:12:36
97.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:12:37
98.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:12:37
99.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:12:38
100.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:12:38
101.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201500:12:38
102.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:12:39
103.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:12:40
104.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:12:40
105.   Kohout   Libor39   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav201500:12:41
106.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:12:42
107.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201500:12:42
108.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:12:43
109.   Suchánek   Miloslav40   Liberec   Trevos201400:12:44
110.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:12:44
111.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:12:45
112.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:12:45
113.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201500:12:45
114.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:12:46
115.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201500:12:46
116.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201500:12:46
117.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:12:47
118.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:12:47
119.   Sokol   Zbyněk24     201500:12:48
120.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201500:12:48
121.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201300:12:49
122.   Knotek   Michal30     bukovina team201500:12:49
123.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:12:49
124.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:12:50
125.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201500:12:50
126.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:12:51
127.   Bezpalec   David18     Zaklínači201500:12:51
128.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:12:52
129.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201500:12:52
130.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:12:52
131.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201500:12:53
132.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:12:54
133.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201400:12:54
134.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201500:12:55
135.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201500:12:55
136.   Čihák   Petr39   Praha 3   MATRA A201400:12:56
137.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201500:12:56
138.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201500:12:56
139.   Kubová   Michaela40     201600:12:56
140.   Vaněk   Martin21     201500:12:57
141.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:12:58
142.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:12:58
143.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201500:12:58
144.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201300:12:59
145.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201500:12:59
146.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:12:59
147.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:13:00
148.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:13:00
149.   Toulec   Jan30   Praha 8   200600:13:01
150.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:13:01
151.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:13:02
152.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201600:13:02
153.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:13:04
154.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:13:04
155.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201000:13:05
156.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201300:13:05
157.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:13:05
158.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:13:05
159.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201500:13:06
160.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201600:13:06
161.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:13:07
162.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:13:07
163.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:13:09
164.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:13:10
165.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201100:13:11
166.   Beránek   František28   Kobylnice   201400:13:11
167.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201600:13:11
168.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:13:13
169.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201200:13:15
170.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:13:15
171.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201400:13:15
172.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:13:16
173.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201600:13:17
174.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team201100:13:18
175.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:13:18
176.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201600:13:18
177.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:13:19
178.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:13:19
179.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201100:13:20
180.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200900:13:21
181.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201400:13:21
182.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:13:21
183.   Nouza   Jan55   Liberec   201200:13:23
184.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:13:23
185.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201300:13:24
186.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:13:24
187.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:13:24
188.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:13:25
189.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:13:25
190.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:13:27
191.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201400:13:27
192.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:13:28
193.   Čihák   Petr38   Praha 3   201300:13:29
194.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:13:30
195.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:13:32
196.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:13:32
197.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201600:13:32
198.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:13:33
199.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:13:33
200.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201400:13:34
201.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta200700:13:35
202.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:13:35
203.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:13:35
204.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201500:13:36
205.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:13:36
206.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:13:37
207.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:13:37
208.   Macek   Jan38   Praha 9   200700:13:38
