:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)
Nejlepší čas - kolo
:-)
Bukovina :-)
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Šlégl   Martin46   Kosmonosy   Šlégl tým201500:35:38
2.   Kurzveil   Jiří34   Mnichovo Hradiště   KKL201500:37:20
3.   Daňko   Miroslav38   Chotyne   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:37:39
4.   Zeman   David23   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:37:40
5.   Šťastný   Michal30     Šlégl tým201500:37:41
6.   Šlégl   Martin47   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:37:43
7.   Buriánek   Vojtěch36   Jablonec n/Nisou   Haven201400:37:45
8.   Rolný   David34   Liberec   B TEAM201100:37:53
9.   Kurzveil   Jiří35   Mnichovo Hradiště   Triatlon Mladá Boleslav201600:38:00
10.   Rexa   Martin35   Liberec   Sport Future Team201400:38:05
11.   Tajč   Jan48   Slaný   Sokol Podlazky201600:38:06
12.   Beneš   Radek46   Jabkenice   Sport Future Team201400:38:14
13.   Rolný   David33   Liberec   Vrtule201000:38:15
14.   Zoral   Filip22     201000:38:30
15.   Zeman   David22   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:38:41
16.   Šlégl   Jiří23   Kosmonosy   Šlégl tým201500:38:52
17.   Karpíšek   Roman29     Haven B201000:39:03
18.   Šťastný   Michal26     KAPOUN TEAM201100:39:04
19.   Zeman   David24   Liberec   Superior Cyklofit Cycling..201600:39:11
20.   Nosek   Pavel26   Mladá Boleslav   201000:39:15
21.   Piskáček   Pavel29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:39:19
22.   Rexa   Martin34   Liberec   Sport Future201300:39:21
23.   Mittner   Leoš43   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:39:35
24.   Václav   Radek39   Kněžmost   KAPOUN TEAM201100:39:35
25.   Zahula   Vít19   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:39:44
26.   Tuž   Jaroslav46   Liberec   Sport Future/ KTA201500:39:45
27.   Kohout   Libor35   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201100:39:45
28.   Zeman   David21   Liberec   CYKLOFIT LIBEREC201300:40:02
29.   Mittner   Leoš41   Pardubice - Svítkov   BMC201200:40:03
30.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201100:40:07
31.   Beneš   Radek42     KAPOUN TEAM201000:40:11
32.   Nosek   Pavel25   Mladá Boleslav   200900:40:18
33.   Novotný   Pavel39   Mladá Boleslav   KAPOUN TEAM201100:40:24
34.   Kažmír   Roman35   Mladá Boleslav   201000:40:34
35.   Rexa   Martin33   Liberec   Sport Future201200:40:35
36.   Bulíř   Petr35   Liberec   B TEAM201100:40:43
37.   Mittner   Leoš45   Mladá Boleslav   Sokol Podlazky201600:40:43
38.   Tuž   Jaroslav45   Liberec   Bazén Liberec201400:40:44
39.   Mittner   Leoš42   Mladá Boleslav   triathlon team Borcy201300:40:58
40.   Mlčoch   Bedřich21   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:40:59
41.   Kubeš   Jan34   Liberec   Sport Future Team201400:40:59
42.   Brzák   Milan40   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201300:41:00
43.   Suchánek   Miloslav41   Liberec   SUPERIOR CYKLOFIT...201500:41:02
44.   Václav   Radek40   Kněžmost   BMC201200:41:07
45.   Kurzveil   Jiří33   Mnichovo Hradiště   201400:41:08
46.   Kažmír   Roman34   Mladá Boleslav   200900:41:15
47.   Čížek   Radovan46   Ejpovice   Želvy201600:41:19
48.   Novák   Petr37   Stráž nad Nisou   Lakomé Barky200900:41:21
49.   Brzák   Milan38   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:41:22
50.   Beránek   Petr29   Liberec   Vrtule201000:41:23
51.   Václav   Radek38   Kněžmost   KAPOUN TEAM201000:41:35
52.   Piskáček   Pavel28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:41:37
53.   Brzák   Milan39   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201200:41:37
54.   Novotný   Pavel41   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:41:40
55.   Tuž   Jaroslav41   Liberec   Vrtule201000:41:40
56.   Kazda   Ondřej31   Železnice   201300:41:48
57.   Rolný   David31   Liberec   Vrtule200800:41:53
58.   Tuž   Jaroslav44   Liberec   Bazén Liberec201300:41:56
59.   Suchánek   Miloslav39   Liberec   Sport Future201300:42:02
60.   Piskáček   Pavel27   Jablonec n/Nisou   Vrtule200800:42:03
61.   Kohout   Libor38   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:42:16
62.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201400:42:16
63.   Mittner   Leoš39   Pardubice - Svítkov   201000:42:17
64.   Voříšek   Jan26   Praha 6   PK Triton201000:42:21
65.   Kolín   Jaroslav43   Kosmonosy   ROSTE TO201500:42:30
66.   Hons   Michal37   Jablonec n/Nisou   Haven201400:42:39
67.   Nový   Pavel38   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:42:45
68.   Švadlenka   Jan29   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:42:46
69.   Diviš   Jiří23   Mladá Boleslav   Šlégl tým201500:42:56
70.   Kohout   Libor34   Bakov nad Jizerou   KAPOUN TEAM201000:43:01
71.   Franc   Petr41   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:43:02
72.   Pinta   Martin45   Turnov   GARDA201300:43:02
73.   Zeman   David20   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:43:04
74.   Schejbal   Ladislav50   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201400:43:07
75.   Teplý   Ondřej31     200900:43:10
76.   Zeman   David19   Liberec   SCOTT201100:43:14
77.   Kohout   Václav36   Liberec   KAPOUN TEAM201000:43:15
78.   Kadlec   Martin32   Blatná   Hustokrutostřelci201400:43:19
79.   Podhajský   Petr33     201100:43:22
