:-)
SK H.O.P. SK H.O.P.


:-)

Nejlepší čas ženy - absolutní pořadí

Poř. Příjmení Jméno Věk Adresa Družstvo Rok Čas
1.   Hlínová   Jaroslava34   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:19:05
2.   Kárníková   Kateřina24   Liberec   Sport Future/ KTA201501:20:05
3.   Kárníková   Kateřina23   Liberec   Sport Future Team201401:22:32
4.   Havelcová   Blanka33   Liberec   CykloFIT Liberec MTB201401:22:44
5.   Michálková   Lenka28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:22:44
6.   Michálková   Lenka29   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:23:03
7.   Bulířová   Kamila34   Praha   B TEAM201101:24:08
8.   Havelcová   Blanka31   Liberec   Sport Future201201:24:25
9.   Kubešová   Petra20     Depka UhŘinĚves201101:25:08
10.   Kubešová   Petra21     SK Depka201201:26:53
11.   Hlínová   Jaroslava35   Praha 4   TT Tálín201501:26:56
12.   Dostálová   Sabina22   Praha   PK Triton A201201:27:34
13.   Machová   Jaroslava29   Praha 4   200901:27:40
14.   Hlínová   Jaroslava33   Praha 4   Bůček Praha201301:28:19
15.   Hrdličková   Nela19     201001:29:07
16.   Svěráková   Dáša25   Praha 6   Mokrý záda200401:29:46
17.   Trilčová   Jana27   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:30:13
18.   Hanajová   Kateřina30   Jablonec n/Nisou   Haven201401:31:18
19.   Hlínová   Jaroslava31   Praha 4   Bůček Praha201101:31:34
20.   Marešová   Blanka31   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201101:32:05
21.   Dostálová   Jana31   Praha 3   201301:32:19
22.   Hanajová   Jana28   Jablonec n/Nisou   Vrtule200901:33:06
23.   Marešová   Blanka32   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci201201:33:32
24.   Kubová   Michaela40     201601:33:56
25.   Štochlová   Eliška27   Kosmonosy   Team Rychta Kosmonosy201601:34:20
26.   Brzáková   Markéta37   Chlumec n/Cidlinou   Fajn Tým201501:35:46
27.   Vladíková   Petra31   Praha 4   HK DC-Sklepmistři200801:36:12
28.   Vladimírová   Veronika30   Libeř   Radost až na kost201101:36:13
29.   Zvolanková   Marta28   Praha   PK Triton200701:36:14
30.   Zavoralová   Pavla27     Vrtule200801:36:34
31.   Brzáková   Markéta36   Chlumec n/Cidlinou   201401:37:13
32.   Dostálová   Barbora26   Loukov u Mni. Hrad.   Lenochodi201001:37:55
33.   Marešová   Blanka30   Mladá Boleslav   Hustokrutostřelci 2201001:38:01
34.   Prášková   Markéta30   Praha 10   Depka Uhříněves201001:38:41
35.   Škaloudová   Simona37   Praha 8   SK H.O.P.201101:38:58
36.   Macková   Eva29   Praha 6   PK Triton200801:39:11
37.   Havránková   Klára32   Dlouhý most   SK Tribejk201101:39:34
38.   Hanajová   Jana29   Jablonec n/Nisou   Vrtule201001:40:09
39.   Havlíčková   Kateřina36   Pardubice   201201:40:17
40.   Vladíková   Petra30   Praha 4   HK. DC200701:40:31
41.   Hubeňáková   Kateřina29   Liberec   SK Tribejk201001:40:45
42.   Lišková   Adéla32   Praha 6   Soboli z Tacomy200801:40:45
43.   Havránková   Klára31   Liberec   SK Tribejk201001:40:50
44.   Kolínová   Michaela37   Semčice   Želvy201601:41:06
45.   Nováková   Kateřina43   Průhonice   Svišti201001:41:14
46.   Havelcová   Blanka32   Liberec   Sport Future201301:41:24
47.   Ederová   Iva48     ROSTE TO201501:42:15
48.   Lněničková   Radka29   Praha 9   Soboli z Tacomy200801:42:48
49.   Šmídová   Anet22   Polsko   Kouzelnice201501:43:04
50.   Jarešová   Kristýna21   Praha   Kouzelnice201501:43:05
51.   Brzáková   Markéta35   Chlumec n/Cidlinou   201301:43:30
52.   Buráková   Aneta39   Liberec 13   201101:44:11
53.   Tomisová   Martina26   Praha   Radost až na kost201101:44:30