209.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201300:13:38
210.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201200:13:39
211.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201400:13:39
212.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201200:13:40
213.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201500:13:40
214.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201600:13:40
215.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201400:13:41
216.   Vegricht   Vladimír28   Praha 3   PK Triton200700:13:42
217.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:13:42
218.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201200:13:42
219.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:13:42
220.   Kotouč   Petr40   Všestary   201300:13:43
221.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:13:44
222.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:13:45
223.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201300:13:45
224.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201400:13:48
225.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201200:13:49
226.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:13:49
227.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:13:49
228.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:13:50
229.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201400:13:50
230.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201100:13:51
231.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201200:13:51
232.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201300:13:51
233.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:13:51
234.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201500:13:51
235.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:13:52
236.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:13:52
237.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201400:13:52
238.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:13:53
239.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:13:53
240.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201300:13:54
241.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:13:54
242.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201500:13:54
243.   Leč   Dušan31   Mladá Boleslav   201200:13:56
244.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:13:56
245.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201100:13:58
246.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:13:58
247.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201600:13:59
248.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201200:14:00
249.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201400:14:00
250.   Štefan   Martin41   Katusice   201400:14:01
251.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201600:14:01
252.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:14:02
253.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:14:02
254.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201200:14:02
255.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201300:14:02
256.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201400:14:02
257.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201400:14:03
258.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201100:14:04
259.   Matuška   Ondřej38   Praha   201300:14:04
260.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201600:14:04
261.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:14:05
262.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:14:05
263.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:14:05
264.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201100:14:06
265.   Brož   Josef31   Praha 1   200400:14:07
266.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:14:07
267.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201400:14:07
268.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201500:14:07
269.   Šimek   Karel22     201600:14:07
270.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201000:14:08
271.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201100:14:08
272.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:14:08
273.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201300:14:08
274.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201500:14:08
275.   Ptáček   František18     Sk B201200:14:09
276.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201400:14:09
277.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:14:10
278.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201200:14:10
279.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201100:14:11
280.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:14:11
281.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201300:14:11
282.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201500:14:11
283.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:14:11
284.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201100:14:13
285.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201500:14:13
286.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201600:14:13
287.   Novák   Ondřej29   Praha 3   PK Triton200700:14:14
288.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201200:14:14
289.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201200:14:14
290.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201400:14:14
291.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:14:15
292.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201100:14:15
293.   Rathouský   Aleš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:14:15
294.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201500:14:15
295.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201400:14:16
296.   Peřina   Jakub29   Praha 8   Mokrý záda200400:14:18
297.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201200:14:18
298.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201300:14:18
299.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:14:19
300.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201300:14:19
301.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:14:19
302.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201400:14:19
303.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201600:14:19
304.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201200:14:20
305.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201300:14:20
306.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201600:14:20
307.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201100:14:21
308.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201200:14:21
309.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201400:14:21
310.   Rajmon   Michal jr.21   Praha 5   200700:14:22
311.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:14:22
312.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:14:22
313.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201200:14:22
314.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201200:14:22
315.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201300:14:22
316.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201500:14:22
317.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201000:14:23