80.   Vegricht   Vladimír34   Praha 3   PK Triton A201300:43:28
81.   Brzák   Milan37   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:43:33
82.   Kolín   Jaroslav44   Kosmonosy   Triatlon Mladá Boleslav201600:43:36
83.   Čihák   Michal40   Doudleby nad Orlicí   MATRA A201400:43:40
84.   Vegricht   Vladimír30   Praha 3   PK Triton A200900:43:42
85.   Hons   Michal33   Jablonec n/Nisou   201000:43:47
86.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201500:43:55
87.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:43:58
88.   Drábek   Tomáš33   Praha 5   UniCredit Bike Team201100:44:00
89.   Sokol   Zbyněk24     201500:44:00
90.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201400:44:02
91.   Vegricht   Vladimír36   Praha 3   PK TRITON A201500:44:04
92.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201400:44:04
93.   Beránek   Petr28   Liberec   200900:44:05
94.   Kébl   Karel46   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:44:10
95.   Knížek   Tomáš32   Praha 5   Smrťákova parta200800:44:10
96.   Vegricht   Vladimír31   Praha 3   PK Triton201000:44:10
97.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:44:10
98.   Havránek   Oldřich31   Liberec   SK Tribejk201000:44:11
99.   Voříšek   Jan27   Praha 6   PK Triton201100:44:13
100.   Kurzveil   Jiří32   Mnichovo Hradiště   201300:44:14
101.   Malinský   Michal35   Liberec   201300:44:18
102.   Šrubař   Michal34   Líbeznice   200800:44:22
103.   Kotouč   Petr35   Všestary   200800:44:24
104.   Leč   Dušan33   Mladá Boleslav   201400:44:26
105.   Švadlenka   Jan30   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:44:28
106.   Leč   Dušan30   Mladá Boleslav   201100:44:29
107.   Havránek   Oldřich30   Hradec Králové   Vrtule200900:44:31
108.   Malátek   Antonín37   Pardubice   201400:44:41
109.   Macháček   Antonín34   Praha 3   201100:44:42
110.   Beránek   Petr 27   Liberec   Vrtule200800:44:43
111.   Rybyšar   Ladislav30   Pardubice   Pardubice201600:44:43
112.   Bulíř   Petr33   Liberec   Vrtule200900:44:46
113.   Kubeš   Jan31   Liberec   Sport Future201100:44:48
114.   Kubeš   Jan32   Liberec   Sport Future201200:44:50
115.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201100:44:51
116.   Kotouč   Petr42   Všestary   TT Tálín201500:44:52
117.   Malátek   Antonín38   Pardubice   Pardubice201500:44:53
118.   Kébl   Karel47   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav201500:44:53
119.   Vegricht   Vladimír32   Praha 3   PK Triton B201100:44:54
120.   Zlámal   Aleš43   Kosmonosy   Tomíno201500:44:55
121.   Leč   Dušan34   Mladá Boleslav   KKL201500:44:57
122.   Dragoun   Michal19   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:45:01
123.   Uzlík   Václav29   Praha 11   Hustokrutostřelci201100:45:01
124.   Zeman   Vojtěch29   Pardubice   USK Pardubice201400:45:01
125.   Dragoun   Radek44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:45:03
126.   Dragoun   Michal18   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:45:05
127.   Ptáček   Vincenc15     201200:45:06
128.   Novotný   Pavel44   Mladá Boleslav   201600:45:08
129.   Jordán   Daniel18   Mimoň   yolo Ostrava201500:45:09
130.   Karger   Vít43   Kolín   SCP Pardubice201600:45:10
131.   Diviš   Jiří24   Mladá Boleslav   201600:45:12
132.   Vegricht   Vladimír33   Praha 3   PK Triton A201200:45:14
133.   Havránek   Oldřich32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:45:14
134.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201500:45:14
135.   Leč   Dušan29   Mladá Boleslav   201000:45:20
136.   Zahula   Jan59   Jablonec n/Nisou   Lakomé Barky200900:45:20
137.   Jirkovský   Jaroslav39   Ústí nad Labem   Etriatlon201400:45:24
138.   Kotouč   Petr41   Všestary   JAROJA ROYAL201400:45:28
139.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201200:45:31
140.   Stolz   Jan39   Praha 2   Accenture United201100:45:40
141.   Kohout   Libor40   Bakov nad Jizerou   Triatlon Mladá Boleslav201600:45:41
142.   Kasík   Jakub37   Praha 2   Sport Future/ KTA201500:45:43
143.   Kasík   Jakub36   Praha 2   Sport Future Team201400:45:46
144.   Štecha   Lukáš17   Dobrovice   TERKA TEAM201400:45:48
145.   Burda   Tomáš24   Horní Bukovina   bukovina team201500:45:49
146.   Bláha   Jan29   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:45:50
147.   Moša   Jan15   Čížkovice   MATRA B201400:45:53
148.   Dragoun   Radek45   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:45:54
149.   Nový   Pavel39   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:45:54
150.   Brzák   Milan36   Chlumec n/Cidlinou   200900:45:56
151.   Kotouč   Petr39   Všestary   Dřevák Všestary201200:45:58
152.   Harant   Petr33   Sobotka   Bukovina team201600:45:59
153.   Bím   Jiří44   Mladá Boleslav   Triatlon team Borci201400:46:02
154.   Jedlička   Michal32     Floor201200:46:03
155.   Knápek   Jan35   Mladá Boleslav   KKL201500:46:10
156.   Vegricht   Vladimír29   Praha 3   PK Triton200800:46:15
157.   Voříšek   Jan25   Praha 6   PK Triton A200900:46:17
158.   Ptáček   František18     Sk B201200:46:17
159.   Šrajla   Josef31   Kobylnice   Josyma-Tomíno B201400:46:20
160.   Novák   Tomáš47   Průhonice   Pruho201200:46:20
161.   Novák   Tomáš46   Průhonice   201100:46:22
162.   Vosyka   Marek34   Liberec   SK Tribejk201000:46:22
163.   Bláha   Jan28   Mladá Boleslav   rychta Kosmonosy201500:46:31