54.   Nováková   Kateřina25   Praha 6   200801:44:43
55.   Baštová   Irena30   Jindřichův Hradec   200601:44:56
56.   Kubelová   Lenka26   Praha   PK Triton201001:45:01
57.   Lišková   Adéla28   Praha 6   200501:45:22
58.   Brzáková   Markéta32   Chlumec n/Cidlinou   Splašená Lokomotiva201001:45:24
59.   Pětníková   Radka27   Praha 9   Soboly z Tacomy200601:45:27
60.   Brzáková   Markéta33   Chlumec n/Cidlinou   201101:45:32
61.   Heřmanová   Petra32   Mladá Boleslav   Team Rychta Kosmonosy201601:45:53
62.   Hanajová   Kateřina26   Jablonec n/Nisou   Haven B201001:46:08
63.   Skrbková   Petra34   Praha   UniCredit Bike Team201101:46:43
64.   Milfait   Romana33   Dolní Břežany   Smrťákova parta200801:46:45
65.   Ptáčková   Radka44     Šlégl tým201501:46:54
66.   Ivanovová   Diana30   Říčany   PK Triton200801:47:09
67.   Kratochvílová   Šárka30   Praha 5   Lenochodi200801:47:14
68.   Škaloudová   Simona35   Praha 8   SK H.O.P.200901:47:32
69.   Češková   Michaela36   Čejetice   ROSTE TO201501:47:49
70.   Vojíková   Vanda15     201001:48:08
71.   Neveselá   Klára29   Brno   Soboly z Tacomy200501:48:13
72.   Hendrychová   Gabriela36   Cista   BMC201201:48:31
73.   Ulrychová   Markéta21   Praha 5   PK Triton201101:48:50
74.   Černá   Daniela30   Praha 6   Lenochodi200901:48:57
75.   Milfait   Romana32   Dolní Břežany   Smrťákova parta200701:48:59
76.   Bučková   Jana26   Praha 4   JAROJA ROYAL201401:49:18
77.   Černá   Daniela31   Praha 6   Lenochodi201001:49:20
78.   Bělková   Věra29   Benešov u Semil   Sportovní klub CRS201601:49:23
79.   Pokorná   Pavla40   Kladno   FaK201501:49:31
80.   Macková   Eva26   Praha 6   Pražský výběr200501:49:33
81.   Hnátová   Petra19   Praha   Kouzelnice201501:49:44
82.   Nováková   Kateřina44   Průhonice   201101:50:02
83.   Burdová   Bára24   Praha   Kouzelnice201501:50:21
84.   Macková   Eva28   Praha 6   PK Triton200701:50:32
85.   Cihelková   Monika32   Praha 5   SK H.O.P.200601:50:35
86.   Škaloudová   Simona36   Praha 8   SK H.O.P.201001:50:39
87.   Kubiková   Nataša33   Praha 4   Žabiaci200701:51:09
88.   Novotná   Marie28   Žerčice   Josyma-Tomíno B201401:51:21
89.   Hroboňová   Jitka42   Průhonice   Svišti201001:51:46
90.   Nováková   Linda18   Průhonice   Pruho201201:51:50
91.   Kučerová   Klára29   Praha 5 - Smíchov   HK DC-Sklepmistři200801:52:04
92.   Hubeňáková   Kateřina30   Liberec   SK Tribejk201101:52:10
93.   Stolínová   Jaroslava29   Praha 10   200801:52:20
94.   Ivanovová   Diana31   Říčany - Pacov   PK Triton A200901:52:34
95.   Nováková   Kateřina45   Průhonice   Pruho201201:52:35
96.   Buráková   Aneta38   Liberec 13   201001:52:37
97.   Jeřábková   Lenka26   Kamenná   Ulambátár200701:52:37
98.   Kmentová   Václava36     Šlechta200801:53:04
99.   Lněničková   Radka30   Praha 9   200901:53:40
100.   Pětníková   Radka26   Praha 9   Soboly z Tacomy200501:53:43
101.   Kubelová   Lenka27   Praha   PK Triton201101:53:43
102.   Činovská   Lenka31   Klecany   Lenochodi200901:53:46
103.   Pokorná   Zuzana30   Praha 8   Vrtule201001:53:50
104.   Drápalová   Lenka25   Praha 4   Ulambátár200701:53:54
105.   Milfait   Romana34   Praha 5 - Motol   200901:53:54
106.   Tomancová   Petra43   Brno   KAPCZky201201:54:53
107.   Pelcová   Marcela37   Brno   KAPCZky201201:54:54
108.   Kučerová   Klára28   Praha 5 - Smíchov   HK. DC200701:55:16
109.   Nováková   Kateřina39   Průhonice   SPMD200601:55:37
110.   Kohoutová   Kateřina35   Bakov nad Jizerou   Triatlon Ml. Boleslav B201401:55:44
111.   Rašková   Kateřina38   Praha 5   200601:56:42
112.   Pelcová   Marcela36   Brno   KAPCZpe201101:57:02