318.   Jedlička   Michal32     Floor201200:14:24
319.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:14:24
320.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201300:14:24
321.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201400:14:24
322.   Lafek   Jirka40   Mělník   201500:14:24
323.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:14:25
324.   Zoral   Filip22     201000:14:25
325.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201100:14:25
326.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201200:14:25
327.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201300:14:25
328.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201500:14:25
329.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201600:14:25
330.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:14:26
331.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201100:14:26
332.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201200:14:26
333.   Podhajský   Petr33     201100:14:27
334.   Teichman   Marek43     Pardubice201600:14:27
335.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201000:14:28
336.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201200:14:28
337.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201200:14:28
338.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201400:14:28
339.   Tůma   Pavel31   Praha 5   200700:14:29
340.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201200:14:29
341.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:14:30
342.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:14:30
343.   Kubešová   Petra21     SK Depka201200:14:30
344.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201200:14:30
345.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:14:30
346.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201400:14:30
347.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201500:14:30
348.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:14:31
349.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:14:31
350.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201300:14:31
351.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201000:14:32
352.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:14:32
353.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201100:14:33
354.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201300:14:33
355.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201200:14:34
356.   Ptáček   Vincenc15     201200:14:35
357.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201200:14:35
358.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201400:14:35
359.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201000:14:36
360.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201100:14:36
361.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201300:14:36
362.   Kotouč   Petr34   Všestary   200700:14:37
363.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201100:14:38
364.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201100:14:39
365.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201000:14:40
366.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:14:40
367.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201100:14:41
368.   Macola   Jan32     SK Tribejk201100:14:41
369.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201200:14:42
370.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:14:43
371.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201100:14:43
372.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201100:14:43
373.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201500:14:43
374.   Šrubař   Michal33   Líbeznice   Smrťákova parta200700:14:44
375.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:14:44
376.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:14:44
377.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:14:44
378.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201300:14:44
379.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201500:14:44
380.   Novák   Ondřej28   Praha 6   Světáci200600:14:46
381.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:14:46
382.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201100:14:46
383.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201200:14:46
384.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201200:14:47
385.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201100:14:48
386.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201200:14:48
387.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:14:48
388.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201500:14:48
389.   Novák   Petr34   Stráž nad Nisou   200600:14:50
390.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:14:50
391.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201200:14:50
392.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201500:14:50
393.   Kunc   Michal40     201100:14:51
394.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201300:14:51
395.   Vegricht   Vladimír27   Praha 3   Světáci200600:14:52
396.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:14:52
397.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201200:14:53
398.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201300:14:53
399.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201300:14:53
400.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201000:14:55
401.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201100:14:55
402.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201200:14:55
403.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201300:14:55
404.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201300:14:56
405.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201300:14:57
406.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201100:14:58
407.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201500:14:58
408.   Kotouč   Petr36   Všestary   200900:14:59
409.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:14:59
410.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:14:59
411.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201300:15:00
412.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:15:01
413.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201200:15:01
414.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201600:15:01
415.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201100:15:02
416.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201300:15:02
417.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201300:15:02
418.   Straka   Pavel37   Jindřichův Hradec   200400:15:03
419.   Konvalina   Martin36   Znojmo   FC Kačleh200700:15:05
420.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200900:15:05
421.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201200:15:05
422.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201300:15:05
423.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201600:15:06
424.   Konečný   Martin29   Praha 8   200700:15:07
425.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:15:07
426.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201300:15:07
427.   Holubovský   David32   Praha   201400:15:07
428.   Kučera   Petr34   Č. Budějovice   Pražáci200600:15:08