164.   Havránek   Oldřich29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:46:32
165.   Kubát   David33   Liberec   Sport Future201200:46:34
166.   Harant   Petr32   Sobotka   201500:46:34
167.   Diviš   Jiří22   Mladá Boleslav   201400:46:34
168.   Kolín   Jaroslav42   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:46:34
169.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.201000:46:36
170.   Růžek   Adam25   Praha   Druidi201500:46:36
171.   Bonhard   Tomáš50   Kosmonosy   Triatlon Ml. Boleslav B201400:46:36
172.   Kotouč   Petr40   Všestary   201300:46:37
173.   Kasík   Jakub33   Praha 2   Sport Future201100:46:39
174.   Fröhlich   Jakub33   Praha 6   PK Triton201100:46:39
175.   Polák   Miloš29   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:46:44
176.   Novák   Jan45   Praha 10   SK H.O.P.201400:46:48
177.   Čihák   Michal42   Doudleby nad Orlicí   201600:46:51
178.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:46:55
179.   Zlámal   Aleš41   Kosmonosy   Josyma-Tomíno I201300:46:57
180.   Kotouč   Petr36   Všestary   200900:46:58
181.   Novák   Ondřej33   Praha 3   PK Triton B201100:46:59
182.   Fuksa   Petr22   Ledce   Josyma-Tomíno201200:46:59
183.   Bonhard   Tomáš49   Kosmonosy   Sport Future201300:47:00
184.   Novotný   Lukáš35   Kadaň   Hustokrutostřelci201100:47:02
185.   Hložek   Jan28   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:47:04
186.   Novák   Jan42   Praha 10   Ztracenka201100:47:06
187.   Zeman   Vladimír51   Liberec   SCOTT201100:47:09
188.   Fröhlich   Jakub30   Praha 6   PK Triton200800:47:09
189.   Holý   Luděk42   Praha 9   SK H.O.P.201200:47:11
190.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201300:47:13
191.   Leč   Dušan32   Mladá Boleslav   201300:47:13
192.   Štecha   Lukáš44   Dobrovice   triathlon team Borcy201300:47:13
193.   Zlámal   Aleš42   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:47:13
194.   Kozák   Ondřej25   Praha   Šamani201500:47:14
195.   Toman   Jiří15     PK TRITON B201500:47:15
196.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200900:47:18
197.   Novák   Jan44   Praha 10   SK H.O.P.201300:47:19
198.   Bím   Jiří42   Mladá Boleslav   201200:47:26
199.   Vegricht   Vladimír35   Praha 3   PK Triton201400:47:26
200.   Bonhard   Tomáš48   Kosmonosy   Sport Future201200:47:27
201.   Novák   Jan41   Praha 10   Ztracenka201000:47:27
202.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201100:47:28
203.   Novák   Ondřej37   Praha 3   PK TRITON A201500:47:29
204.   Rybyšar   Ladislav29   Pardubice   Pardubice201500:47:29
205.   Říha   Milan47   Praha 8   Depka UhŘinĚves201100:47:30
206.   Holý   Luděk43   Praha 9   SK H.O.P.201300:47:33
207.   Matuška   Ondřej38   Praha   201300:47:33
208.   Říha   Milan49   Praha 8   Depka Uhřiněves201300:47:33
209.   Novák   Jan46   Praha 10   FaK201500:47:34
210.   Novák   Jan39   Praha 10   200800:47:34
211.   Kozák   Ondřej22   Praha   Dělovka201200:47:35
212.   Holý   Luděk44   Praha 9   SK H.O.P.201400:47:35
213.   Čihák   Petr33   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:47:36
214.   Knotek   Michal30     bukovina team201500:47:37
215.   Kišš   Štěpán21   Halže   Sport Future201100:47:38
216.   Urbánek   Jiří34   Borohrádek   Splašená Lokomotiva201000:47:41
217.   Zlámal   Aleš44   Kosmonosy   Tomíno201600:47:42
218.   Čihák   Petr41   Praha 3   MATRA201600:47:45
219.   Bednář   Jiří32   Praha   PK Triton A201200:47:46
220.   Machálek   Richard34   Praha 9   Radost až na kost201100:47:46
221.   Knápek   Jan36   Mladá Boleslav   Johnyho šlapky201600:47:52
222.   Cejnar   Petr33   Zdiby   201500:47:52
223.   Zlámal   Aleš40   Kosmonosy   Josyma-Tomíno201200:47:53
224.   Horák   Miroslav53   Klášter Nad Jizerou   bukovina team201500:47:53
225.   Tribula   Marek31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 1201000:47:54
226.   Kasík   Jakub35   Praha 2   Sport Future201300:47:54
227.   Novák   Jan40   Praha 10   Lenochodi200900:47:57
228.   Žalud   Ladislav41     Poslední mohykán B201300:48:01
229.   Jirička   Miloš40   Špindlerův Mlýn   201500:48:01
230.   Sameš   Jiří18   Mnichovo Hradiště   Sammer Team201400:48:02
231.   Kuncman   Lukáš25   Praha   Šamani201500:48:03
232.   Bartoň   Luděk45   Praha 10   Depka UhŘinĚves201100:48:04
233.   Uzlík   Václav31   Praha 11   Hustokrutostřelci201300:48:04
234.   Fara   Jan29     Poslední mohykán B201300:48:06
235.   Fuksa   Petr23   Ledce   Josyma-Tomíno I201300:48:07
236.   Jirkovský   Jaroslav36   Ústí nad Labem   201100:48:08
237.   Dragoun   Radek43   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:48:12
238.   Kolín   Jaroslav41   Kosmonosy   triathlon team Borcy201300:48:14
239.   Matuška   Ondřej39   Praha   MATRA A201400:48:16
240.   Novák   Tomáš45   Průhonice   Svišti201000:48:18
241.   Trojan   Přemysl43   Constantia, S. Africa   VOB Cape Town201100:48:18
242.   Čihák   Petr45   Praha 9   MATRA201200:48:21
243.   Štěpánek   Jan30     201000:48:21
244.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200900:48:22
245.   Hložek   Jan27   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:48:23
246.   Skala   Tomáš15   Praha 4   200900:48:23
247.   Matuška   Ondřej37   Praha   MATRA201200:48:24
248.   Uzlík   Václav28   Praha 11   Hustokrutostřelci 2201000:48:35
