:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)
Nejlepší čas ženy - absolutní pořadí
:-)
Bukovina :-)
Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:19:05
2.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201501:20:05
3.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201401:22:32
4.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:22:44
5.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201401:22:44
6.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:23:03
7.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201101:24:08
8.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201201:24:25
9.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201101:25:08
10.   Kubešová   Petra21     SK Depka201201:26:53
11.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201501:26:56
12.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201201:27:34
13.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200901:27:40
14.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201301:28:19
15.   Hrdličková   Nela19     201001:29:07
16.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:30:13
17.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201401:31:18
18.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201101:31:34
19.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:32:05
20.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201301:32:19
21.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:33:06
22.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:33:32
23.   Kubová   Michaela40     201601:33:56
24.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:34:20
25.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:35:46
26.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:36:12
27.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201101:36:13
28.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200801:36:34
29.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201401:37:13
30.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201001:37:55
31.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:38:01
32.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201001:38:41
33.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201101:38:58
34.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200801:39:11
35.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:39:34
36.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201001:40:09
37.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201201:40:17
38.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:40:45
39.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201001:40:45
40.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201001:40:50
41.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201601:41:06
42.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201001:41:14
43.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:41:24
44.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201501:42:15
45.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:42:48
46.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201501:43:04
47.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201501:43:05
48.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201301:43:30
49.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201101:44:11
50.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201101:44:30
51.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200801:44:43
52.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201001:45:01
53.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:45:24
54.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201101:45:32
55.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:45:53
56.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:46:08
57.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201101:46:43
58.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200801:46:45
59.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201501:46:54
60.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200801:47:09
61.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200801:47:14
62.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200901:47:32
63.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201501:47:49
64.   Vojíková   Vanda15     201001:48:08
65.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201201:48:31
66.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:48:50
67.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:48:57
68.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:49:18
69.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:49:20
70.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:49:23
71.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:49:31
72.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201501:49:44
73.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201101:50:02
74.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:50:21
75.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201001:50:39
76.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:51:21
77.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201001:51:46
78.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:51:50
79.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:52:04
80.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:52:10
81.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200801:52:20
82.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200901:52:34
83.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:52:35
84.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:52:37
85.   Kmentová   Václava36     Šlechta200801:53:04
86.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:53:40
87.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:53:43
88.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:53:46
89.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:53:50
90.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:53:54
91.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:54:53
92.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:54:54
93.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:55:44
94.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:57:02
95.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:57:08
96.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:58:12
97.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:58:58
98.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201202:00:43
99.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201502:01:32
100.   Skrbková   Petra31   Praha   200802:02:15
101.   Hadová   Jitka35   Byšice   201002:02:44
102.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201102:02:50
103.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201002:02:55
104.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201402:02:55
105.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200802:04:47
106.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201102:07:33
107.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200902:07:55
108.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201502:10:05
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.