429.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:15:08
430.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201200:15:08
431.   Novák   Jiří70   Praha 6   201500:15:09
432.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201500:15:09
433.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201600:15:09
434.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201100:15:10
435.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201000:15:11
436.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201200:15:11
437.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:15:13
438.   Němeček   Jan29   Katusice   201400:15:13
439.   Tajč   Jan39   Slaný   200700:15:15
440.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201300:15:15
441.   Čihák   Petr34   Praha 9   200900:15:16
442.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201000:15:16
443.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201100:15:16
444.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:15:16
445.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201400:15:17
446.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201300:15:19
447.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201400:15:20
448.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200900:15:21
449.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201100:15:22
450.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201600:15:22
451.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201200:15:23
452.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201400:15:23
453.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:15:23
454.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201100:15:24
455.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201300:15:25
456.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200900:15:26
457.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201100:15:26
458.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:15:26
459.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:15:27
460.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201200:15:27
461.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201400:15:27
462.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:15:28
463.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:15:29
464.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201200:15:29
465.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201100:15:30
466.   Havránek   Oldřich28   Praha 5 - Smíchov   200700:15:31
467.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201400:15:32
468.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:15:33
469.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201000:15:33
470.   Fiala   Jaroslav43   Nová Bystřice   Domorodci200700:15:34
471.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201000:15:34
472.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201100:15:34
473.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201200:15:34
474.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201400:15:34
475.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200900:15:35
476.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201000:15:35
477.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201200:15:35
478.   Holý   Luděk34   Praha 9   Rychlí šneci200400:15:36
479.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201600:15:36
480.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200900:15:37
481.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201000:15:37
482.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201100:15:37
483.   Douděra   Jiří30     Depka201200:15:38
484.   Liška   Lukáš30   Praha 6   Soboly z Tacomy200600:15:39
485.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:15:39
486.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:15:39
487.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201300:15:39
488.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy200600:15:40
489.   Zeman   Vladimír50     201000:15:40
490.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201200:15:40
491.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201400:15:42
492.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201600:15:42
493.   Kasl   Jakub35   Praha 2   Smrťákova parta200700:15:43
494.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201200:15:43
495.   Knížek   Tomáš31   Praha 5   Smrťákova parta200700:15:45
496.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201000:15:45
497.   Holý   Luděk33   Praha 9   200300:15:46
498.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:15:46
499.   Fröhlich   Jakub29   Praha 6   Dejvičáci200700:15:47
500.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201100:15:47
501.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201300:15:47
502.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201600:15:47
503.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201000:15:48
504.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201100:15:48
505.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201400:15:48
506.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201600:15:48
507.   Holý   Luděk32   Praha 9   200200:15:50
508.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda200400:15:50
509.   Dědic   Roman38   Praha 8   201200:15:51
510.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201300:15:51
511.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200900:15:53
512.   Neveselý   David31   Praha 9   200700:15:54
513.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton200700:15:54
514.   Liška   Lukáš29   Praha 6   Soboly z Tacomy200500:15:55
515.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201200:15:55
516.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201100:15:56
517.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201200:15:56
518.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201000:15:57
519.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:15:57
520.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:15:57
521.   Fiala   Lukáš18   Nová Bystřice   Fialáci200500:15:58
522.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201100:15:58
523.   Holý   Luděk36   Praha 9   SK H.O.P.200600:15:59
524.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201500:15:59
525.   Fiala   Lukáš17   Nová Bystřice   200400:16:00
526.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201500:16:00
527.   Holý   Luděk35   Praha 9   SK H.O.P.200500:16:01
528.   Fiala   Lukáš19   Nová Bystřice   Domorodci200600:16:01
529.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy200500:16:02
530.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:16:02
531.   Havlis   Václav57   Jindřichův Hradec   Domorodci200600:16:03
532.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201100:16:03
533.   Naiman   Daniel19     201200:16:03
534.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201200:16:03
535.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200900:16:04
536.   Kudibal   Radek38   London   201100:16:05
537.   Šutko   David20   Praha   Sk B201200:16:07
538.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201200:16:07
539.   Novák   Jiří71   Praha 6   201600:16:08