249.   Liška   Lukáš32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:48:38
250.   Kovář   Luboš39   Brno   KAPCZky201000:48:39
251.   Kolín   Petr41   Kosmonosy   201000:48:41
252.   Novotný   Lukáš37   Kadaň   Hustokrutostřelci201300:48:47
253.   Urbánek   Jiří33   Borohrádek   200900:48:47
254.   Dragoun   Michal17   Mladá Boleslav   Poslední mohykán A201300:48:47
255.   Dostál   Štěpán34   Praha 3   Haven201400:48:47
256.   Kovář   Luboš43   Brno   KAPCZky201400:48:47
257.   Slavíček   Roman41   Praha 4   Smrťákova parta200800:48:48
258.   Čihák   Petr34   Praha 9   200900:48:48
259.   Kůna   Jakub28   Mělník   TT Tálín201500:48:49
260.   Říha   Milan46   Praha 8   Depka Uhříněves201000:48:50
261.   Zeman   Vladimír52   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201200:48:51
262.   Novotný   Pavel42   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav A201400:48:52
263.   Burda   Tomáš23   Horní Bukovina   Bukovina team201400:48:52
264.   Novák   Jan47   Praha 10   SK H.O.P.201600:48:54
265.   Olšák   Petr22     200900:48:54
266.   Novák   Jiří63   Praha 6   200800:48:55
267.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201400:48:58
268.   Němec   Václav39   Pardubice   201200:48:58
269.   Kotlarski   Marcin23   Praha   AAA Bohem201200:48:59
270.   Kébl   Karel45   Bukovno   Poslední mohykán A201300:49:04
271.   Bartoň   Luděk44   Praha 10   Depka Uhříněves201000:49:04
272.   Haas   Antonín37   Praha 7   Potkol201100:49:08
273.   Bím   Jiří40   Mladá Boleslav   201000:49:08
274.   Bím   Jiří41   Mladá Boleslav   201100:49:10
275.   Arnaud   Gillet33   Praha   Lenochodi201000:49:10
276.   Čihák   Petr38   Praha 3   201300:49:12
277.   Dragoun   Radek42   Mladá Boleslav   201200:49:12
278.   Dostál   Štěpán35   Praha 3   Sport Future/ KTA201500:49:16
279.   Herčík   Tomáš25   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201100:49:20
280.   Zadražil   Filip16   Jablonec n/Nisou   201400:49:20
281.   Novák   Ondřej32   Praha 3   PK Triton201000:49:23
282.   Holý   Luděk45   Praha 9   SK H.O.P.201500:49:23
283.   Kadlec   Martin28   Blatná   Hustokrutostřelci 1201000:49:24
284.   Kloubek   Vladimir45   Praha 6 - Nebušice   PK Triton201400:49:26
285.   Holý   Luděk39   Praha 9   SK H.O.P.200900:49:26
286.   Němec   Václav42   Pardubice   Pardubice201500:49:26
287.   Němec   Václav38   Pardubice   201100:49:27
288.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200800:49:30
289.   Šmejkal   Ondřej27   Praha 8   200900:49:31
290.   Hrdličková   Nela19     201000:49:35
291.   Nouza   Jan56   Liberec   201300:49:38
292.   Novák   Ondřej31   Praha 3   PK Triton A200900:49:39
293.   Hložek   Jan26   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:49:39
294.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201100:49:40
295.   Nouza   Jan57   Liberec   201400:49:42
296.   Dubský   Pavel37   Kosmonosy   Josyma-Tomíno II201300:49:43
297.   Novák   Lukáš13     Lakomé Barky200900:49:44
298.   Čapek   Roman29   Semčice   Josyma-Tomíno A201400:49:44
299.   Říha   Milan48   Praha 8   Depka201200:49:45
300.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201300:49:46
301.   Němec   Václav43   Pardubice   Pardubice201600:49:46
302.   Sova   Jiří31   Dobrovíz   PK TRITON A201500:49:47
303.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201100:49:48
304.   Skala   Tomáš16   Praha 4   201000:49:51
305.   Dostál   Štěpán33   Praha 3   201300:49:51
306.   Novák   Ondřej36   Praha 3   PK Triton201400:49:51
307.   Kloubek   Vladimir46   Praha 6 - Nebušice   PK TRITON A201500:49:56
308.   Zeman   Vojtěch26   Pardubice   SCOTT201100:49:58
309.   Bím   Jiří46   Mladá Boleslav   Želvy201600:49:59
310.   Kunc   Michal40     201100:50:00
311.   Hluchý   Marek23   Praha   Vitamin E201200:50:00
312.   Matta   Jiří28   Dobrovice   Hustokrutostřelci 1201000:50:03
313.   Zlámal   Aleš39   Kosmonosy   201100:50:04
314.   Sameš   Jiří19   Mnichovo Hradiště   bukovina team201500:50:05
315.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200800:50:06
316.   Dragoun   Radek46   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:50:07
317.   Hejl   Stanislav28   Horní Bukovina   201400:50:07
318.   Kudibal   Radek36   London   200900:50:07
319.   Chlumský   Marek25   Praha   Vitamin E201200:50:10
320.   Kubešová   Petra21     SK Depka201200:50:15
321.   Holý   Luděk46   Praha 9   SK H.O.P.201600:50:17
322.   Burda   Tomáš35   Horní Bukovina   Bukovina team201200:50:17
323.   Němeček   Jan29   Katusice   201400:50:18
324.   Novák   Jiří64   Praha 6   200900:50:19
325.   Zadražil   Filip15   Jablonec n/Nisou   TJ Bižuterie Jablonec201300:50:21
326.   Čapek   Roman28   Semčice   Josyma-Tomíno II201300:50:21
327.   Bagin   Vojtěch22   Praha   Druidi201500:50:21
328.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200800:50:23
329.   Šmejkal   Ondřej26   Praha 8   Šlechta200800:50:25
330.   Kolín   Petr45   Kosmonosy   Triatlon team Borci201400:50:25
331.   Hněvkovský   Jan23   Praha   Dělovka201200:50:27
332.   Gizela   Marek43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno II201300:50:27
333.   Macháček   Antonín33   Praha 3   Lenochodi201000:50:30
334.   Horák   Miroslav51   Klášter Nad Jizerou   Klášterec n. Jizerou201300:50:30
335.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201000:50:34
336.   Frydryšek   Luděk33     Lenochodi201000:50:35