113.   Milfait   Romana31   Dolní Břežany   200601:57:05
114.   Rašková   Kateřina39   Praha 5   Smrťákova parta200701:57:07
115.   Hadová   Jitka36   Byšice   201101:57:08
116.   Kovářová   Lenka41   Brno   KAPCZky201201:58:12
117.   Lišková   Adéla30   Praha 6   Soboly z Tacomy200601:58:45
118.   Kovářová   Lenka42   Brno   KAPCZky201301:58:58
119.   Čiberová   Hana27   Praha 6   Outsiders200601:59:32
120.   Hašlarová   Kateřina29   Mladá Boleslav   Bukovina team201202:00:43
121.   Bučková   Jana27   Praha 4   TT Tálín201502:01:32
122.   Skrbková   Petra30   Praha   Smrťákova parta200702:01:44
123.   Skrbková   Petra31   Praha   200802:02:15
124.   Hadová   Jitka35   Byšice   201002:02:44
125.   Kovářová   Lenka40   Brno   KAPCZka201102:02:50
126.   Schejbalová   Markéta38   Mladá Boleslav   TERKA TEAM201402:02:55
127.   Dúbravská   Pavla27   Praha 5   Depka Uhříněves201002:02:55
128.   Rýdlová   Michaela26   Praha 4   Kajmani A200402:03:16
129.   Kratochvílová   Šárka28   Praha 5   Lenochodi200602:04:09
130.   Cihelková   Monika28   Praha 8   200202:04:29
131.   Kolaříková   Markéta27   Praha 8   200202:04:29
132.   Šimonková   Alžběta33   Praha 4 - Modřany   200802:04:47
133.   Cihelková   Monika29   Praha 8   200302:05:11
134.   Stolínová   Jaroslava28   Praha 10   200702:05:53
135.   Adamcová   Eva28   Praha 6   Dejvičáci200702:07:31
136.   Kubešová   Edita46     Depka UhŘinĚves201102:07:33
137.   Pelcová   Marcela34   Brno   KAPCZky200902:07:55
138.   Činovská   Lenka28   Klecany   Lenochodi200602:08:18
139.   Rýdlová   Michaela28   Praha 9   Kajmani200602:08:49
140.   Nováková   Alena31   Praha 7   FaK201502:10:05
141.   Kratochvílová   Šárka29   Praha 5   Lenochodi200702:10:32
142.   Holmanová   Henrieta26   Praha 6   Pražský výběr200502:10:42
143.   Holmanová   Henrieta25   Praha 6   Outsiders200402:10:57
144.   Ducháčková   Kateřina23   Praha 9 - Libeň   Pražáci200602:12:46
145.   Roubíčková   Lenka27   Praha 8   200602:12:46
146.   Zitová   Klára36   Liberec   200702:12:50
147.   Šimonková   Alžběta32   Praha 4 - Modřany   200702:13:04
148.   Slavíková   Michaela28   Praha 5   200302:13:32
149.   Zíková   Markéta30   Praha 8   SK H.O.P.200502:16:38
150.   Vacková   Kateřina25   Praha 3 - Žižkov   Mišaka200402:16:52
151.   Medřická   Šárka29   Praha 9   Mišaka200402:17:25
152.   Adamcová   Eva26   Praha 6   200502:19:36
153.   Slavíková   Michaela30   Praha 5   Kajmani B200502:19:45
154.   Jandová   Gabriela26   Praha 6   200502:19:54
155.   Krčílková   Michaela26   Praha 8 - Karlín   Mišaka200402:19:58
156.   Zíková   Markéta31   Praha 8   SK H.O.P.200602:24:09
157.   Hellerová   Jitka26   Praha 6   Pražský výběr200502:26:36
158.   Poláchová   Henrieta27   Praha 6   Outsiders200602:27:44
159.   Jandová   Gabriela25   Praha 6   Outsiders200402:27:45
160.   Gayerová   Klára28   Praha 5   200402:34:09
161.   Hradecká   Renáta26   Jindřichův Hradec   200202:42:47
162.   Bělochová   Veronika23   Praha 5   SK HROCH200602:45:03
163.   Smrčková   Alice30   Praha 5   200202:45:23
164.   Smrčková   Alice31   Praha 5   200302:45:54
:-)

:-) Do startu závodu zbývá:  
:-)
:-)
Triatlon SK H.O.P.
:-)
Závod se uskutečňuje za podpory
těchto sponzorů:
Sponzoři
:-)
 
Obec Horní Bukovina
Advokátní kancelář Vych&partners
 
KAP CZ, s.r.o.
 
Schiedel, s.r.o.
 
T.J. Sokol Lysá nad Labem
 
McDonald´s
 
Deník pacienta
 
inov-8
 
Pivovar Klášter
 
Jan Šimánek - rytí drahých kovů
 
Louda Auto a.s.
 
Lesy Hluboká
 
SportCentral
 
TOI TOI
 
Foto Staněk
 
Všem děkujeme
a rádi rozšíříme jejich počet.
 
 
SportSoft s.r.o.