540.   Malý   Zdeněk26   Strakonice   200300:16:09
541.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:16:09
542.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201000:16:09
543.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201100:16:09
544.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201000:16:10
545.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201200:16:10
546.   Liška   Lukáš28   Praha 6   Soboly z Tacomy200400:16:11
547.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201000:16:12
548.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   201100:16:13
549.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201500:16:13
550.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201400:16:15
551.   Drličiak   Dušan28   Praha 5   Světáci200600:16:17
552.   Macek   Jan37   Praha 9   200600:16:18
553.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200800:16:18
554.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:16:18
555.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201100:16:20
556.   Markup   Jan30   Praha   Žabérkovi hoši200600:16:21
557.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201000:16:21
558.   Šaňák   Radek29   Praha 8   Žabérkovi hoši200600:16:22
559.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201500:16:24
560.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201000:16:25
561.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201400:16:25
562.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201000:16:26
563.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201100:16:26
564.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201100:16:26
565.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201200:16:26
566.   Skrbková   Petra31   Praha   200800:16:27
567.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200800:16:28
568.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201200:16:28
569.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200900:16:29
570.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201000:16:29
571.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201000:16:29
572.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201600:16:29
573.   Teplý   Ondřej31     200900:16:31
574.   Fiala   Jaroslav42   Nová Bystřice   Domorodci200600:16:32
575.   Říha   Milan45   Praha 8   200900:16:32
576.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:16:32
577.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201100:16:33
578.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201200:16:34
579.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201000:16:35
580.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201500:16:35
581.   Hadová   Jitka36   Byšice   201100:16:37
582.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201000:16:38
583.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:16:38
584.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:16:39
585.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200900:16:40
586.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201000:16:40
587.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201200:16:42
588.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201300:16:43
589.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201000:16:44
590.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201100:16:45
591.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201000:16:46
592.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201200:16:46
593.   Neveselý   David29   Brno   Soboly z Tacomy200500:16:47
594.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201600:16:47
595.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201100:16:48
596.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201200:16:48
597.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201000:16:49
598.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201300:16:49
599.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200900:16:51
600.   Šaňák   Radek26   Praha 6   200300:16:52
601.   Šusta   Jan28   Hradec Králové   HK. DC200700:16:55
602.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:16:55
603.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201100:16:56
604.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC200700:16:57
605.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201200:16:57
606.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár200700:16:58
607.   Fröhlich   Jakub28   Praha 6   Světáci200600:16:59
608.   Sekera   Jiří43   Čelákovice   Domorodci200700:16:59
609.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201000:16:59
610.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201200:16:59
611.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200900:17:00
612.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201100:17:00
613.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár200700:17:01
614.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201200:17:01
615.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201100:17:02
616.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC200700:17:03
617.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton200700:17:04
618.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201200:17:06
619.   Neveselý   David28   Brno   Soboly z Tacomy200400:17:07
620.   Fiala   Jaroslav41   Nová Bystřice   Fialáci200500:17:07
621.   Šaňák   Radek30   Praha 8   Žabiaci200700:17:07
622.   Hroboň   Pavel38   Průhonice   SPMD200600:17:08
623.   Šmíd   Pavel41   Příbraz   Vojtěši200700:17:08
624.   Drličiak   Dušan29   Praha 5   PK Triton200700:17:09
625.   Pluhař   Milan38   Praha 7   200700:17:10
626.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201000:17:10
627.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:17:10
628.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:17:13
629.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201000:17:16
630.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:17:16
631.   Klofáč   Karel32   Praha 2   200300:17:18
632.   Novák   Jiří62   Praha 6   200700:17:18
633.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:17:18
634.   Kotouč   Petr35   Všestary   200800:17:19
635.   Štěpánek   Jan30     201000:17:19
636.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:17:21
637.   Beránek   Lukáš17   Jindřichův Hradec   200200:17:23
638.   Fiala   Lukáš16   Nová Bystřice   200300:17:24
639.   Novák   Tomáš39   Průhonice   Mokrý záda200400:17:24
640.   Sekera   Jiří41   Čelákovice   200500:17:24
641.   Novák   Tomáš41   Průhonice   SPMD200600:17:24
642.   Urban   Jancsi31   Praha 6   Dejvičáci200700:17:24
643.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:17:24
644.   Novák   Jiří64   Praha 6   200900:17:24
645.   Kamas   Michal23   Nová Bystřice   Vojtěši200700:17:26
646.   Kudibal   Radek37   London   201000:17:26
647.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201300:17:27
648.   Šaňák   Radek28   Praha 5   200500:17:28
649.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201000:17:28
650.   Šimek   Matouš      Ulambátár200700:17:29
651.   Fiala   Jaroslav39   Nová Bystřice   200300:17:31
652.   Řoutil   Zdeněk21   Jihlava   200700:17:31
653.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:17:31