337.   Kovář   Luboš40   Brno   KAPCZka201100:50:37
338.   Knápek   Martin30   Bakov nad Jizerou   201600:50:39
339.   Burda   Tomáš22   Horní Bukovina   Bukovina team201300:50:42
340.   Kounovský   Ondřej26   Rakovník   Haven B201000:50:43
341.   Suchý   Petr35   Všestary   200800:50:46
342.   Kolín   Petr42   Kosmonosy   201100:50:48
343.   Dragoun   Michal20   Mladá Boleslav   Triatlon Mladá Boleslav201600:50:49
344.   Zlámal   Aleš38   Kosmonosy   201000:50:50
345.   Rajmon   Michal46   Praha 5   200800:50:52
346.   Trávníček   Pavel36   Heřmanův Městec   201500:50:54
347.   Mittner   Leoš44   Mladá Boleslav   Triatlon Ml. Boleslav B201500:50:55
348.   Urbánek   Michael66   Praha 7   200800:50:57
349.   Urban   Jancsi32   Praha 6   PK Triton B200800:50:57
350.   Novák   Jiří70   Praha 6   201500:51:00
351.   Zeman   Vojtěch27   Pardubice   201200:51:01
352.   Sameš   Jiří17   Mnichovo Hradiště   Mnichovo Hradiště201300:51:02
353.   Hašlar   Miroslav30   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:51:04
354.   Říha   Milan45   Praha 8   200900:51:05
355.   Horák   Miroslav52   Klášter Nad Jizerou   201400:51:06
356.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200800:51:09
357.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201400:51:10
358.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201200:51:10
359.   Moša   Jan17   Čížkovice   MATRA201600:51:12
360.   Dubský   Pavel39   Kosmonosy   Tomíno201500:51:12
361.   Technik   Jan31   Liberec   SK Tribejk201000:51:12
362.   Jež   Marek27   Praha   PK Triton B201100:51:13
363.   Teichman   Marek43     Pardubice201600:51:17
364.   Kohout   Tomáš33   Vamberk   201500:51:20
365.   Němec   Václav40   Pardubice   Pardubice201300:51:22
366.   Vančura   Marek16   Praha 5   Ztracenka201000:51:23
367.   Štěpánek   Libor36     Sokol Podlazky201600:51:24
368.   Kotana   Ondřej28   Kosmonosy   rychta Kosmonosy201500:51:25
369.   Douděra   Jiří30     Depka201200:51:28
370.   Bezpalec   David18     Zaklínači201500:51:29
371.   Štefan   Martin41   Katusice   201400:51:30
372.   Lafek   Jirka40   Mělník   201500:51:33
373.   Leč   Dušan28   Mladá Boleslav   200900:51:33
374.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:51:36
375.   Jež   Marek26   Praha   201000:51:38
376.   Chlumský   Marek28   Praha   Druidi201500:51:39
377.   Poláček   Martin22   Praha   Zaklínači201500:51:40
378.   Herčík   Tomáš24   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:51:40
379.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201000:51:43
380.   Kovář   Luboš42   Brno   KAPCZky201300:51:43
381.   Havlíček   Dušan36   Pardubice   201200:51:43
382.   Zlámal   Aleš37   Kosmonosy   200900:51:43
383.   Urbánek   Michael69   Praha 7   201100:51:45
384.   Borovec   Josef30   Praha 5   200800:51:45
385.   Eder   Martin50     ROSTE TO201500:51:49
386.   Urbánek   Michael70   Praha 7   201200:51:55
387.   Kindl   Tomáš25   Praha   Druidi201500:51:57
388.   Němec   Václav41   Pardubice   201400:51:58
389.   Kubias   Ondřej40   Pardubice   201400:51:59
390.   Kolín   Petr43   Kosmonosy   201200:52:02
391.   Šlégl   Jiří24   Kosmonosy   Sokol Podlazky201600:52:02
392.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200800:52:04
393.   Dubský   Pavel38   Kosmonosy   Josyma-Tomíno A201400:52:05
394.   Schuller   Ondřej19   Praha   Sk B201200:52:05
395.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201200:52:12
396.   Pavlů   Dušan21   Praha 9   Depka Uhříněves201000:52:19
397.   Novotný   František60   Semčice   Josyma-Tomíno201200:52:20
398.   Kovář   Luboš41   Brno   KAPCZky201200:52:23
399.   Kubová   Michaela40     201600:52:25
400.   Kudibal   Radek38   London   201100:52:26
401.   Naiman   Daniel19     201200:52:27
402.   Novák   Jan43   Praha 10   SK H.O.P.201200:52:28
403.   Herčík   Tomáš29   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201500:52:28
404.   Urban   Jancsi36   Praha   PK Triton A201200:52:30
405.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200800:52:31
406.   Jeřábek   Stanislav34   Heřmanův Městec   MATRA B201400:52:33
407.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201000:52:36
408.   Jakoubek   Lukáš19   Praha   Vitamin E201200:52:36
409.   Trávníček   Pavel35   Heřmanův Městec   MATRA B201400:52:37
410.   Rajmon   Michal48   Praha 13   201000:52:39
411.   Kůla   Tomáš47   Mladá Boleslav   Tomíno201600:52:40
412.   Kubias   Ondřej42   Pardubice   Pardubice201600:52:40
413.   Hejnák   Zdeněk36   Praha 5   PK Triton B201400:52:43
414.   Němec   Václav37   Pardubice   201000:52:46
415.   Urban   Jancsi33   Praha   PK Triton A200900:52:49
416.   Hradický   Miroslav61   Horní Bukovina   201100:52:55
417.   Rajmon   Michal49   Praha 5   201100:52:56
418.   Kuncman   Lukáš22   Praha   Dělovka201200:52:59
419.   Novák   Jiří71   Praha 6   201600:53:03
420.   Obermajer   Jan29     Šlechta200800:53:04
421.   Jeřábek   Stanislav36   Heřmanův Městec   201600:53:05
422.   Kůla   Tomáš45   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201400:53:06
423.   Nushart   Tomáš17   Praha   Vitamin E201200:53:08
424.   Kisugite   Martin18   Praha   Vitamin E201200:53:11
425.   Vaněk   Martin21     201500:53:12
426.   Hejnák   Zdeněk30   Praha 1   PK Triton B200800:53:12
427.   Urban   Vladimír64   Mladá Boleslav   Peklo Krkonoš201400:53:13