654.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi200600:17:32
655.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200900:17:32
656.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:17:32
657.   Beneš   Jiří34   Praha 5   Kajmani B200400:17:33
658.   Lafek   Jirka38   Mělník   201300:17:34
659.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201600:17:34
660.   Sekera   Jiří42   Čelákovice   200600:17:35
661.   Hadová   Jitka35   Byšice   201000:17:35
662.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200900:17:36
663.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200900:17:38
664.   Cihelková   Monika29   Praha 8   200300:17:39
665.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:17:39
666.   Klofáč   Karel33   Praha 2   Rychlí šneci200400:17:40
667.   Šinfeld   Miloslav30   Praha 10   Soboly z Tacomy200500:17:40
668.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.200600:17:40
669.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201000:17:40
670.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201300:17:40
671.   Košík   Martin29   Praha 7   Kajmani A200400:17:42
672.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200900:17:42
673.   Jež   Marek26   Praha   201000:17:43
674.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   200600:17:44
675.   Šmejkal   Ondřej24   Praha 8   SK HROCH200600:17:45
676.   Lácha   Tomáš28   Praha 6   Dejvičáci200700:17:48
677.   Hrdlička   Jiří33   Jindřichův Hradec   FC Kačleh200700:17:51
678.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201000:17:51
679.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:17:51
680.   Lněnička   Tomáš31   Praha 9   Soboly z Tacomy200600:17:52
681.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201000:17:52
682.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta200700:17:53
683.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200900:17:53
684.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201000:17:54
685.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200900:17:56
686.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200800:17:59
687.   Olšák   Petr22     200900:17:59
688.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201000:17:59
689.   Bureš   Michal33   Praha 4   200500:18:00
690.   Bureš   Michal32   Praha 4   200400:18:01
691.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200800:18:03
692.   Šinfeld   Miloslav31   Praha 10   200600:18:04
693.   Beneš   Jiří36   Praha 5   Kajmani200600:18:05
694.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200900:18:05
695.   Pánek   Miroslav32   Číměř   Domorodci200600:18:06
696.   Benda   Jiří28   Praha 8   Lenochodi200600:18:06
697.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci200600:18:06
698.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201300:18:07
699.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201000:18:09
700.   Beneš   Jiří35   Praha 5   Kajmani B200500:18:10
701.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   200700:18:12
702.   Pokorný   Pavel32   Praha 4   Kajmani A200500:18:13
703.   Bureš   Michal34   Praha 4   200600:18:13
704.   Knížek   Tomáš30   Praha 5   200600:18:14
705.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201200:18:14
706.   Barták   Pavel43   Praha 5   Strejdové200600:18:15
707.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201000:18:15
708.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201200:18:15
709.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:18:16
710.   Řápek   Zdeněk34   Praha 8   Lenochodi200700:18:17
711.   Šindler   David33   Praha 9 - Kyje   200300:18:19
712.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200800:18:19
713.   Veselý   Roman35   Lesonice   200700:18:20
714.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200800:18:21
715.   Pánek   Miroslav31   Číměř   200500:18:22
716.   Pokorný   Pavel33   Praha 4   Kajmani200600:18:22
717.   Pokorný   Pavel30   Praha 4   200300:18:23
718.   Pokorný   Pavel31   Praha 4   Kajmani A200400:18:23
719.   Sekera   Jiří40   Čelákovice   200400:18:23
720.   Polák   Jan31   Praha 6   Outsiders200400:18:23
721.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201200:18:23
722.   Kočík   Matěj32   Praha 10   Kajmani200600:18:25
723.   Havlis   Václav56   Jindřichův Hradec   200500:18:27
724.   Škaloud   Petr34   Praha 8   SK H.O.P.200500:18:27
725.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   200600:18:28
726.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:18:28
727.   Klofáč   Karel31   Praha 2   200200:18:29
728.   Vyhnálek   Petr36   Líbeznice   200400:18:29
729.   Raška   Marek36   Praha 5   Smrťákova parta200700:18:29
730.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:18:29
731.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200800:18:30
732.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200800:18:31
733.   Vyhnálek   Petr38   Mratín   Strejdové200600:18:33
734.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:18:33
735.   Janoušek   Radek18   Praha 5   200600:18:34
736.   Sabol   Aleš33   Praha 4   200600:18:34
737.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr200500:18:37
738.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200800:18:37
739.   Zitová   Klára36   Liberec   200700:18:39
740.   Hrdlička   Jiří32   Jindřichův Hradec   Cifršpioni200600:18:41
741.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201000:18:43
742.   Krejčí   Daniel35   Šestajovice   200600:18:44
743.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201300:18:44
744.   Zíka   Jan32   Praha 6   200200:18:45
745.   Kolaříková   Markéta27   Praha 8   200200:18:45
746.   Košík   Martin28   Praha 7   200300:18:45
747.   Klofáč   Karel35   Praha 7   200600:18:48
748.   Fröhlich   Jakub27   Praha 6   200500:18:49
749.   Hrdlička   Jiří31   Jindřichův Hradec   200500:18:49
750.   Drličiak   Dušan27   Praha 6   200500:18:49
751.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200800:18:49
752.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200900:18:51
753.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200900:18:51
754.   Cihelková   Monika28   Praha 8   200200:18:52
755.   Dvořák   Eduard33   Praha 8   Kajmani200600:18:52
756.   Sabol   Aleš31   Praha 4   Soboly z Tacomy200400:18:54
757.   Dokoupil   Jan29   Praha 9   Lenochodi200600:18:54
758.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci200700:18:54
759.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200900:18:54
760.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200900:18:54
761.   Sabol   Aleš34   Praha 4   200700:18:55
762.   Němec   David30   Praha 9   Pražáci200600:18:56
763.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200900:18:57
764.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201000:18:57
765.   Pánek   Miroslav29   Číměř   200300:18:58
766.   Šafránek   Jan28   Praha 9   200500:18:58
767.   Dokoupil   Jan30   Praha 9   Lenochodi200700:18:58
768.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:18:58
769.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200900:18:58
770.   Veselý   Roman34   Lesonice   200600:18:59
771.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200800:18:59