428.   Dubský   Pavel40   Kosmonosy   Tomíno201600:53:13
429.   Kubias   Ondřej39   Pardubice   201300:53:17
430.   Vyhnálek   Petr40   Mratín   200800:53:19
431.   Kůla   Tomáš44   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:53:22
432.   Kažmír   Roman41   Mladá Boleslav   KUvajt201600:53:26
433.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200800:53:29
434.   Urbánek   Michael67   Praha 7   200900:53:33
435.   Zeman   Tomáš19   Praha   Dělovka201200:53:34
436.   Kůla   Tomáš46   Mladá Boleslav   Tomíno201500:53:37
437.   Vančura   Marek17   Praha 5   Ztracenka201100:53:39
438.   Stránský   Jaroslav32   Liberec   Vrtule200800:53:39
439.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200800:53:39
440.   Štefan   Martin42   Katusice   201500:53:40
441.   Kubias   Ondřej41   Pardubice   201500:53:40
442.   Nouza   Jan55   Liberec   201200:53:45
443.   Čihák   Pavel23   Praha   Druidi201500:53:49
444.   Sládeček   David18   Praha   Céčka201200:53:50
445.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201200:53:51
446.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201600:53:52
447.   Hejl   Stanislav30   Horní Bukovina   Bukovina team201600:53:52
448.   Malátek   Antonín35   Pardubice   MATRA201200:53:52
449.   Chládek   Ondřej23   Mnichovo Hradiště   Bukovina team201400:53:54
450.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201100:53:54
451.   Kovář   Luboš38   Brno   KAPCZky200900:53:55
452.   Hejnák   Zdeněk37   Praha 5   PK TRITON B201500:53:57
453.   Hroboň   Pavel42   Průhonice   Svišti201000:54:00
454.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201000:54:02
455.   Haas   Antonín38   Praha 7   Potkol201200:54:03
456.   Jeřábek   Stanislav33   Heřmanův Městec   201300:54:05
457.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201100:54:06
458.   Hradický   Miroslav65   Horní Bukovina   201500:54:07
459.   Pelc   Vít45   Brno   KAPCZky201200:54:08
460.   Demeter   Marián30   Mladá Boleslav   Tomíno201500:54:10
461.   Poláček   Martin19   Praha   Sk B201200:54:11
462.   Hradický   Miroslav64   Horní Bukovina   201400:54:14
463.   Trávníček   Pavel33   Heřmanův Městec   201200:54:14
464.   Řápek   Zdeněk36   Praha 8   Lenochodi200900:54:19
465.   Kohout   Tomáš32   Vamberk   MATRA B201400:54:32
466.   Novák   Ondřej30   Praha 3   PK Triton200800:54:35
467.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201100:54:36
468.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201000:54:36
469.   Rosenberg   Pavel31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:54:38
470.   Hroboň   Josef14   Průhonice   Svišti201000:54:42
471.   Hradický   Miroslav63   Horní Bukovina   201300:54:43
472.   Malátek   Antonín39   Pardubice   201600:54:44
473.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201100:54:45
474.   Urban   Jancsi37   Praha   PK Triton A201300:54:57
475.   Šimek   David19   Praha   Zaklínači201500:55:01
476.   Kůla   Tomáš43   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201200:55:02
477.   Růžek   Adam22   Praha   Floor201200:55:02
478.   Rebro   Michal25   Praha   AAA Bohem201200:55:06
479.   Jirička   Miloš39   Špindlerův Mlýn   201400:55:08
480.   Hejnák   Zdeněk31   Praha 5   PK Triton B200900:55:11
481.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201000:55:13
482.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201000:55:14
483.   Pelc   Vít44   Brno   KAPCZpe201100:55:14
484.   Novotný   František62   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:55:15
485.   Kubias   Ondřej38   Pardubice   201200:55:19
486.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.201000:55:20
487.   Rajmon   Michal50   Praha 5   201200:55:20
488.   Rajmon   Michal53   Praha 13   201500:55:29
489.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201000:55:33
490.   Pospíšil   Tomáš52   Praha 10   FaK201500:55:34
491.   Šimek   Karel22     201600:55:37
492.   Dokoupil   Jan31   Praha 9   Lenochodi200800:55:38
493.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201200:55:39
494.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201100:55:43
495.   Technik   Jan32   Liberec   SK Tribejk201100:55:44
496.   Hyršl   Tomáš22   Praha   Šamani201500:55:48
497.   Řápek   Zdeněk35   Praha 8   Lenochodi200800:55:51
498.   Skala   Tomáš46   Praha 4   201000:55:53
499.   Stránský   Jaroslav33   Liberec   200900:55:54
500.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201100:55:55
501.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200800:56:03
502.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201300:56:07
503.   Hradický   Miroslav62   Horní Bukovina   Horní Bukovina201200:56:10
504.   Kmentová   Václava36     Šlechta200800:56:13
505.   Hejl   Stanislav27   Horní Bukovina   201300:56:15
506.   Zeman   Vladimír50     201000:56:16
507.   Stránský   Jaroslav35   Liberec   201100:56:23
508.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201400:56:25
509.   Janů   Lukáš29   Praha   Floor201200:56:27
510.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200800:56:28
511.   Kohout   Václav42   Liberec   Kapoun tým201600:56:29
512.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201600:56:32
513.   Cihelka   Jiří41   Praha 5   SK H.O.P.201100:56:35
514.   Rajmon   Michal51   Praha 13   201300:56:35
515.   Kudibal   Radek37   London   201000:56:39
516.   Hejnák   Zdeněk34   Praha 5   PK Triton B201200:56:40
517.   Koubek   Karel39   Česká Lípa   KAPCZky201200:56:41
518.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201000:56:42
519.   Hronek   Lukáš34   Praha 10   Utopenci201400:56:47
520.   Kůla   Tomáš42   Mladá Boleslav   201100:56:48
521.   Sabol   Aleš35   Praha 4   200800:56:52
522.   Smrčka   Pavel37   Praha 5   SK H.O.P.200800:56:54
523.   Dokoupil   Milan36   Sadská   200800:56:59
524.   Hronek   Lukáš36   Praha 10   Lajdy201600:57:00
525.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200900:57:04
526.   Vojíková   Vanda15     201000:57:04
527.   Šutko   David20   Praha   Sk B201200:57:08
528.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201000:57:10
529.   Trávníček   Pavel37   Heřmanův Městec   201600:57:11
530.   Konečný   Martin31   Praha 6   PK Triton B200900:57:18
531.   Šeliga   Michal29     Hustokrutostřelci201100:57:18
532.   Šigut   Kryštof28   Ostrava   PK Triton B201200:57:21
533.   Dědic   Roman38   Praha 8   201200:57:25
534.   Koubek   Karel38   Česká Lípa   KAPCZka201100:57:27
535.   Kůla   Tomáš15   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno I201300:57:34
536.   Kolín   Petr47   Kosmonosy   Želvy201600:57:34
537.   Dokoupil   Jan32   Praha 9   Lenochodi200900:57:42
538.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201600:57:44
539.   Hradický   Miroslav66   Horní Bukovina   201600:57:45
540.   Hejnák   Zdeněk35   Praha 5   PK Triton B201300:57:46
541.   Kohout   Libor37   Bakov nad Jizerou   Poslední mohykán B201300:57:48
542.   Lafek   Jirka38   Mělník   201300:57:53
543.   Mrázek   Jakub34     Depka UhŘinĚves201100:57:54
544.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201500:57:55
545.   Kuntoš   Jakub16   Horní Bukovina   Bukovina team201300:57:57
546.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201500:57:59
547.   Bureš   Ondřej23   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200800:58:00
548.   Vincourek   Ladislav30   Praha 9 - Čakovice   PK Triton201400:58:01
549.   Koubek   Karel40   Česká Lípa   KAPCZky201300:58:01
550.   Turek   Miloš35   Mladá Boleslav   Lajdy201600:58:04
551.   Zadražil   Filip13   Jablonec n/Nisou   201100:58:05
552.   Bureš   Ondřej26   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B201100:58:06
553.   Bureš   Ondřej24   Praha 6 - Vokovice   PK Triton B200900:58:07
554.   Rajmon   Michal52   Praha 13   201400:58:19
555.   Talík   Michal30   Police nad Metují   Sport Future201200:58:22
556.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200900:58:25
557.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200800:58:26
558.   Urban   Jancsi38   Praha   JAROJA ROYAL201400:58:31
559.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201500:58:35
560.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201500:58:39
561.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201100:58:43
562.   Koubek   Karel36   Česká Lípa   KAPCZky200900:58:48
563.   Beránek   František28   Kobylnice   201400:58:55
564.   Mazourek   Jan38   Roudnice n/Labem   200800:59:08
565.   Smrčka   Pavel38   Praha 5   SK H.O.P.200900:59:12
566.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201100:59:21
567.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201000:59:25
568.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201000:59:26
569.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201500:59:32
570.   Cihelka   Jiří39   Praha 5   SK H.O.P.200900:59:32
571.   Pospíšil   Tomáš48   Praha 10   Ztracenka201100:59:33
572.   Turek   Miloš33   Mladá Boleslav   Utopenci201400:59:34
573.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201200:59:35
574.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201500:59:43
575.   Dragoun   Michal16   Mladá Boleslav   201200:59:43
576.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201400:59:46
577.   Kůla   Tomáš17   Mladá Boleslav   Tomíno201500:59:50
578.   Mandík   Radek18   Praha   Zaklínači201500:59:57
579.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:00:03
580.   Cihelka   Jiří42   Praha 5   SK H.O.P.201201:00:03
581.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:00:11
582.   Tepřík   Otakar27   Praha   PK Triton B201201:00:14
583.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:00:20
584.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:00:21
585.   Tepřík   Otakar28   Praha   PK Triton B201301:00:21
586.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:00:23
587.   Cihelka   Jiří38   Praha 5   SK H.O.P.200801:00:23
588.   Hejnák   Zdeněk32   Praha 5   PK Triton201001:00:27
589.   Kůla   Tomáš16   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno A201401:00:27
590.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:00:29
591.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200801:00:39
592.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:00:39
593.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:00:52
594.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:00:56
595.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:00:58
596.   Michalík   Robert39   Čelákovice   PK Triton A201301:01:03
597.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:01:06
598.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:01:12
599.   Kůla   Tomáš18   Mladá Boleslav   Tomíno201601:01:27