772.   Bílek   František37   Praha 5   200400:19:00
773.   Kukla   Filip30   Praha 10   Žabiaci200700:19:00
774.   Němec   David28   Nová Bystřice   200400:19:03
775.   Souček   Ondřej30   Praha 6   Žabiaci200700:19:03
776.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201200:19:03
777.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta200700:19:05
778.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200900:19:06
779.   Polák   Jan32   Praha 2   200500:19:07
780.   Kudibal   Radek36   London   200900:19:09
781.   Krejčí   Daniel34   Šestajovice   Potáčovi vnuci200500:19:11
782.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:19:12
783.   Vodička   Štěpán28   Praha 4   200500:19:14
784.   Gášek   Jakub16   Nová Bystřice   200300:19:15
785.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders200400:19:15
786.   Zíka   Jan33   Praha 6   200300:19:16
787.   Dvořák   Eduard32   Praha 3   Kajmani A200500:19:16
788.   Urbánek   Michal65   Praha 7   200700:19:16
789.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201300:19:16
790.   Bureš   Michal31   Praha 4   200300:19:17
791.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr200500:19:18
792.   Dokoupil   Jan28   Praha 9   200500:19:18
793.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201200:19:18
794.   Knížek   Tomáš29   Praha 5   Potáčovi vnuci200500:19:19
795.   Zíka   Jan35   Praha 6   200500:19:19
796.   Souček   Ondřej28   Praha 6   200500:19:20
797.   Dokoupil   Jan27   Praha 9   200400:19:21
798.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201300:19:21
799.   Sýkora   David29   Roudnice n/Labem   Mokrý záda200400:19:23
800.   Šetka   Jiří47   Stráž nad Nežárkou   Vojtěši200700:19:23
801.   Bílek   František39   Praha 5   Pražáci200600:19:24
802.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.200500:19:27
803.   Urbánek   Michal64   Praha 7   200600:19:28
804.   Přenosil   Pavel27   Třeboň   200300:19:29
805.   Rajmon   Michal43   Praha 5   Potáčovi vnuci200500:19:30
806.   Polách   Martin27   Praha 6   Outsiders200600:19:30
807.   Hančl   Jan61   Praha 6   200700:19:30
808.   Kubeš   Michal32   Praha 4   Kajmani A200500:19:31
809.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201100:19:31
810.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201400:19:31
811.   Souček   Ondřej29   Praha 6   Žabérkovi hoši200600:19:32
812.   Dvořák   Eduard30   Praha 3   200300:19:33
813.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200800:19:33
814.   Sabol   Aleš32   Praha 4   200500:19:35
815.   Novák   Jan38   Praha 10   200700:19:35
816.   Hašek   David28   Číměř   200600:19:37
817.   Vojáček   Tomáš27   Praha   Pražský výběr200500:19:38
818.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   200500:19:38
819.   Zábrodský   Radek32   Praha 9   Kajmani A200500:19:39
820.   Bílek   František36   Praha 5   200300:19:40
821.   Zavadil   Pavel42   Praha 4   SPMD200600:19:40
822.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200900:19:41
823.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:19:42
824.   Hašek   David25   Číměř   200300:19:43
825.   Zíka   Jan36   Praha 6   SK H.O.P.200600:19:46
826.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.200600:19:48
827.   Polách   Martin25   Praha 6   Outsiders200400:19:49
828.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders200600:19:50
829.   Suchý   Petr35   Všestary   200800:19:51
830.   Adamec   František26   Číměř   200300:19:53
831.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200800:19:53
832.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200900:19:53
833.   Zábrodský   Radek31   Praha 9   Kajmani B200400:19:55
834.   Klas   Martin27   Praha 1   SK HROCH200600:19:55
835.   Bareš   František48   Praha 4   200600:19:56
836.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200800:19:56
837.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201100:19:56
838.   Zich   Jan29   Karlovy Vary   200300:19:57
839.   Kubeš   Michal31   Praha 4   Kajmani A200400:19:58
840.   Novák   Jan37   Praha 10   200600:19:58
841.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD200600:19:59
842.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci200700:19:59
843.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201100:19:59
844.   Hašek   David24   Číměř   200200:20:00
845.   Novák   Lukáš25   Hospříz   200300:20:00
846.   Dvořák   Eduard31   Praha 3   Kajmani B200400:20:00
847.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201200:20:00
848.   Rajmon   Michal42   Praha 5   200400:20:02
849.   Čibera   Ondřej31   Praha 6   Outsiders200600:20:03
850.   Urbánek   Michal63   Praha 7   200500:20:04
851.   Princ   David    Praha   200700:20:06
852.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH200600:20:07
853.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   200600:20:08
854.   Gayerová   Klára28   Praha 5   200400:20:09
855.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200900:20:09
856.   Kukla   Filip29   Praha 10   Žabérkovi hoši200600:20:10
857.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201000:20:11
858.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka200400:20:12
859.   Vender   Tomáš29   Praha 4   200400:20:14
860.   Musil   Zdeněk37   Nová Bystřice   200700:20:14
861.   Horal   Filip17   Jindřichův Hradec   200200:20:18
862.   Adamcová   Eva26   Praha 6   200500:20:18
863.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   200300:20:24
864.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka200400:20:27
865.   Kadlec   Kamil35   Nová Bystřice   Domorodci200700:20:28
866.   Polách   Martin26   Praha 6   Pražský výběr200500:20:33
867.   Kubeš   Michal30   Praha 4   200300:20:34
868.   Souček   Ondřej26   Praha 6   200300:20:35
869.   Zíka   Jan37   Praha 6   SK H.O.P.200700:20:35
870.   Raška   Marek35   Praha 5   200600:20:36
871.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201100:20:36
872.   Janda   Tomáš31   Praha 6   200500:20:40
873.   Rajmon   Michal45   Praha 5   200700:20:40
874.   Rojíček   Jiří33   Praha 6   200300:20:41
875.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders200400:20:41
876.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200800:20:41
877.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy200500:20:43
878.   Lácha   Tomáš27   Praha 6   Outsiders200600:20:43
879.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200800:20:44
880.   Zíka   Jan34   Praha 6   SK H.O.P.200400:20:46
881.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   200700:20:46
882.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr200500:20:47
883.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   200600:20:47
884.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:20:47
885.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201000:20:48
886.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka200400:20:49
887.   Lišková   Adéla28   Praha 6   200500:20:49
888.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201300:20:50
889.   Bílek   František38   Praha 5   Fialáci200500:20:51
890.   Rajmon   Michal44   Praha 5   200600:20:57
891.   Míka   Zdeněk32   Praha 10   Kajmani B200500:20:58
892.   Novák   Libor48   Praha 9   200600:21:02
893.   Andres Cerezo   Juan27   Praha 5   Ulambátár200700:21:03
894.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy200600:21:04
895.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201100:21:04
896.   Dvořák   Otakar43   Praha 7   Potáčovi vnuci200500:21:06
897.   Řoutil   Zdeněk20   Lesonice   200600:21:06
898.   Bakoš   Michal21   Horní Lhota   200300:21:09
899.   Budín   Stanislav35   Dolní Radouň   200200:21:10
900.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A200400:21:10
901.   Novák   Jiří63   Praha 6   200800:21:10
902.   Prouza   Albert41   Praha 6   200400:21:14
903.   Kříž   Zlatomír    Praha   FC Kačleh200700:21:16
904.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi200700:21:17
905.   Míka   Zdeněk30   Praha 10   200300:21:18
906.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200800:21:20
907.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B200500:21:21
908.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201000:21:21
909.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200800:21:24
910.   Kadlec   Kamil34   Nová Bystřice   Domorodci200600:21:25
911.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200800:21:28
912.   Košek   David56     201500:21:28
913.   Borovec   Josef30   Praha 5   200800:21:31
914.   Drábik   Michal18   Číměř   200600:21:32
915.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200900:21:34
916.   Zich   Antonín    Karlovy Vary   200300:21:35
917.   Denemark   Tomáš31   Praha 10   Kajmani B200400:21:35
918.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201600:21:41
919.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200800:21:42
920.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200800:21:45
921.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders200600:21:47
922.   Roflík   Ondřej33   Praha - Libuš   SK H.O.P.200400:21:49
923.   Severa   Vladimír25   Horní Žďár   200200:21:52
924.   Denemark   Tomáš33   Praha 9   200600:21:55
925.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200800:21:55
926.   Dokoupil   Milan35   Sadská   Prague Bikers200700:21:58
927.   Čejka   Robert34   Poděbrady   200400:21:59
928.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani200600:22:00
929.   Schwanzer   Robert26   Praha 6   Smrťákova parta200700:22:05
930.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201500:22:05
931.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201200:22:06
932.   Dvořák   Otakar42   Praha 7   Mokrý záda200400:22:07
933.   Smrčka   Pavel36   Praha 5   SK H.O.P.200700:22:07
934.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200900:22:10
935.   Pouzar   Luboš29   Číměř   200300:22:11
936.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200800:22:11
937.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200800:22:12
938.   Pánek   Radim28   Číměř   200300:22:13
939.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200800:22:13
940.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:22:16
941.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200800:22:22
942.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201000:22:22
943.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201400:22:26
944.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201200:22:28
945.   Novák   Jan39   Praha 10   200800:22:33
946.   Jandura   Jaroslav36   Praha - Letňany   200400:22:35
947.   Dokoupil   Milan31   Sadská   200300:22:46
948.   Dokoupil   Milan32   Sadská   200400:22:46
949.   Severín   David    Praha   FC Kačleh200700:22:47
950.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi200600:22:49
951.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200800:22:49
952.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200900:22:49
953.   Smrčka   Pavel35   Praha 5   200600:22:50
954.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:22:53
955.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201100:22:53
956.   Dokoupil   Milan34   Sadská   Cifršpioni200600:22:55
957.   Hančl   Jan62   Praha 6   200800:22:59
958.   Roflík   Ondřej34   Praha - Libuš   SK H.O.P.200500:23:01
959.   Zíka   Martin18   Praha 4   200500:23:03
960.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200800:23:12
961.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200800:23:24
962.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201400:23:26
963.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200800:23:33
964.   Hradecká   Renáta26   Jindřichův Hradec   200200:23:46
965.   Roflík   Ondřej32   Praha - Libuš   200300:23:47
966.   Obermajer   Jan29     Šlechta200800:23:48
967.   Smrčková   Alice31   Praha 5   200300:23:51
968.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200900:23:54
969.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200900:24:09
970.   Smrčka   Pavel32   Praha 5   200300:24:10
971.   Novák   Tomáš26     200400:24:26
972.   Smrčka   Pavel33   Praha 5   SK H.O.P.200400:24:26
973.   Cihelka   Jiří33   Praha 8   200300:24:28
974.   Smrčková   Alice30   Praha 5   200200:24:30
975.   Severa   Vladimír26   Horní Žďár   200300:24:40
976.   Roflík   Ondřej31   Praha - Libuš   200200:24:45
977.   Kamenský   Milan29   Nová Bystřice   200300:24:45
978.   Pánek   Jindřich24   Číměř   200300:24:54
979.   Hořejší   Tomáš    Praha   Prague Bikers200700:24:56
980.   Zhof   Jiří28   Jindřichův Hradec   200200:25:00
981.   Roflík   Ondřej35   Praha - Libuš   Cifršpioni200600:25:04
982.   Sedláček   Jaroslav35   Praha   Prague Bikers200700:25:07
983.   Roflík   Ondřej36   Praha - Libuš   SK H.O.P.200700:25:19
984.   Cihelka   Jiří37   Praha 5   SK H.O.P.200700:25:33
985.   Touchard   Dan    Denver, Colorado   200400:25:34
986.   Bláha   Olda    Jindřichův Hradec   200200:25:35
987.   Kamenský   Milan28   Nová Bystřice   200200:25:40
988.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200800:25:51
989.   Cihelka   Jiří35   Praha 5   SK H.O.P.200500:25:55
990.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200800:25:59
991.   Kmentová   Václava36     Šlechta200800:26:06
992.   Cihelka   Jiří34   Praha 5   SK H.O.P.200400:26:26
993.   Zíka   Petr37   Praha 2   200400:26:28
994.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200800:26:28
995.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201000:26:32
996.   Cihelka   Jiří36   Praha 5   Cifršpioni200600:26:56
997.   Cihelka   Jiří32   Praha 8   200200:27:13
998.   Zíka   Petr39   Praha 2   Strejdové200600:27:28
999.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200800:27:38
1000.   Zíka   Martin16   Praha 4   200300:28:06
1001.   Dubenský   Ondřej21   Číměř   200300:28:47
1002.   Zíka   Petr36   Praha 2   200300:29:10
1003.   Sedláček   Radek    Jindřichův Hradec   200200:29:11
1004.   Drábik   Zdeněk40   Číměř   200300:29:30
1005.   Šachl   Petr52   Číměř   200600:30:15
1006.   Votava   Václav45   Číměř   200300:30:30
1007.   Mazourek   Jan37   Roudnice n/Labem   200700:31:36
1008.   Severa   Pavel28   Jindřichův Hradec   200200:32:07
1009.   Mazourek   Jan36   Roudnice n/Labem   Cifršpioni200600:32:14
1010.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200800:32:43
1011.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200800:34:40
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.