600.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:01:33
601.   Křivanec   Jakub19   Praha   Zaklínači201501:01:40
602.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:01:43
603.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:01:47
604.   Zelený   Michael21   Praha   AAA Bohem201201:01:49
605.   Smrčka   Pavel39   Praha 5   SK H.O.P.201001:01:51
606.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:01:52
607.   Pelc   Vít42   Brno   KAPCZky200901:02:00
608.   Jakšič   Milan17   Praha   Céčka201201:02:06
609.   Vincourek   Ladislav31   Praha 9 - Čakovice   PK TRITON A201501:02:09
610.   Bureš   Ondřej25   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201001:02:15
611.   Kůla   Tomáš41   Mladá Boleslav   201001:02:19
612.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201501:02:28
613.   Pospíšil   Tomáš47   Praha 10   Ztracenka201001:02:31
614.   Čihák   Pavel20   Praha   Sk B201201:02:34
615.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:02:40
616.   Kolín   Jaroslav40   Kosmonosy   BMC201201:02:40
617.   Holubovský   David32   Praha   201401:02:42
618.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:02:44
619.   Drobný   Jan25   Brno   KAPCZpe201101:02:49
620.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:02:49
621.   Konečný   Martin30   Praha 8   PK Triton B200801:02:49
622.   Šimek   Martin19   Praha   Floor201201:02:53
623.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:03:02
624.   Roflík   Ondřej37   Praha - Libuš   SK H.O.P.200801:03:10
625.   Suchomel   Petr21   Praha   AAA Bohem201201:03:12
626.   Roflík   Ondřej41   Praha - Libuš   SK H.O.P.201201:03:35
627.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201001:03:45
628.   Hejnák   Zdeněk33   Praha 5   PK Triton B201101:03:51
629.   Roflík   Ondřej42   Praha - Libuš   SK H.O.P.201301:04:10
630.   Hadová   Jitka35   Byšice   201001:04:17
631.   Dokoupil   Jan36   Praha 9   SK H.O.P.201301:04:22
632.   Vosyka   Marek35   Liberec   N.A.C.O. Liberec201101:04:51
633.   Michalík   Robert40   Čelákovice   JAROJA ROYAL201401:04:57
634.   Hajlich   Jaroslav45     201501:05:02
635.   Košek   David56     201501:05:07
636.   Tomšík   Ondřej15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:05:15
637.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:05:24
638.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201401:05:24
639.   Vencel   Robin21   Aucklanad, NZ   201001:05:48
640.   Roflík   Ondřej45   Praha - Libuš   SK H.O.P.201601:05:51
641.   Skrbková   Petra31   Praha   200801:05:52
642.   Kůla   Tomáš14   Mladá Boleslav   Josyma-Tomíno201201:05:58
643.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200901:06:06
644.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:06:07
645.   Roflík   Ondřej39   Praha - Libuš   SK H.O.P.201001:06:46
646.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:07:04
647.   Zoufalý   Jan15   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:07:05
648.   Zoufalý   Jan49   Mladá Boleslav   Zoufalci201601:07:15
649.   Matouš   Milan28   Semily   Sportovní klub CRS201601:07:21
650.   Hančl   Jan62   Praha 6   200801:07:35
651.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201101:07:54
652.   Kohout   Libor36   Bakov nad Jizerou   BMC201201:08:02
653.   Roflík   Ondřej43   Praha - Libuš   SK H.O.P.201401:08:07
654.   Roflík   Ondřej38   Praha - Libuš   SK H.O.P.200901:08:16
655.   Šubrt   Jan25   Praha   Šamani201501:08:30
656.   Beránek   Petr30   Liberec   B TEAM201101:08:36
657.   Lněnička   Tomáš33   Praha 9   200801:09:02
658.   Volf   Pavel28   Mladá Boleslav   201001:09:12
659.   Zummer   Ondřej41   Turnov   GARDA201301:09:15
660.   Prokop   Zbyněk31   Mladá Boleslav   Lajdy201601:09:18
661.   Roflík   Ondřej40   Praha - Libuš   SK H.O.P.201101:09:22
662.   Vincourek   Ladislav29   Praha 9 - Čakovice   PK Triton B201301:09:23
663.   Roflík   Ondřej44   Praha - Libuš   SK H.O.P.201501:10:10
664.   Cimbálek   Jan16   Praha   AAA Bohem201201:10:42
665.   Rovný   Michal23   Mladá Boleslav   201301:11:04
666.   Plechatý   Radek38   Česká Lípa   Kapcz201101:11:10
667.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201101:11:13
668.   Hradiský   Roman35   Horní Bukovina   Bukovina team201201:12:30
669.   Cimbálek   Jan19   Praha   Šamani201501:13:27
670.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201501:13:35
671.   Dokoupil   Jan34   Praha 9   201101:13:47
672.   Bureš   Ondřej30   Praha 6 - Vokovice   PK TRITON B201501:14:49
673.   Cheben   Petr43   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:15:32
674.   Plechatý   Radek36   Česká Lípa   KAPCZky200901:15:37
675.   Hradiský   Roman36   Horní Bukovina   Bukovina team201301:15:51
676.   Herčík   Tomáš27   Chlumec n/Cidlinou   Splašená lokomotiva201301:16:17
677.   Bureš   Ondřej29   Praha 6 - Vokovice   PK Triton201401:16:23
678.   Hradický   Miroslav58   Horní Bukovina   200801:18:58
679.   Macola   Jan32     SK Tribejk201101:20:58
680.   Soukup   Petr47   Turnov   GARDA201301:22:43
681.   Holý   Luděk38   Praha 9   SK H.O.P.200801:24:04
682.   Šrubař   Michal37   Líbeznice   201101:25:29
683.   Polák   Miloš32   Praha 4   SK Tribejk201101:26:35
684.   Buri   Vojta33   Bakov   Haven B Team201101:35:40
685.   Hradický   Miroslav60   Horní Bukovina   201001:56:16
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.